1

U Nas wszystko na ostatnią minutę musi być .

0

@dv7wisnia Barcelona, Arsenal, Crvena, Antwerpia . Taką grupę przewiduje .

0

Saviola - legenda Barcelony, która później odeszła do Realu M .

0

@Don_Padree ja nie jestem od tego . Są tam osoby, które biorą za to grube pieniądze chłopie . I nie wylewam żali, tylko wyrażam swoją opinie … Mogę, prawda ?

2

@kakusus proste, że bym został . To są moje pieniądze, które wynegocjowałem . Mam rodzine, plany na przyszłość po karierze itd . Ludzie co niektórzy nie rozumieją tutaj, że coś co Ci się należy, to powinieneś dostać i tu pasuje to sformułowanie nawet - „czy się stoi, czy się leży, hajsik się należy” .

1

@Joint21 jest w tym sporo prawdy . Boje się, że po Laporcie, też ciekawe smaczki wypłyną . Kompletnie typowi nie ufam . Wodzi za nos, i kombinuje, do tego nie potrafi nikogo sprzedać .

1

My to nikogo nie potrafimy kur*** sprzedać … Aż tak nieudolni są, że nawet 5 mln za niego nie potrafią wyciągnąć ?

0

@Nazio_87 ja mam 0 :)

0

@insp1re chodzi mi głównie o zachwyt nad nim .

1

@Nazio_87 ja byłem 7x . Oddaje regularnie co 8 tygodni .

6

Nad Ansu też były zachwyty i wszyscy widzimy co się dzieje … Chłopak jeszcze w dorosły wiek nie wszedł, a już jest spuszczanie się nad Nim . Cieszy taka postać w Naszym klubie, ale trzeba „wstrzymać konie”, bo nikt chyba nie lubi się zawodzić .

1

@FcPortoFan1999 możliwe . Wszystko na dobrej drodze . Tylko, aby tak dalej grali, to są szanse .

1

Ależ Motorek jedzie !!

1

Takie transfery Nas czekają przez najbliższe lata niestety …

1

Bieda u Nas aż piszczy … Wolałbym, żeby klub został sprzedany jakimś Amerykanom, bo prędzej czy później i tak do tego dojdzie, że trzeba będzie sprzedać .

0

@Janas11224 i będzie się kopał po czole z innymi . Niestety, ale z Polska reprezentacja nic nie osiągnie

2

Czytałem właśnie, że kluby z Arabii Saudyjskiej chcą występować w LM i mają być prowadzone rozmowy z UEFA ($$$$$) na ten temat . Kiedyś wypowiadał się jakiś Szefu z Al Kaidy, że wejdą po cichu do Europy i zaczną inwestować w biznesy Europejskie, uczestniczyć w wydarzeniach sportowych itd . Twierdził, że nikt sobie z tego nic nie będzie robił, a oni będą zniewalać chrześcijan, a islam będzie się rozrastał . Cóż … Może i tak będzie .
Proszę podchodzić do tego z przymrużeniem oka .

7

@pasquda byłem świadkiem jak to mówił .

0

@Ksawi2017 ten cały Abde, to Delefou v2 . Jeździec bez głowy i tyle . Łowieniem Ansu zostać :

7

0

@rayqi nie ma niestety

0

Neymar, to by się przydał tutaj i to na już . Nawet na rok .

0

@rayqi podjadę tam dzisiaj i zobaczę :)

0

@rayqi nie zmieniam z oryginału . Mam tam Panasonica, ale to jeszcze takie ze starą końcówką .

0

Czy jest tutaj ktos z Lublina, kto by umiał
podłączyć radio 1Din ? Podejrzewam, że będzie coś trzeba przerabiać …

0

@DonAndresFCB Feio to chłop z dużymi jajami i cieszę się, że trenuje Motor, bo pod jego wodzą, przyjemnie się ogląda ich .

0

@DonAndresFCB dokładnie :D

1

Ależ mój Motorek jedzie !!

0

Cześć . Jest tutaj może ktoś z Lublina kto potrafi zamontować radio w aucie ? Na pewno trzeba pobawić się z kabelkami . Radio 1Din .

7

Szczerze ? Cieszy Polak w Barcelonie, ale moim zdaniem po sezonie powinien odejść .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?