@July_6_BcN jak pięknie :) Ale przecież Arbeloa, to Bóg i miał uczynić niewiarygodne rzeczy w klubie. I patrz, udało mu się :) nie są w TOP8 i jeszcze stracili taką bramkę xD
Dzień dobry wszystkim :) ależ miałem sen. Śniło mi się, że Real dostał wczoraj na piz…, dwa poza TOP 8 i do tego bramkarz Benfici strzelił im ładną bramkę :)) Dobrego dnia xD
7
Powinna być czerwona kartka dla Pepelu za to, że przez niego Tchou musiał na stopę mu stanąć
1
@norbi77 dokładnie tak :)
1
@norbi77 ok, zamiana. Nadaje się na smar do czołgów xD
1
@Stinger_ Ten 1 gol Realu, to z karnego? :)
3
@norbi77 Ten Guler, to się nadaje na pchanie karuzeli.
0
Ciekawe kiedy będzie karny dla Madrycioków :)
0
@kamyk_23 do czegoś takiego nigdy nie dojdzie.
1
@FcPortoFan1999 Jaga jest mocna, ale do ukąszenia.
1
Dzisiaj Motorek wygrywa z Jagą! Niestety mecz w tv, bo mamy zakaz… A tak na marginesie, to szanuję Jagę i fajnie byłoby mieć z Nimi zgodę.
3
@Zelazny_Mike tylko programy w 4K możesz oglądać w takiej jakości.
0
@jacobFCB kojarzy mi się z Nagą Bronią.
1
Komentarz usunięty
8
I oni mają czelność nazywać LL „Ligą Negreiry” ?
1
9 minut hahhahahah
1
Ostatnimi czasy mamy problemy z wykończeniem xD ale miejmy nadzieję, że limit się wyczerpał.
0
@mercurial2000 spróbuje. Może akurat w jakimś stopniu pomoże :)
0
Czy jest tutaj ktoś kto biega i używa plastrów na nos? Chciałem zapytać, czy faktycznie coś pomagają.
1
@krycha2201 oby jak najwięcej takich :)
0
@Blantozaur hahahha xD mógłbym tak śnić co mecz Realu :)
1
@July_6_BcN jak pięknie :) Ale przecież Arbeloa, to Bóg i miał uczynić niewiarygodne rzeczy w klubie. I patrz, udało mu się :) nie są w TOP8 i jeszcze stracili taką bramkę xD
4
Dzień dobry wszystkim :) ależ miałem sen. Śniło mi się, że Real dostał wczoraj na piz…, dwa poza TOP 8 i do tego bramkarz Benfici strzelił im ładną bramkę :)) Dobrego dnia xD
1
@heniusss może się położył, no pomylił murawę z nieletnią xD później położył się drugi raz dla pewności :)
4
Powiem Wam, że ten Schjelderup, to ciekawy zawodnik. Nam też sprawiał sporo problemów.
1
@nabial widziałem to xD
4
Haha Madrid!! XD
1
@vivalaice21 Ćwiąkała, to zwykła chorągiewka. Jutro nagra, że Real znowu w kryzysie, nie widać poprawy itp
0
@Guillegavira tak
0
@pyku91 a mi Cocu.
1
Czy nie było artykułów, że Arbeloa, to Bóg i odmienił Real?
4
O Boże co ja widzę !!!!