4

Gola nie będzie

0

Oni na swoich tak gwiżdżą ? XD

7

Mistrzowie biznesu xD

5

@Hadim ciężko powiedzieć, czy regres, czy był słaby przed kontuzją. On zagrał ledwo parę meczy i większość zaczęła pisać, że to kozak itp. Może nawet nie był kozakiem, a to było mylne złudzenie.

13

Znalezione na fb :

???? Real Madrid TV:
„Barcelona drży. Z Álvaro Arbelą Real będzie nie do zatrzymania.

Nie są gotowi na to, co nadchodzi.” ????

⚽ Nadciąga nowa era na Bernabéu!

Powiem Wam, że poziom odklejenia zamknął skalę odklejenia xD

9

Kiedyś ktoś tutaj na stronie napisał, że Mbappe zniszczy szatnie Realu i chyba miał rację. Jak piłkarz może rządzić trenerem i innymi piłkarzami? Dość też dziwne, że jak odszedł z PSG, to wygrali LM. Ten Mbappe odbije im się czkawką. Może będzie dużo strzelał, ale z Nim nic nie wygrają.

12

Zazwyczaj jak czytam coś od Borka, to nigdy się nie sprawdza.

5

Jak to prawda z tymi zarobkami, to musiałoby mu bardzo zależeć, żeby wrócić.

0

@kibic1899 powinien gol liczyć się jako 2 dzięki niemu. Jakby nie Negreira, to Kurtuła nosem nawet mógłby to obronić.

0

@Filipem ok. Może się mylę.

1

Czy ktoś jeszcze odniósł wrażenie, że Frenkie celowo faulował pod kolano Mbappe? On miał problem z kolanem, czy się mylę ?

0

@Merton oczywiście, że powinien.

4

Zaczyna się drukowanie…

1

Bez czerwonej ?

17

Real gra jak zwykle pizdy bez umiejętności i strzelają 2 gole xD ten pseudo-klub jest obrzydliwy.

1

Większego farta można mieć ?

4

Co to kurwa ma być

6

Bobek!!!!! Bobek !!!

1

@FanVictoraIbarbo za tyle, to mogą kupić jego jedną nogę :)

0

@4Fabregas4 jak nie oglądam Man UTD, to chętnie bym oglądał, jakby ich Xavi prowadził. Prawdę mówiąc, uważam, że masz rację. Mogłoby być, to dość ciekawe dla nich.

0

@Cataloniec94 to niech będzie 6 xD

0

I dobrze. Ogolimy Real w finale. Wrzucimy im manite i pojadą do domu z gołą dupą xD

0

Co za flaki z olejem…

0

Z kim byśmy nie grali, to oglądając ten mecz, stwierdzam, że jedynie jakieś szczęście może dać zwycięstwo Atletico, albo Realowi.

0

@DJ6 faktycznie hahahha

1

Nie ma czym się zachwycać, bo my zawsze tak gramy :) jakby Real tak grał, to kibice z radości, to po jajcach by się lizali.

0

@dzefrej234 tak, mam.

0

@dzefrej234 chciałem dodać godzinny film, ale mam ograniczenie do 15 min. Wyskakuje mi komunikat, że muszę podać nr tel, żeby uzyskać dostęp do dodawania długich filmów. Problem w tym, że jak podaje nr, to wyskakuje jakiś błąd. Próbowałem już nawet żony i córki podać i ciągle ten sam błąd jest.

0

Czy jest tutaj może osoba, która zakładała kanał na YouTube? Potrzebuje pomocy odnośnie weryfikacji nr telefonu. Jakby ktoś ogarniał, to proszę o priv.

0

@comtedurgell najzabawniejsze jest to, że robi z siebie w mediach super ziomka, a ludzie wierzą, że taki jest xD kiedyś miałem styczności z Marcinem z Kabaretu Ani Mru Mru. Też nadęty bencwał. Graliśmy z Nim w piłkę na osiedlu i szczerze mówiąc, to po jego zachowaniu większość z Nas była zmieszana, ale jego kumpel co z Nami grał, to mówił, że on już taki jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?