@LambiPL ja u poprzedniego tatuażysty, który wielokrotnie mnie tatuował zalecał właśnie bepanthen, a dzisiaj tatuowałem się u innego i mówił, że lepsza jest wazelina. Chyba to jest jak u lekarza xD co lekarz, to inna diagnoza :D
Jest ktoś z LBN, kto ma 2 bilety na Motor - Lech? Pierwszy rok nie kupiłem karnetu i teraz żałuję. Dzisiaj ma trafić ograniczona pula z miejsc sponsorskich, ale pewnie nie uda się kupić…
Cześć. Ostatnio typ wjechał mi w auto w d###, mój mechanik wyliczył koszt naprawy z robocizną 3500/3700. Ubezpieczyciel sprawcy zrobil mi wycenę na 2400 brutto. Czy odwoływanie się ma sens?
0
Gdzie są Ci którzy byli pewni awansu?
6
Araujo dał dupy z PSG rok temu, a teraz daje z Borussia
0
Ale mamy kata …
0
Fermin, to taką padake gra, że nie wiem.
2
Czy zostaniemy frajerami roku? Stare demony powracają.
0
Ci co pisali, że dobrze, że Pedri odpoczywa, to chyba widzą, że raczej nie jest dobrze.
0
@Fizzy Womack to uczciwie wyszło
0
@Deathwing112 dzięki
0
Czy jest może ktoś kto ostatnio usuwał DPF i EGR i może mi powiedzieć jaki koszt takiej usługi? (Najlepiej Lublin)
0
@Pawlak1992 po pierwszej połowie przy korzystnym wyniku.
11
Witam Wszystkich, którzy przy niedzieli „wstają razem z kogutem” :) Dobrego dnia!
0
@agaFCB na mnie źle działał Alantan.
0
@LambiPL ja u poprzedniego tatuażysty, który wielokrotnie mnie tatuował zalecał właśnie bepanthen, a dzisiaj tatuowałem się u innego i mówił, że lepsza jest wazelina. Chyba to jest jak u lekarza xD co lekarz, to inna diagnoza :D
0
Co lepsze na gojenie tatuażu? Bepanthen czy wazelina?
0
Jest ktoś z LBN, kto ma 2 bilety na Motor - Lech? Pierwszy rok nie kupiłem karnetu i teraz żałuję. Dzisiaj ma trafić ograniczona pula z miejsc sponsorskich, ale pewnie nie uda się kupić…
0
Nie oszukujmy się… Z takimi klubami jak Barcelona, czy Real Madryt, musisz wykorzystywać każdą akcję.
0
@FcPortoFan1999 a jaki masz typ wyniku?
0
@FcPortoFan1999 ta, ale Śląsk zaczyna łapać formę.
0
@FcPortoFan1999 może być ciężko, ale wierzyć trzeba :)
0
@FcPortoFan1999 mi też… No, ale cóż… Za rok już pojadę :)
1
@FcPortoFan1999 świetnie to wymyślili. Miałem jechać na mecz, ale wj**** mnie do roboty i dupa.
0
Motor & Śląsk !!!
0
@Faro drugim Asencio? A kim jest ten cały Asencio? Przecież to zwykły leszcz. Cubarsi wciąga go lewą dziurką od nosa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@patrix211 no dziwnie policzyli, bo według nich roboczogodzina to 127 zł
1
@Safrani czyli najlepiej będzie odwołać się od tej kwoty :) dzięki
1
Cześć. Ostatnio typ wjechał mi w auto w d###, mój mechanik wyliczył koszt naprawy z robocizną 3500/3700. Ubezpieczyciel sprawcy zrobil mi wycenę na 2400 brutto. Czy odwoływanie się ma sens?
2
Czy tylko ja nie oglądam meczy reprezentacji? Kiedyś oglądając ich, stwierdziłem, że to banda patałachów o dalej podtrzymuje.
1
Kto by się spodziewał ? :D
1
Chyba jest gorsza pijawką od Umtitiego.