0

A jak sobie radzi syn Kluiverta? Jestem ciekawy opinii osób, które śledzą juvenilu.

25

Oczy mi się spociły…

0

@Croocers ja mam taką nadzieję, bo Kounde w formie jest w TOP3 PO.

1

Jak by się udało „odzyskać” Kounde z poprzedniego sezonu, to uważam, że wtedy będzie w TOP3. Eric jest solidny, wielozadaniowy, aczkolwiek potrafi łapać czerwa w ważnych meczach. Myślę, że ta opcja realna jest na jakichś słabszych oponentów, niż topowe drużyny

0

@BORO_12 zgadzam się z Tobą. Ogólnie jest bardzo mało ciekawych 9 - tek, więc ceny dlatego są wywindowane w górę.

2

@Coveta Deco : a macie Panowie poratować „Piątakiem”, bo do biletu mi brakuje :)

4

@blakkudium podoba mi się jego gra i chętnie bym go zobaczył w barwach Barcy.

1

Zwykły jeździec bez głowy. Takimi „wzmocnieniami” Europy nie podbijemy.

4

Zwyczajny „Pachołek”. Piłkarz marny, a trener jeszcze bardziej.

3

@Baranek163 wyrazy współczucia.

0

@zadafcb nam nie miało wystarczyć zwycięstwo do utrzymania ?

0

@Sulimo to Motor z Lublina !

1

@FcPortoFan1999 Oby. Nie można wypuścić swojego najlepszego strzelca. Dadashov to u Nas statystą jest.

0

@FcPortoFan1999 oby został u Nas :)

0

Walczyć Motor, walczyć !!

0

@A4ron jakby tak się stało, to byłbym zadowolony :)

0

@pep71 musisz być dębowym stolikiem w takim razie xD

5

@krefi10 Arbeloa był tym stołem xD tak powie :)

7

Dawno takie szambo nie wylało się. Tym bardziej w takim klubie jak Real.

2

@mekjulele już masz potwierdzone

1

Życzę mu jak najwięcej zdrowia.

0

@Batys PSG by Nas wydymało bez mydła.

0

Ktoś mi wyjaśni - jakim cudem Dembele odchodząc do PSG zmienił się w potwora ?

0

@Gitarkafcb chyba, że zagra dobre mistrzostwa.

0

Dembele po ZP ?

1

@qbsonFCBarca nie ma czasu, głupot nie chce pieprzyć.

0

@sebasarna no tak :) Do tego jeszcze 2x w tygodniu łącze to z interwałami :) Robię 4 treningi w tyg. 1 Klatka, biceps, plank, brzuszki. 2 Barki, kaptury, interwały. 3. Plecy, triceps, interwaly. 4 Klatka, biceps, plank, brzuszki. I w sobotę 5KM biegania.

1

@sebasarna ja robię 2x w tyg pompki na szeroko, wąsko, diamenty, z nogami w górze. Robię każdego ćwiczenia po 4x10 do tego na gumach oporowych wznosy i rozpiętki i są mega efekty.

0

@LeoMessiiBarcaPepa też się zastanawiam co on tam dalej robi. Chyba, że tam nie oczekuje się trofeów…

1

@L4ngusta dziekuje i wzajemnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?