0

@norbi77 dzięki bardzo. Skoczę do apteki i kupię :)

0

@Laminedependencia już jestem, bo z synem w domu siedzę, bo też chory. Mam do środy, ale chyba będzie trzeba do piątku przedłużyć.

1

@macio_944 dzięki !!

1

Człowiek wieczorem położył się zdrowy jak ryba … budzi się o 4:20 z hakiem i zawalone zatoki, kaszel i stan podgorączkowy …

1

@Marcys11 też tak myślę. A oni się podniecają, jak Marycioki na początku Franem Garcią

3

Mam wrażenie, że oglądam Barce z czasów Xaviego.

0

@Barceloniarz987 bo jest ktetynem
XD

0

@xavi890 nie no Puyolem, to on nigdy nie będzie. Eric jest bezjajeczny, a Tarzan był nieustępliwy :)

3

Ale ten Eric to jest zabawnie nieporadny xD

0

@BISHBASHBOSH powiem szczerze, że Bernal tak na prawdę nie miał szansy Nam
się pokazać, bo szybko kontuzji doznał. Może przeceniliśmy jego możliwości ?

0

@BISHBASHBOSH nawet nie 1 min xD

0

Szybko poszło xD

0

@barca1918 napisałem :)

0

Czy jest ktoś tutaj kto biega i może udzielić kilku rad na priv?

1

@takisobiektos to była ocena, czy krytyka? Mnie np. uj obchodzi kogo zaprasza, bo to nie mój kanał. Jak jest ktoś interesujący, to chętnie obejrzę, a jak nie ma kogoś takiego, to nie oglądam, nie komentuje :)

4

@Azazel_Pazuzu to jego kanał, i to on decyduje z kim chce przeprowadzić wywiad. Nie Twoja brocha ziomuś.

1

@Eklerek ja to się zastanawiam nad tym Rivaldo. Zastanawiam się czym EA się kierowało, że nie dało mu chociażby 4/4 …

1

@lajcior zdecydowanie z moją babcią, którą mogłem pożegnać przed śmiercią, a tego nie zrobiłem … wolałem zostać w aucie przed szpitalem, niż do Niej pójść … Minęło 17 lat, a dalej ból w sercu noszę przez to. Ciężko sobie wybaczyć coś takiego.

1

@FcPortoFan1999 ban na tydzień xD

0

@ViscaelBarca2007 wydaje mi się, że tak chciał xD ale mogę się mylić :) jedno jest pewne, Ferran, by to tak przyjął, że piłka by poleciała na aut.

0

A mi podoba się ten mecz :)

6

Niektórym tutaj, to radzę wyp…., bo jak wygrywamy, to och, achy, a jak przegrywamy, to wszystkich byście sprzedawali. Jesteście zakałami tej strony.

0

@Pin0chet ty tak na serio ? XD

15

Oby Ferran nie wyszedł na 2 połowę …

1

@Pin0chet kto za Niego powinien grać ?

0

Torres, to w sumie zabawny jest xD

0

Typa krew zalała i fauli nie ma ? Serio ?

1

@Gitarkafcb tam faktycznie chyba było zagranie ręką

3

@kubix05 piękne czasy. Miałem taki w domu zanim ojciec centralne założył. Jak wróciło się z sanek, to pierwsze co, to podchodziło się do pieca, aby się zagrzać.

1

Och, Karolku Czubak !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?