@Don_Padree ja nie jestem od tego . Są tam osoby, które biorą za to grube pieniądze chłopie . I nie wylewam żali, tylko wyrażam swoją opinie … Mogę, prawda ?
@kakusus proste, że bym został . To są moje pieniądze, które wynegocjowałem . Mam rodzine, plany na przyszłość po karierze itd . Ludzie co niektórzy nie rozumieją tutaj, że coś co Ci się należy, to powinieneś dostać i tu pasuje to sformułowanie nawet - „czy się stoi, czy się leży, hajsik się należy” .
@Joint21 jest w tym sporo prawdy . Boje się, że po Laporcie, też ciekawe smaczki wypłyną . Kompletnie typowi nie ufam . Wodzi za nos, i kombinuje, do tego nie potrafi nikogo sprzedać .
Nad Ansu też były zachwyty i wszyscy widzimy co się dzieje … Chłopak jeszcze w dorosły wiek nie wszedł, a już jest spuszczanie się nad Nim . Cieszy taka postać w Naszym klubie, ale trzeba „wstrzymać konie”, bo nikt chyba nie lubi się zawodzić .
Bieda u Nas aż piszczy … Wolałbym, żeby klub został sprzedany jakimś Amerykanom, bo prędzej czy później i tak do tego dojdzie, że trzeba będzie sprzedać .
Czytałem właśnie, że kluby z Arabii Saudyjskiej chcą występować w LM i mają być prowadzone rozmowy z UEFA ($$$$$) na ten temat . Kiedyś wypowiadał się jakiś Szefu z Al Kaidy, że wejdą po cichu do Europy i zaczną inwestować w biznesy Europejskie, uczestniczyć w wydarzeniach sportowych itd . Twierdził, że nikt sobie z tego nic nie będzie robił, a oni będą zniewalać chrześcijan, a islam będzie się rozrastał . Cóż … Może i tak będzie . Proszę podchodzić do tego z przymrużeniem oka .
1
U Nas wszystko na ostatnią minutę musi być .
0
@dv7wisnia Barcelona, Arsenal, Crvena, Antwerpia . Taką grupę przewiduje .
0
Saviola - legenda Barcelony, która później odeszła do Realu M .
0
@Don_Padree ja nie jestem od tego . Są tam osoby, które biorą za to grube pieniądze chłopie . I nie wylewam żali, tylko wyrażam swoją opinie … Mogę, prawda ?
2
@kakusus proste, że bym został . To są moje pieniądze, które wynegocjowałem . Mam rodzine, plany na przyszłość po karierze itd . Ludzie co niektórzy nie rozumieją tutaj, że coś co Ci się należy, to powinieneś dostać i tu pasuje to sformułowanie nawet - „czy się stoi, czy się leży, hajsik się należy” .
1
@Joint21 jest w tym sporo prawdy . Boje się, że po Laporcie, też ciekawe smaczki wypłyną . Kompletnie typowi nie ufam . Wodzi za nos, i kombinuje, do tego nie potrafi nikogo sprzedać .
1
My to nikogo nie potrafimy kur*** sprzedać … Aż tak nieudolni są, że nawet 5 mln za niego nie potrafią wyciągnąć ?
0
@Nazio_87 ja mam 0 :)
0
@insp1re chodzi mi głównie o zachwyt nad nim .
1
@Nazio_87 ja byłem 7x . Oddaje regularnie co 8 tygodni .
6
Nad Ansu też były zachwyty i wszyscy widzimy co się dzieje … Chłopak jeszcze w dorosły wiek nie wszedł, a już jest spuszczanie się nad Nim . Cieszy taka postać w Naszym klubie, ale trzeba „wstrzymać konie”, bo nikt chyba nie lubi się zawodzić .
1
@FcPortoFan1999 możliwe . Wszystko na dobrej drodze . Tylko, aby tak dalej grali, to są szanse .
1
Ależ Motorek jedzie !!
1
Takie transfery Nas czekają przez najbliższe lata niestety …
1
Bieda u Nas aż piszczy … Wolałbym, żeby klub został sprzedany jakimś Amerykanom, bo prędzej czy później i tak do tego dojdzie, że trzeba będzie sprzedać .
0
@Janas11224 i będzie się kopał po czole z innymi . Niestety, ale z Polska reprezentacja nic nie osiągnie
2
Czytałem właśnie, że kluby z Arabii Saudyjskiej chcą występować w LM i mają być prowadzone rozmowy z UEFA ($$$$$) na ten temat . Kiedyś wypowiadał się jakiś Szefu z Al Kaidy, że wejdą po cichu do Europy i zaczną inwestować w biznesy Europejskie, uczestniczyć w wydarzeniach sportowych itd . Twierdził, że nikt sobie z tego nic nie będzie robił, a oni będą zniewalać chrześcijan, a islam będzie się rozrastał . Cóż … Może i tak będzie .
Proszę podchodzić do tego z przymrużeniem oka .
7
@pasquda byłem świadkiem jak to mówił .
0
@Ksawi2017 ten cały Abde, to Delefou v2 . Jeździec bez głowy i tyle . Łowieniem Ansu zostać :
7
@MesQueUnClub96 2Pac .
0
@rayqi nie ma niestety
0
Neymar, to by się przydał tutaj i to na już . Nawet na rok .
0
@rayqi podjadę tam dzisiaj i zobaczę :)
0
@rayqi nie zmieniam z oryginału . Mam tam Panasonica, ale to jeszcze takie ze starą końcówką .
0
Czy jest tutaj ktos z Lublina, kto by umiał
podłączyć radio 1Din ? Podejrzewam, że będzie coś trzeba przerabiać …
0
@DonAndresFCB Feio to chłop z dużymi jajami i cieszę się, że trenuje Motor, bo pod jego wodzą, przyjemnie się ogląda ich .
0
@DonAndresFCB dokładnie :D
1
Ależ mój Motorek jedzie !!
0
Cześć . Jest tutaj może ktoś z Lublina kto potrafi zamontować radio w aucie ? Na pewno trzeba pobawić się z kabelkami . Radio 1Din .
7
Szczerze ? Cieszy Polak w Barcelonie, ale moim zdaniem po sezonie powinien odejść .