Ujowe - a jakie ma być ? Jedynie bramkarza kupiliśmy + Roony, którym może coś z niego będzie, ale to nie zamazuje blamażu tych całych szwagrów… Warto dodać , że skompromitowali się z Nico xD Ale rok bez upokorzenia, to rok stracony.
@Marusek został tylko Roony i Bernal. Roony, potrzebny na już. Yamal musi wiedzieć, że nie jest sam na tej pozycji. Rywalizacja wiele pomoże w tym przypadku. Kolejna rzecz, to Yamal jest jeszcze dzieciakiem i u niego wachania formy, to będzie naturalne zjawisko. Musimy również mieć inny plan, niż opieranie gry na nim. Nie możemy się uzależnić od jednego, czy 2 zawodników (Pedri).
Ktoś mi wytłumaczy, jak działa kupno FC26 na Kinguin? Głównie chodzi mi o info, które jest zawarte, że dostajesz przez nich założone konto z grą. Pytanie brzmi - czy konto PS, czy EA ?
Pytanie do posiadaczy PS5 (może ktoś uznać za głupie) - czy to normalne, że z tyłu leci ciepłe powietrze ? Ogólnie nie znam się na tym, dlatego wolałem zapytać kogoś :)
0
On odkąd jest u Nas, to możesz przewidzieć, że Torres musi 10 setek zmarnować, żeby 1 strzelić … Ma tak słabą skuteczność, że nie wiem.
2
@LambiPL w Twoim dziecinnym podejściu. Mimo wszystko życzę -dobrego dnia.
2
@LambiPL Gościu, możesz wierzyć lub nie. Chciałem podzielić się tym. Widzisz w czymś problem ?
2
Dzwoniłem do brejdaka, który jest żołnierzem. Jego rada - nie panikować ! To będzie się powtarzać. Mamy teraz test wewnętrzny.
13
@vincentPL czyli rzadko kiedy xD
0
@campleo to tak jak Xavi. Uczył się przy Guardioli, Luisie Enrique i gówno się nauczył :)
5
@SeWo77 zna swoje możliwości. On jeszcze da nam kupe radosci.
0
Jeszcze będą z tego jakieś jaja xD
0
Ujowe - a jakie ma być ? Jedynie bramkarza kupiliśmy + Roony, którym może coś z niego będzie, ale to nie zamazuje blamażu tych całych szwagrów… Warto dodać , że skompromitowali się z Nico xD Ale rok bez upokorzenia, to rok stracony.
6
@Marusek został tylko Roony i Bernal. Roony, potrzebny na już. Yamal musi wiedzieć, że nie jest sam na tej pozycji. Rywalizacja wiele pomoże w tym przypadku. Kolejna rzecz, to Yamal jest jeszcze dzieciakiem i u niego wachania formy, to będzie naturalne zjawisko. Musimy również mieć inny plan, niż opieranie gry na nim. Nie możemy się uzależnić od jednego, czy 2 zawodników (Pedri).
1
@Wojtek84 jakbyś nie zauważył, to wszyscy tak grają
0
@Zoupka ok. Dzięki
0
Ktoś mi wytłumaczy, jak działa kupno FC26 na Kinguin? Głównie chodzi mi o info, które jest zawarte, że dostajesz przez nich założone konto z grą. Pytanie brzmi - czy konto PS, czy EA ?
10
@Ku84fcb pier…. od rzeczy. On ogólnie ma głos taki, jakby komentator obok non stop ściskał go za wora xD
1
@JustJiff hahaha dobre xD
5
A ten NOWY S. Ramos już się nagrał ? xD
0
@PW27 ten jeden ma głos jakby za jaja go drugi trzymał xD
2
@Cules69 jeszcze nie, ale sędzia ma czas :))
1
@FcPortoFan1999 oczywiście :) Cieszy takie zwycięstwo.
0
Pięknie Motor!!
3
@addept obstawiam 2 karne dla Realu.
1
@FcPortoFan1999 być może… Myślę, że ten mecz może zadecydować również o posadzie Mateusza.
0
I znowu braciszek wystawia brejdaka w 1 składzie… Gość, to mógłby jedynie w 3 lidze grać, bo do takiej się nadaje… #MotorUnited
0
@Aragorn33 jakby napisał w oświadczeniu, że odchodzi, to pewnie już byłby transfer klepnięty.
0
@Eklerek ok, zrozumiałem odpowiedź. Dzięki :)
1
@Kgorecki2500 ok, dzięki.
0
Pytanie do posiadaczy PS5 (może ktoś uznać za głupie) - czy to normalne, że z tyłu leci ciepłe powietrze ? Ogólnie nie znam się na tym, dlatego wolałem zapytać kogoś :)
0
@Enerio a masz do PS podstawkę chłodzącą ?
0
@tbas właśnie ja mam tak na Safari.
0
@mrboom mam AdBlocka, a reklamy dalej się pojawiają. Może masz na to rozwiązanie ?