10

Oni obciągają sędziom przed meczami, że im tak drukują ?

0

Drukarka została włączona?

2

Ani trochę mnie to nie rusza. Na ich miejscu bym się wstydził, że trzymają takiego trenera co tak na prawdę przez tyle lat nic z nimi specjalnego nie osiągnął. Do tego nie ma za grosz wyrachowania. Jest typowym burakiem. Kolejna sprawa, to Atletico, to klub odpadów z wielkich klubów, których nikt nie chciał.

1

Paskudny trener i paskudny klub. Antyfutbol. A Barcelona, to definicja frajerstwa.

0

@Kimi88 a może by tym co ma tej obrony tak wysoko nie stawiał ?

4

Z taką skutecznością to nie awansujemy.

0

Jazdaaaa!! Do końca !!

3

Standardowo tracimy w takim sam sposób.

0

Ale czy skłamał ?

0

@tomek8756 pięknie napisane :)

0

@grzechu1999 niech może zostanie.

0

Jak zwykle końcówka meczu w naszym wykonaniu jest nerwowa.

12

Balde niech patrzy i się uczy od Cancelo.

0

@niepijpiotrek powąchać może, ale czy zagra ?

1

@buldog szkoda go, bo dostaje bardzo mało szans.

2

Ferran nawet siedząc na schodach wygląda nieudolnie :)

22

Czy władze Barcelony mogą coś zrobić z tym ciągłym oskarżaniem, że wszystko przez Negreire? To już jest taki upadek moralny tych pajacy, że to głowa mała. W taki sposób za każdym razem chcą tłumaczyć słabą grę tych śmiesznych Madrycioków? Ciekawe czy mają na tyle głupich kibiców, którzy w to wierzą…? XD

0

Wracając do meczu rewanżowego z Atletico, to jakie szanse czysto obiektywnie dajecie Nam na awans? Według mnie, biorąc pod uwagę teren na którym gramy, zaliczkę goli jaką ma Atletico i sposób gry, atakując kontrami, gdzie my musimy się otworzyć, żeby gonić wynik, to uważam, że 35% szans mamy na awans.

0

Czy będą paczki, a w tle tańczący męczennik ? Alvaro zostań :)

0

Kiedy będzie w końcu karny ?

0

Uwaga włączam mecz xD

2

@novy1899 uważasz, że Lewy, to legenda?

1

Szanuję tych, którzy wierzą w remontade. Ja nie wierzę. Wczorajszy mecz pokazał, że nasza nieskuteczność jest tragiczna. Atletico robi jedną akcję i stwarza większe zagrożenie. Brak Raphy, to też wielkie osłabienie. Jego brak jest bardzo widoczny. Rashford miał 2 super okazję i spartolił je. W LM tym bardziej na tym etapie, jest bardzo ważną skuteczność.

1

@Natanael Ty człeniu oglądasz mecz ?

1

Flick, to chyba pierwszy trener, który dostał tyle razy na dziurę od tego śmiecia Simeone.

1

16 strzałów z tego 4 celne. To mówi samo za siebie :)

1

Boże … Rashford …

0

@fotohobby u siebie zamknąć nie możemy a chcesz tam? Przecież u Nas z przodu nikt nie potrafi wykończyć akcji. Muszą oddać po 100 strzałów, żeby jakiś wpadł do siatki.

1

Z taką obroną, to Bayern by Nam wsadził z 10 goli xD Jeśli Flick ma zamiar grać w ten sposób, to my LM z nim nie wygramy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?