Ani trochę mnie to nie rusza. Na ich miejscu bym się wstydził, że trzymają takiego trenera co tak na prawdę przez tyle lat nic z nimi specjalnego nie osiągnął. Do tego nie ma za grosz wyrachowania. Jest typowym burakiem. Kolejna sprawa, to Atletico, to klub odpadów z wielkich klubów, których nikt nie chciał.
Czy władze Barcelony mogą coś zrobić z tym ciągłym oskarżaniem, że wszystko przez Negreire? To już jest taki upadek moralny tych pajacy, że to głowa mała. W taki sposób za każdym razem chcą tłumaczyć słabą grę tych śmiesznych Madrycioków? Ciekawe czy mają na tyle głupich kibiców, którzy w to wierzą…? XD
Wracając do meczu rewanżowego z Atletico, to jakie szanse czysto obiektywnie dajecie Nam na awans? Według mnie, biorąc pod uwagę teren na którym gramy, zaliczkę goli jaką ma Atletico i sposób gry, atakując kontrami, gdzie my musimy się otworzyć, żeby gonić wynik, to uważam, że 35% szans mamy na awans.
Szanuję tych, którzy wierzą w remontade. Ja nie wierzę. Wczorajszy mecz pokazał, że nasza nieskuteczność jest tragiczna. Atletico robi jedną akcję i stwarza większe zagrożenie. Brak Raphy, to też wielkie osłabienie. Jego brak jest bardzo widoczny. Rashford miał 2 super okazję i spartolił je. W LM tym bardziej na tym etapie, jest bardzo ważną skuteczność.
@fotohobby u siebie zamknąć nie możemy a chcesz tam? Przecież u Nas z przodu nikt nie potrafi wykończyć akcji. Muszą oddać po 100 strzałów, żeby jakiś wpadł do siatki.
10
Oni obciągają sędziom przed meczami, że im tak drukują ?
0
Drukarka została włączona?
2
Ani trochę mnie to nie rusza. Na ich miejscu bym się wstydził, że trzymają takiego trenera co tak na prawdę przez tyle lat nic z nimi specjalnego nie osiągnął. Do tego nie ma za grosz wyrachowania. Jest typowym burakiem. Kolejna sprawa, to Atletico, to klub odpadów z wielkich klubów, których nikt nie chciał.
1
Paskudny trener i paskudny klub. Antyfutbol. A Barcelona, to definicja frajerstwa.
0
@Kimi88 a może by tym co ma tej obrony tak wysoko nie stawiał ?
4
Z taką skutecznością to nie awansujemy.
0
Jazdaaaa!! Do końca !!
3
Standardowo tracimy w takim sam sposób.
0
Ale czy skłamał ?
0
@tomek8756 pięknie napisane :)
0
@grzechu1999 niech może zostanie.
0
Jak zwykle końcówka meczu w naszym wykonaniu jest nerwowa.
12
Balde niech patrzy i się uczy od Cancelo.
0
@niepijpiotrek powąchać może, ale czy zagra ?
1
@buldog szkoda go, bo dostaje bardzo mało szans.
2
Ferran nawet siedząc na schodach wygląda nieudolnie :)
22
Czy władze Barcelony mogą coś zrobić z tym ciągłym oskarżaniem, że wszystko przez Negreire? To już jest taki upadek moralny tych pajacy, że to głowa mała. W taki sposób za każdym razem chcą tłumaczyć słabą grę tych śmiesznych Madrycioków? Ciekawe czy mają na tyle głupich kibiców, którzy w to wierzą…? XD
0
Wracając do meczu rewanżowego z Atletico, to jakie szanse czysto obiektywnie dajecie Nam na awans? Według mnie, biorąc pod uwagę teren na którym gramy, zaliczkę goli jaką ma Atletico i sposób gry, atakując kontrami, gdzie my musimy się otworzyć, żeby gonić wynik, to uważam, że 35% szans mamy na awans.
0
Czy będą paczki, a w tle tańczący męczennik ? Alvaro zostań :)
0
Kiedy będzie w końcu karny ?
0
Uwaga włączam mecz xD
2
@novy1899 uważasz, że Lewy, to legenda?
1
Szanuję tych, którzy wierzą w remontade. Ja nie wierzę. Wczorajszy mecz pokazał, że nasza nieskuteczność jest tragiczna. Atletico robi jedną akcję i stwarza większe zagrożenie. Brak Raphy, to też wielkie osłabienie. Jego brak jest bardzo widoczny. Rashford miał 2 super okazję i spartolił je. W LM tym bardziej na tym etapie, jest bardzo ważną skuteczność.
1
@Natanael Ty człeniu oglądasz mecz ?
1
Flick, to chyba pierwszy trener, który dostał tyle razy na dziurę od tego śmiecia Simeone.
1
16 strzałów z tego 4 celne. To mówi samo za siebie :)
1
Boże … Rashford …
0
@fotohobby u siebie zamknąć nie możemy a chcesz tam? Przecież u Nas z przodu nikt nie potrafi wykończyć akcji. Muszą oddać po 100 strzałów, żeby jakiś wpadł do siatki.
1
Z taką obroną, to Bayern by Nam wsadził z 10 goli xD Jeśli Flick ma zamiar grać w ten sposób, to my LM z nim nie wygramy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika