Jak by się udało „odzyskać” Kounde z poprzedniego sezonu, to uważam, że wtedy będzie w TOP3. Eric jest solidny, wielozadaniowy, aczkolwiek potrafi łapać czerwa w ważnych meczach. Myślę, że ta opcja realna jest na jakichś słabszych oponentów, niż topowe drużyny
@sebasarna no tak :) Do tego jeszcze 2x w tygodniu łącze to z interwałami :) Robię 4 treningi w tyg. 1 Klatka, biceps, plank, brzuszki. 2 Barki, kaptury, interwały. 3. Plecy, triceps, interwaly. 4 Klatka, biceps, plank, brzuszki. I w sobotę 5KM biegania.
@sebasarna ja robię 2x w tyg pompki na szeroko, wąsko, diamenty, z nogami w górze. Robię każdego ćwiczenia po 4x10 do tego na gumach oporowych wznosy i rozpiętki i są mega efekty.
0
A jak sobie radzi syn Kluiverta? Jestem ciekawy opinii osób, które śledzą juvenilu.
25
Oczy mi się spociły…
0
@Croocers ja mam taką nadzieję, bo Kounde w formie jest w TOP3 PO.
1
Jak by się udało „odzyskać” Kounde z poprzedniego sezonu, to uważam, że wtedy będzie w TOP3. Eric jest solidny, wielozadaniowy, aczkolwiek potrafi łapać czerwa w ważnych meczach. Myślę, że ta opcja realna jest na jakichś słabszych oponentów, niż topowe drużyny
0
@BORO_12 zgadzam się z Tobą. Ogólnie jest bardzo mało ciekawych 9 - tek, więc ceny dlatego są wywindowane w górę.
2
@Coveta Deco : a macie Panowie poratować „Piątakiem”, bo do biletu mi brakuje :)
4
@blakkudium podoba mi się jego gra i chętnie bym go zobaczył w barwach Barcy.
1
Zwykły jeździec bez głowy. Takimi „wzmocnieniami” Europy nie podbijemy.
4
Zwyczajny „Pachołek”. Piłkarz marny, a trener jeszcze bardziej.
3
@Baranek163 wyrazy współczucia.
0
@zadafcb nam nie miało wystarczyć zwycięstwo do utrzymania ?
0
@Sulimo to Motor z Lublina !
1
@FcPortoFan1999 Oby. Nie można wypuścić swojego najlepszego strzelca. Dadashov to u Nas statystą jest.
0
@FcPortoFan1999 oby został u Nas :)
0
Walczyć Motor, walczyć !!
0
@A4ron jakby tak się stało, to byłbym zadowolony :)
0
@pep71 musisz być dębowym stolikiem w takim razie xD
5
@krefi10 Arbeloa był tym stołem xD tak powie :)
7
Dawno takie szambo nie wylało się. Tym bardziej w takim klubie jak Real.
2
@mekjulele już masz potwierdzone
1
Życzę mu jak najwięcej zdrowia.
0
@Batys PSG by Nas wydymało bez mydła.
0
Ktoś mi wyjaśni - jakim cudem Dembele odchodząc do PSG zmienił się w potwora ?
0
@Gitarkafcb chyba, że zagra dobre mistrzostwa.
0
Dembele po ZP ?
1
@qbsonFCBarca nie ma czasu, głupot nie chce pieprzyć.
0
@sebasarna no tak :) Do tego jeszcze 2x w tygodniu łącze to z interwałami :) Robię 4 treningi w tyg. 1 Klatka, biceps, plank, brzuszki. 2 Barki, kaptury, interwały. 3. Plecy, triceps, interwaly. 4 Klatka, biceps, plank, brzuszki. I w sobotę 5KM biegania.
1
@sebasarna ja robię 2x w tyg pompki na szeroko, wąsko, diamenty, z nogami w górze. Robię każdego ćwiczenia po 4x10 do tego na gumach oporowych wznosy i rozpiętki i są mega efekty.
0
@LeoMessiiBarcaPepa też się zastanawiam co on tam dalej robi. Chyba, że tam nie oczekuje się trofeów…
1
@L4ngusta dziekuje i wzajemnie :)