0

Dembele ładnie się spisuje w PSG. Nie wiedziałem nawet, że jest pierwszy w klasyfikacji strzelców.

0

Szczęsny vs Ter Stegen? Kto w przyszłym sezonie powinien być nr1. ? Oczywiście w przypadku, gdy Wojtek utrzyma formę, albo zwiększy ją jeszcze bardziej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Poleci ktoś darmową apke do nauki hiszpańskiego?

1

Według mnie, to bez różnicy kto. W tej fazie , musimy rozp***** każdego, jeśli chcemy być w finale.

2

@tbas z chęcią go dzisiaj zobaczę. Trochę szkoda mi było jak od Nas odchodził.

0

Ktoś ogląda Man City i może mi powiedzieć jak sprawuje się Nico?

0

To powinien być gol…

0

@wojopancer z chlebem, albo ziemniakami. A jaka surówka do tego pasuje?

0

@Foro FC25 chyba w 60FPS lata.

0

@marcin62 do grania na konsoli Xbox Series X

0

Potrzebuje pomocy :)
Jakie lepsze ustawienia monitora ?
- 4K 60Hz
- 1440p 120Hz


3

Ja się szanuje i podziękuję za mecz. Pora wyłączyć i oszczędzić sobie nerwów. Dobranoc wszystkim.

0

@filip1998 karnego to też raczej nie było

1

Nie wierzę w to co widzę

0

@filip1998 no właśnie chyba był

0

@Lucerfi ja nie argumentuje, tylko przypuszczam. Różnie może być. A co do Chin, to co napisałeś, to uważam, że masz w 100% rację. Myślę, że masz większą wiedzę niż ja na takie tematy. Pozdrawiam.

0

@IronMan43 nie widzę. Nie jestem analitykiem wojskowym. Pewnie jak każdy z nas, chciałbym pokoju.

0

@Mns21 tak. Tylko, że Rosja się odbuduje, i w przeciągu dekady może dojść do WŚ. Chyba, że ich plany imperialne zmienią się.

0

@jacobFCB 1:3 dla Nas. Strzelcami : Gavi, Olmo, Ferran xD

1

@malicinho ja ma takie same odczucia jak Ty. Obejrzałem, i tyle. Nie czułem jakiegoś WOW, czy coś w tym stylu. Dla mnie takie 5/10. Może dlatego, że oglądałem masę lepszych.

0

Wydaje mi się, że Lewy dał z siebie maxa w tym sezonie i teraz będzie tylko górna zniżkowa. Żeby coś ugrać, to potrzebujemy 9 już w zimowym okienku.

2

@Lewangoooolsky nie lubię takich ludzi jak Ty. Zero wiary w klub… Jak wygrywają, to wychwalasz ich w niebiosa, a jak im nie idzie, to są be. Ogarnij się, bo albo idzie się w lewo, albo w prawo. Kibicem się jest, a nie bywa.

0

@SinMistico jeszcze mogą stracić.

3

Ale te Getafe, to jest żenujący klub.

0

@MILOSZ_F22 z Getafe zawsze tak mecze wyglądają.

0

@abram3k nie przesadzaj. Przypomnij sobie poprzednie mecze …

10

Po takim czymś, to kibicom Realu powinno być wstyd, przytaczać sprawę Negreiry :) Widać ewidentnie, że są pchani przez sędziów. Dziwi mnie to, że nikt tego nie analizuje i nikt się za to nie wziął. Przy głębszych analizach, to nie chwalili by się 15 LM :)

0

@bialyzdw masz rację. Tam większość piłkarzy się marnuje. Przykre jest to, zwłaszcza, że pamiętam ten klub, kiedy był wielki. Za czasów SAF, bałem się meczów z nimi…

23

Nie jestem zwolennikiem Rashforda, ale zaufajmy trenerowi. Może Flick dostrzega w nim wzmocnienie. Spójrzcie jak rozwija piłkarzy i wydobywa z nich to co najlepsze. Rozmawiałem z kumplem, który jest od 20 lat fanem Man UTD i stwierdził, że nawet jakby Messi przyszedł w Prime do nich, to by nic nie pokazał, bo w tej drużynie nie ma kto grać. Uważa, że Flick wyciągnie z Marcusa to co najlepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?