0

Gdzie są Ci którzy byli pewni awansu?

6

Araujo dał dupy z PSG rok temu, a teraz daje z Borussia

0

Ale mamy kata …

0

Fermin, to taką padake gra, że nie wiem.

2

Czy zostaniemy frajerami roku? Stare demony powracają.

0

Ci co pisali, że dobrze, że Pedri odpoczywa, to chyba widzą, że raczej nie jest dobrze.

0

@Fizzy Womack to uczciwie wyszło

0

@Deathwing112 dzięki

0

Czy jest może ktoś kto ostatnio usuwał DPF i EGR i może mi powiedzieć jaki koszt takiej usługi? (Najlepiej Lublin)

0

@Pawlak1992 po pierwszej połowie przy korzystnym wyniku.

11

Witam Wszystkich, którzy przy niedzieli „wstają razem z kogutem” :) Dobrego dnia!

0

@agaFCB na mnie źle działał Alantan.

0

@LambiPL ja u poprzedniego tatuażysty, który wielokrotnie mnie tatuował zalecał właśnie bepanthen, a dzisiaj tatuowałem się u innego i mówił, że lepsza jest wazelina. Chyba to jest jak u lekarza xD co lekarz, to inna diagnoza :D

0

Co lepsze na gojenie tatuażu? Bepanthen czy wazelina?

0

Jest ktoś z LBN, kto ma 2 bilety na Motor - Lech? Pierwszy rok nie kupiłem karnetu i teraz żałuję. Dzisiaj ma trafić ograniczona pula z miejsc sponsorskich, ale pewnie nie uda się kupić…

0

Nie oszukujmy się… Z takimi klubami jak Barcelona, czy Real Madryt, musisz wykorzystywać każdą akcję.

0

@FcPortoFan1999 a jaki masz typ wyniku?

0

@FcPortoFan1999 ta, ale Śląsk zaczyna łapać formę.

0

@FcPortoFan1999 może być ciężko, ale wierzyć trzeba :)

0

@FcPortoFan1999 mi też… No, ale cóż… Za rok już pojadę :)

1

@FcPortoFan1999 świetnie to wymyślili. Miałem jechać na mecz, ale wj**** mnie do roboty i dupa.

0

Motor & Śląsk !!!

0

@Faro drugim Asencio? A kim jest ten cały Asencio? Przecież to zwykły leszcz. Cubarsi wciąga go lewą dziurką od nosa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@patrix211 no dziwnie policzyli, bo według nich roboczogodzina to 127 zł

1

@Safrani czyli najlepiej będzie odwołać się od tej kwoty :) dzięki

1

Cześć. Ostatnio typ wjechał mi w auto w d###, mój mechanik wyliczył koszt naprawy z robocizną 3500/3700. Ubezpieczyciel sprawcy zrobil mi wycenę na 2400 brutto. Czy odwoływanie się ma sens?

2

Czy tylko ja nie oglądam meczy reprezentacji? Kiedyś oglądając ich, stwierdziłem, że to banda patałachów o dalej podtrzymuje.

1

Kto by się spodziewał ? :D

1

Chyba jest gorsza pijawką od Umtitiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?