Użytkownik zbanowany
24 stycznia 2026, 22:52
1
Jedni i drudzy grają komicznie. Czuję się jakbym oglądał mecz 2 ligi. O i klasycznie karny jest xD
24 stycznia 2026, 22:46
9
Ręka przed polem karnym się nie liczy. Ok …
24 stycznia 2026, 22:42
0
@Gibbon_FCB od początku sezonu tak gra. W tamtym sezonie nie oglądałem ich meczy. Oglądałaś go w tamtym sezonie?
24 stycznia 2026, 22:36
10
Od początku sezonu oglądam mecze Madrycioków i uważam, że Bellingham jest przehypowany.
24 stycznia 2026, 10:10
@Mavcin1980 będą cyrki xD ciekawe kogo jeszcze kupimy :)
23 stycznia 2026, 19:07
@Chimera Lewy już nie daję rady … Motorycznie gaśnie po 30 min.
21 stycznia 2026, 22:45
5
@nekker smutne jest to, że zamiast go wspierać, to będą jechać po nim.
21 stycznia 2026, 22:26
Zaraz będzie rzut rożny o gol dla Slavii xD
21 stycznia 2026, 22:20
@JohnBarça dobrze się poczuć możesz również z moim chujem w Twoim zjebanym ryju :)
21 stycznia 2026, 22:10
@JohnBarça czy ja Cię obrażam? Jak nie wiesz gdzie dać upust emocjom, to idź do kibla i oddaj konia w szybkie ręce.
21 stycznia 2026, 21:56
@Ziperro Różnie mogłoby być xD
21 stycznia 2026, 21:51
@JohnBarça w takim razie po chuj oglądasz, jak tego nie doceniasz?
21 stycznia 2026, 21:48
2
Niech dziadek nie wychodzi na 2 połowę.
21 stycznia 2026, 21:46
Najpierw strzelają z dupy, a teraz kolejny fart …
21 stycznia 2026, 21:44
Ależ on jest w gazie.
21 stycznia 2026, 21:41
@Mario999 ja 92 i Molesta katowana po dziś dzień :)
21 stycznia 2026, 21:38
@Mario999 czyżby Molesta? :)
21 stycznia 2026, 21:36
@JohnBarça piszesz o tym samym co właśnie zaliczył asystę ?
21 stycznia 2026, 21:29
Blade to jest obrońca czy kto? Bo on ani w obronie, ani w ataku nic nie daje
21 stycznia 2026, 21:15
@Arnokk no tak, bo „Ping pong” gra sam .
20 stycznia 2026, 22:54
@Reviven „ to może być ich sezon” już nie biorę na poważnie, bo kończy się to jak zawsze xD ale fajnie byłoby się mile zaskoczyć.
20 stycznia 2026, 22:51
@Andi18 jak chociaż trochę są myślący, to nie powinni m, ponieważ Monaco, to zwykły szczoch xD ale jak chcą, to niech rosną. Przyjdzie im mierzyć się z lepszym klubem i znowu będą płakać hahaha
20 stycznia 2026, 21:35
@Gacu95 też odniosłem takie wrażenie. Ale oczywiście powtórki nie będzie xD
@Guess dla mnie jest lepszy od nich. Tyle, że podatny na kontuzje.
20 stycznia 2026, 21:10
@Herato raczej nie, a wnioskuję tak, bo sprowadził sobie grajków teraz
20 stycznia 2026, 21:08
No i lubiący transów z golem xD
18 stycznia 2026, 22:53
To są kurwa pierodlone w dupe jaja. Nie możliwe, że takiego pecha mamy.
18 stycznia 2026, 22:43
Sędzia robi co może xD
18 stycznia 2026, 22:37
W końcu wpadło … :)
18 stycznia 2026, 22:34
4
To jest niemożliwe co się dzieje …
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Jedni i drudzy grają komicznie. Czuję się jakbym oglądał mecz 2 ligi. O i klasycznie karny jest xD
9
Ręka przed polem karnym się nie liczy. Ok …
0
@Gibbon_FCB od początku sezonu tak gra. W tamtym sezonie nie oglądałem ich meczy. Oglądałaś go w tamtym sezonie?
10
Od początku sezonu oglądam mecze Madrycioków i uważam, że Bellingham jest przehypowany.
0
@Mavcin1980 będą cyrki xD ciekawe kogo jeszcze kupimy :)
1
@Chimera Lewy już nie daję rady … Motorycznie gaśnie po 30 min.
5
@nekker smutne jest to, że zamiast go wspierać, to będą jechać po nim.
1
Zaraz będzie rzut rożny o gol dla Slavii xD
0
@JohnBarça dobrze się poczuć możesz również z moim chujem w Twoim zjebanym ryju :)
0
@JohnBarça czy ja Cię obrażam? Jak nie wiesz gdzie dać upust emocjom, to idź do kibla i oddaj konia w szybkie ręce.
0
@Ziperro Różnie mogłoby być xD
0
@JohnBarça w takim razie po chuj oglądasz, jak tego nie doceniasz?
2
Niech dziadek nie wychodzi na 2 połowę.
2
Najpierw strzelają z dupy, a teraz kolejny fart …
1
Ależ on jest w gazie.
1
@Mario999 ja 92 i Molesta katowana po dziś dzień :)
0
@Mario999 czyżby Molesta? :)
1
@JohnBarça piszesz o tym samym co właśnie zaliczył asystę ?
0
Blade to jest obrońca czy kto? Bo on ani w obronie, ani w ataku nic nie daje
0
@Arnokk no tak, bo „Ping pong” gra sam .
0
@Reviven „ to może być ich sezon” już nie biorę na poważnie, bo kończy się to jak zawsze xD ale fajnie byłoby się mile zaskoczyć.
1
@Andi18 jak chociaż trochę są myślący, to nie powinni m, ponieważ Monaco, to zwykły szczoch xD ale jak chcą, to niech rosną. Przyjdzie im mierzyć się z lepszym klubem i znowu będą płakać hahaha
0
@Gacu95 też odniosłem takie wrażenie. Ale oczywiście powtórki nie będzie xD
1
@Guess dla mnie jest lepszy od nich. Tyle, że podatny na kontuzje.
1
@Herato raczej nie, a wnioskuję tak, bo sprowadził sobie grajków teraz
1
No i lubiący transów z golem xD
2
To są kurwa pierodlone w dupe jaja. Nie możliwe, że takiego pecha mamy.
1
Sędzia robi co może xD
0
W końcu wpadło … :)
4
To jest niemożliwe co się dzieje …