1

Jedni i drudzy grają komicznie. Czuję się jakbym oglądał mecz 2 ligi. O i klasycznie karny jest xD

9

Ręka przed polem karnym się nie liczy. Ok …

0

@Gibbon_FCB od początku sezonu tak gra. W tamtym sezonie nie oglądałem ich meczy. Oglądałaś go w tamtym sezonie?

10

Od początku sezonu oglądam mecze Madrycioków i uważam, że Bellingham jest przehypowany.

0

@Mavcin1980 będą cyrki xD ciekawe kogo jeszcze kupimy :)

1

@Chimera Lewy już nie daję rady … Motorycznie gaśnie po 30 min.

5

@nekker smutne jest to, że zamiast go wspierać, to będą jechać po nim.

1

Zaraz będzie rzut rożny o gol dla Slavii xD

0

@JohnBarça dobrze się poczuć możesz również z moim chujem w Twoim zjebanym ryju :)

0

@JohnBarça czy ja Cię obrażam? Jak nie wiesz gdzie dać upust emocjom, to idź do kibla i oddaj konia w szybkie ręce.

0

@Ziperro Różnie mogłoby być xD

0

@JohnBarça w takim razie po chuj oglądasz, jak tego nie doceniasz?

2

Niech dziadek nie wychodzi na 2 połowę.

2

Najpierw strzelają z dupy, a teraz kolejny fart …

1

Ależ on jest w gazie.

1

@Mario999 ja 92 i Molesta katowana po dziś dzień :)

0

@Mario999 czyżby Molesta? :)

1

@JohnBarça piszesz o tym samym co właśnie zaliczył asystę ?

0

Blade to jest obrońca czy kto? Bo on ani w obronie, ani w ataku nic nie daje

0

@Arnokk no tak, bo „Ping pong” gra sam .

0

@Reviven „ to może być ich sezon” już nie biorę na poważnie, bo kończy się to jak zawsze xD ale fajnie byłoby się mile zaskoczyć.

1

@Andi18 jak chociaż trochę są myślący, to nie powinni m, ponieważ Monaco, to zwykły szczoch xD ale jak chcą, to niech rosną. Przyjdzie im mierzyć się z lepszym klubem i znowu będą płakać hahaha

0

@Gacu95 też odniosłem takie wrażenie. Ale oczywiście powtórki nie będzie xD

1

@Guess dla mnie jest lepszy od nich. Tyle, że podatny na kontuzje.

1

@Herato raczej nie, a wnioskuję tak, bo sprowadził sobie grajków teraz

1

No i lubiący transów z golem xD

2

To są kurwa pierodlone w dupe jaja. Nie możliwe, że takiego pecha mamy.

1

Sędzia robi co może xD

0

W końcu wpadło … :)

4

To jest niemożliwe co się dzieje …

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?