0

On odkąd jest u Nas, to możesz przewidzieć, że Torres musi 10 setek zmarnować, żeby 1 strzelić … Ma tak słabą skuteczność, że nie wiem.

2

@LambiPL w Twoim dziecinnym podejściu. Mimo wszystko życzę -dobrego dnia.

2

@LambiPL Gościu, możesz wierzyć lub nie. Chciałem podzielić się tym. Widzisz w czymś problem ?

2

Dzwoniłem do brejdaka, który jest żołnierzem. Jego rada - nie panikować ! To będzie się powtarzać. Mamy teraz test wewnętrzny.

13

@vincentPL czyli rzadko kiedy xD

0

@campleo to tak jak Xavi. Uczył się przy Guardioli, Luisie Enrique i gówno się nauczył :)

5

@SeWo77 zna swoje możliwości. On jeszcze da nam kupe radosci.

0

Jeszcze będą z tego jakieś jaja xD

0

Ujowe - a jakie ma być ? Jedynie bramkarza kupiliśmy + Roony, którym może coś z niego będzie, ale to nie zamazuje blamażu tych całych szwagrów… Warto dodać , że skompromitowali się z Nico xD Ale rok bez upokorzenia, to rok stracony.

6

@Marusek został tylko Roony i Bernal. Roony, potrzebny na już. Yamal musi wiedzieć, że nie jest sam na tej pozycji. Rywalizacja wiele pomoże w tym przypadku. Kolejna rzecz, to Yamal jest jeszcze dzieciakiem i u niego wachania formy, to będzie naturalne zjawisko. Musimy również mieć inny plan, niż opieranie gry na nim. Nie możemy się uzależnić od jednego, czy 2 zawodników (Pedri).

1

@Wojtek84 jakbyś nie zauważył, to wszyscy tak grają

0

@Zoupka ok. Dzięki

0

Ktoś mi wytłumaczy, jak działa kupno FC26 na Kinguin? Głównie chodzi mi o info, które jest zawarte, że dostajesz przez nich założone konto z grą. Pytanie brzmi - czy konto PS, czy EA ?

10

@Ku84fcb pier…. od rzeczy. On ogólnie ma głos taki, jakby komentator obok non stop ściskał go za wora xD

1

@JustJiff hahaha dobre xD

5

A ten NOWY S. Ramos już się nagrał ? xD

0

@PW27 ten jeden ma głos jakby za jaja go drugi trzymał xD

2

@Cules69 jeszcze nie, ale sędzia ma czas :))

1

@FcPortoFan1999 oczywiście :) Cieszy takie zwycięstwo.

0

Pięknie Motor!!

3

@addept obstawiam 2 karne dla Realu.

1

@FcPortoFan1999 być może… Myślę, że ten mecz może zadecydować również o posadzie Mateusza.

0

I znowu braciszek wystawia brejdaka w 1 składzie… Gość, to mógłby jedynie w 3 lidze grać, bo do takiej się nadaje… #MotorUnited

0

@Aragorn33 jakby napisał w oświadczeniu, że odchodzi, to pewnie już byłby transfer klepnięty.

0

@Eklerek ok, zrozumiałem odpowiedź. Dzięki :)

1

@Kgorecki2500 ok, dzięki.

0

Pytanie do posiadaczy PS5 (może ktoś uznać za głupie) - czy to normalne, że z tyłu leci ciepłe powietrze ? Ogólnie nie znam się na tym, dlatego wolałem zapytać kogoś :)

0

@Enerio a masz do PS podstawkę chłodzącą ?

0

@tbas właśnie ja mam tak na Safari.

0

@mrboom mam AdBlocka, a reklamy dalej się pojawiają. Może masz na to rozwiązanie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?