@BISHBASHBOSH powiem szczerze, że Bernal tak na prawdę nie miał szansy Nam się pokazać, bo szybko kontuzji doznał. Może przeceniliśmy jego możliwości ?
@takisobiektos to była ocena, czy krytyka? Mnie np. uj obchodzi kogo zaprasza, bo to nie mój kanał. Jak jest ktoś interesujący, to chętnie obejrzę, a jak nie ma kogoś takiego, to nie oglądam, nie komentuje :)
@lajcior zdecydowanie z moją babcią, którą mogłem pożegnać przed śmiercią, a tego nie zrobiłem … wolałem zostać w aucie przed szpitalem, niż do Niej pójść … Minęło 17 lat, a dalej ból w sercu noszę przez to. Ciężko sobie wybaczyć coś takiego.
@kubix05 piękne czasy. Miałem taki w domu zanim ojciec centralne założył. Jak wróciło się z sanek, to pierwsze co, to podchodziło się do pieca, aby się zagrzać.
0
@norbi77 dzięki bardzo. Skoczę do apteki i kupię :)
0
@Laminedependencia już jestem, bo z synem w domu siedzę, bo też chory. Mam do środy, ale chyba będzie trzeba do piątku przedłużyć.
1
@macio_944 dzięki !!
1
Człowiek wieczorem położył się zdrowy jak ryba … budzi się o 4:20 z hakiem i zawalone zatoki, kaszel i stan podgorączkowy …
1
@Marcys11 też tak myślę. A oni się podniecają, jak Marycioki na początku Franem Garcią
3
Mam wrażenie, że oglądam Barce z czasów Xaviego.
0
@Barceloniarz987 bo jest ktetynem
XD
0
@xavi890 nie no Puyolem, to on nigdy nie będzie. Eric jest bezjajeczny, a Tarzan był nieustępliwy :)
3
Ale ten Eric to jest zabawnie nieporadny xD
0
@BISHBASHBOSH powiem szczerze, że Bernal tak na prawdę nie miał szansy Nam
się pokazać, bo szybko kontuzji doznał. Może przeceniliśmy jego możliwości ?
0
@BISHBASHBOSH nawet nie 1 min xD
0
Szybko poszło xD
0
@barca1918 napisałem :)
0
Czy jest ktoś tutaj kto biega i może udzielić kilku rad na priv?
1
@takisobiektos to była ocena, czy krytyka? Mnie np. uj obchodzi kogo zaprasza, bo to nie mój kanał. Jak jest ktoś interesujący, to chętnie obejrzę, a jak nie ma kogoś takiego, to nie oglądam, nie komentuje :)
4
@Azazel_Pazuzu to jego kanał, i to on decyduje z kim chce przeprowadzić wywiad. Nie Twoja brocha ziomuś.
1
@Eklerek ja to się zastanawiam nad tym Rivaldo. Zastanawiam się czym EA się kierowało, że nie dało mu chociażby 4/4 …
1
@lajcior zdecydowanie z moją babcią, którą mogłem pożegnać przed śmiercią, a tego nie zrobiłem … wolałem zostać w aucie przed szpitalem, niż do Niej pójść … Minęło 17 lat, a dalej ból w sercu noszę przez to. Ciężko sobie wybaczyć coś takiego.
1
@FcPortoFan1999 ban na tydzień xD
0
@ViscaelBarca2007 wydaje mi się, że tak chciał xD ale mogę się mylić :) jedno jest pewne, Ferran, by to tak przyjął, że piłka by poleciała na aut.
0
A mi podoba się ten mecz :)
6
Niektórym tutaj, to radzę wyp…., bo jak wygrywamy, to och, achy, a jak przegrywamy, to wszystkich byście sprzedawali. Jesteście zakałami tej strony.
0
@Pin0chet ty tak na serio ? XD
15
Oby Ferran nie wyszedł na 2 połowę …
1
@Pin0chet kto za Niego powinien grać ?
0
Torres, to w sumie zabawny jest xD
0
Typa krew zalała i fauli nie ma ? Serio ?
1
@Gitarkafcb tam faktycznie chyba było zagranie ręką
3
@kubix05 piękne czasy. Miałem taki w domu zanim ojciec centralne założył. Jak wróciło się z sanek, to pierwsze co, to podchodziło się do pieca, aby się zagrzać.
1
Och, Karolku Czubak !!!