@Hadim ciężko powiedzieć, czy regres, czy był słaby przed kontuzją. On zagrał ledwo parę meczy i większość zaczęła pisać, że to kozak itp. Może nawet nie był kozakiem, a to było mylne złudzenie.
Kiedyś ktoś tutaj na stronie napisał, że Mbappe zniszczy szatnie Realu i chyba miał rację. Jak piłkarz może rządzić trenerem i innymi piłkarzami? Dość też dziwne, że jak odszedł z PSG, to wygrali LM. Ten Mbappe odbije im się czkawką. Może będzie dużo strzelał, ale z Nim nic nie wygrają.
@4Fabregas4 jak nie oglądam Man UTD, to chętnie bym oglądał, jakby ich Xavi prowadził. Prawdę mówiąc, uważam, że masz rację. Mogłoby być, to dość ciekawe dla nich.
@dzefrej234 chciałem dodać godzinny film, ale mam ograniczenie do 15 min. Wyskakuje mi komunikat, że muszę podać nr tel, żeby uzyskać dostęp do dodawania długich filmów. Problem w tym, że jak podaje nr, to wyskakuje jakiś błąd. Próbowałem już nawet żony i córki podać i ciągle ten sam błąd jest.
Czy jest tutaj może osoba, która zakładała kanał na YouTube? Potrzebuje pomocy odnośnie weryfikacji nr telefonu. Jakby ktoś ogarniał, to proszę o priv.
@comtedurgell najzabawniejsze jest to, że robi z siebie w mediach super ziomka, a ludzie wierzą, że taki jest xD kiedyś miałem styczności z Marcinem z Kabaretu Ani Mru Mru. Też nadęty bencwał. Graliśmy z Nim w piłkę na osiedlu i szczerze mówiąc, to po jego zachowaniu większość z Nas była zmieszana, ale jego kumpel co z Nami grał, to mówił, że on już taki jest.
4
Gola nie będzie
0
Oni na swoich tak gwiżdżą ? XD
7
Mistrzowie biznesu xD
5
@Hadim ciężko powiedzieć, czy regres, czy był słaby przed kontuzją. On zagrał ledwo parę meczy i większość zaczęła pisać, że to kozak itp. Może nawet nie był kozakiem, a to było mylne złudzenie.
13
Znalezione na fb :
???? Real Madrid TV:
„Barcelona drży. Z Álvaro Arbelą Real będzie nie do zatrzymania.
Nie są gotowi na to, co nadchodzi.” ????
⚽ Nadciąga nowa era na Bernabéu!
Powiem Wam, że poziom odklejenia zamknął skalę odklejenia xD
9
Kiedyś ktoś tutaj na stronie napisał, że Mbappe zniszczy szatnie Realu i chyba miał rację. Jak piłkarz może rządzić trenerem i innymi piłkarzami? Dość też dziwne, że jak odszedł z PSG, to wygrali LM. Ten Mbappe odbije im się czkawką. Może będzie dużo strzelał, ale z Nim nic nie wygrają.
12
Zazwyczaj jak czytam coś od Borka, to nigdy się nie sprawdza.
5
Jak to prawda z tymi zarobkami, to musiałoby mu bardzo zależeć, żeby wrócić.
0
@kibic1899 powinien gol liczyć się jako 2 dzięki niemu. Jakby nie Negreira, to Kurtuła nosem nawet mógłby to obronić.
0
@Filipem ok. Może się mylę.
1
Czy ktoś jeszcze odniósł wrażenie, że Frenkie celowo faulował pod kolano Mbappe? On miał problem z kolanem, czy się mylę ?
0
@Merton oczywiście, że powinien.
4
Zaczyna się drukowanie…
1
Bez czerwonej ?
17
Real gra jak zwykle pizdy bez umiejętności i strzelają 2 gole xD ten pseudo-klub jest obrzydliwy.
1
Większego farta można mieć ?
4
Co to kurwa ma być
6
Bobek!!!!! Bobek !!!
1
@FanVictoraIbarbo za tyle, to mogą kupić jego jedną nogę :)
0
@4Fabregas4 jak nie oglądam Man UTD, to chętnie bym oglądał, jakby ich Xavi prowadził. Prawdę mówiąc, uważam, że masz rację. Mogłoby być, to dość ciekawe dla nich.
0
@Cataloniec94 to niech będzie 6 xD
0
I dobrze. Ogolimy Real w finale. Wrzucimy im manite i pojadą do domu z gołą dupą xD
0
Co za flaki z olejem…
0
Z kim byśmy nie grali, to oglądając ten mecz, stwierdzam, że jedynie jakieś szczęście może dać zwycięstwo Atletico, albo Realowi.
0
@DJ6 faktycznie hahahha
1
Nie ma czym się zachwycać, bo my zawsze tak gramy :) jakby Real tak grał, to kibice z radości, to po jajcach by się lizali.
0
@dzefrej234 tak, mam.
0
@dzefrej234 chciałem dodać godzinny film, ale mam ograniczenie do 15 min. Wyskakuje mi komunikat, że muszę podać nr tel, żeby uzyskać dostęp do dodawania długich filmów. Problem w tym, że jak podaje nr, to wyskakuje jakiś błąd. Próbowałem już nawet żony i córki podać i ciągle ten sam błąd jest.
0
Czy jest tutaj może osoba, która zakładała kanał na YouTube? Potrzebuje pomocy odnośnie weryfikacji nr telefonu. Jakby ktoś ogarniał, to proszę o priv.
0
@comtedurgell najzabawniejsze jest to, że robi z siebie w mediach super ziomka, a ludzie wierzą, że taki jest xD kiedyś miałem styczności z Marcinem z Kabaretu Ani Mru Mru. Też nadęty bencwał. Graliśmy z Nim w piłkę na osiedlu i szczerze mówiąc, to po jego zachowaniu większość z Nas była zmieszana, ale jego kumpel co z Nami grał, to mówił, że on już taki jest.