4

Czuję w powietrzu kolejny rzut karny dla Madrycików .

1

@KonopaaEagle mingueza, to nie piłkarz na taki klub.

1

@Safrani no i to mi pomogło :) zainwestuję w parowy. Dziękuję za pomoc :)

0

@Safrani rozumiem. Szwagier mi polecał ultradźwiękowy. Sam takiego używa.

0

@ali3gator szwagier mierzył 4 dni temu i było 52%z

0

@Safrani ogólnie, to na sezon grzewczy potrzebuje, ponieważ co roku dzieci mają zatkane nosy. Próbowaliśmy już kropel do nosa, aerozoli, płukań itd i nic. Lekarz rodzinny, zaproponował nawilżacz powietrzna. Może akurat pomoże.

0

@ali3gator ok, dziękuję. Kupię i zobaczę jaki będzie efekt :)

0

@michal26 od 2 lat nie śledzę NBA o chciałbym Ciebie zapytać - o opinie na temat syna LeBrona. Czy faktycznie gra za nazwisko?

0

@Gacek5 osoba/firma, która kupi jego wisi bęben, będzie potrzebowała HDSu, żeby go przetransportować :)

0

Uwaga !! Pytanie do posiadaczy nawilżaczy powietrza ultradźwiękowych - czy są one bezpieczne/ zdrowe? Oczywiście w internecie, jest napisane, że i są i nie. Potrzebuje opinii kogoś, kto się zna, ponieważ chciałem dzieciom do pokoju kupić :) z góry dziękuję i życzę dobrego dnia :)

1

@mate92 a myślisz, że jak to się skończy? Klub zostanie sprzedany Arabom, czy jakimś Amerykańcom i wcale mnie to nie zasmuci, jeżeli ma to uratować klub. Jestem wręcz za takim rozwiązaniem, bo model klubu, już dawno odstaje od innych.

0

@Czerwo64 xD co za typ xD

0

Witam. Czy jest ktoś tutaj kto służy w armii? Chciałbym się dowiedzieć jak wszystko wygląda od a-z. Szkolenia, poligony, pensja itd. Myślę nad „zaciągnięciem się” do armii.

8

Dopiero się zaczął nowy rok, a my już otrzymaliśmy miano „Pośmiewiska Roku”… Szybko…

0

@Barca_Big_Moment uważam podobnie. Może być jeszcze większy syf niż po Bartomeu.

1

@Kgorecki2500 bardzo dobrze napisał :)

0

@Hadim oby nie przyszedł jakiś lewak, albo POpierdole…c. :)

8

Pora to głośno powiedzieć - Laporta OUT. Wotum nieufności, to jest to, czym cules powinni rozpocząć nowy rok. Jest mi niezmiernie przykro, ponieważ kibicuję od 99r, przechodziłem wzloty i upadki klubu, ale to co się dzieje teraz, to jest szczyt tego wszystkiego. Jest mi przykro, zwyczajnie po ludzku przykro, bo smutno mi się na sercu robi po tym co się dzieje. Cules - życzę Nam dużo wytrwałości w nowym roku, bo to początek tego co Nas czeka.

2

Boże… Co za wstyd… Panie Laporta, proszę, odejdź. Jedziecie z Bartomeu na jednym wózku. Czuję, że po Panu też będzie syf.

1

@Mixtape również nie byłem za nim… z tego samego względu co Ty, i też mnie jechano. Czarę gorczycy przelała kwestia, podpisania z Messim kontraktu, którym Laporta wygrał wybory. Zawiódł mnie, bo liczyłem na to. Pamiętam do dziś, że jak Laporta odchodził po pierwszej kadencji, to też mieliśmy po nim masę problemów.

3

Brak rejestracji Olmo, to będzie gwóźdź do trumny Laporty. Można być pewnym, że przyszłych wyborów nie wygra, a najlepsze jest to, że zostanie po nim smród. Może nie taki, jak po Bartomeu, bo to przebić będzie trudno, no ale Laporta, również kombinuje i po jego odejściu wszystko wyjdzie na powierzchnię.

0

@Walker Omen. Co święta z brejdakami oglądamy wszystkie części.

0

@Safrani masakra… bardzo przykra sytuacja.

0

@Roobo ciekawe ile w tym prawdy… Zaczyna się okres świąteczny, więc pismaki będą miały czas na pisanie głupot :)

1

Widzę, że Szoszoniec znowu wygrał z Furym.

0

@FcPortoFan1999 problem ze skutecznością. Gdyby wszystkie akcje były wykończone, to byśmy manifę im wrzucili.

0

@krzakov nie bądź szerszy od koszulki synku. Mam nadzieję, że ochłonąłeś, bo pewnie frustrację wylewasz na innych, przez porażkę Barcy. Rozumiem i nie oceniam. Ludzie różnie reagują. Życzę Ci miłej niedzieli.

0

@krzakov sezonowcu? Hahahaha Ochłoń ziomek. Nie chce mi się jechać Ci po rajtach, bo po Twoim spruciu, podejrzewam, że mój 4 letni syn mentalnie jest bardziej ogarnięty niż Ty.

1

@szyper przy pierwszej Casado się zesral

3

@MamerTponad100 weź się nie upokarzaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?