1

Nie ma co jęczeć, dopóki oficjalnie nie będzie to potwierdzone . Natomiast jeżeli tak będzie, to niestety, ale dupy dał zarząd i może faktycznie to powiedzenie się potwierdzi, aby "nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki" - Panie Laporta .

0

@Kuba_1 Świecicki nie jest kibicem Realu, tylko Valenci i z tego co mówił, to woli Barce niż Real .

0

@xavi890 masz rację, ale ze względu na sytuację z tym opłacaniem arbitra będzie afera . Co tak na prawdę mało mnie interesuje, bo liczą się 3 pkt.

7

Powinien być karny dla Valencii .

0

Sergi Roberto ...

0

@Wiktoria13 toż to farbowany lis a nie marsylczyk

0

@Pawci023x ja już po FCH . 13:7 było.

1

@BARCA1899Messi De Jong pokazuje, że zasłużył na to by być w Barcelonie . Jego waleczność i umiejętności strasznie mi imponują . On nie odpuszcza żadnej piłki . On, Pedri i Araujo to obecnie moje top 3 w klubie .

16

Znowu Vini schowany do kieszeni :)

0

Jeszcze Fati strzeli i będziecie na rękach go nosić

0

@ricardo0705 w LE ? Chłopie graliśmy z drużyną potężną a nie jakimś Nantes

0

@weyn123 a po to, bo wczoraj tak naprawdę Angole byli do ogrania . Byli słabsi niż na Camp Nou i bez absencji kluczowych zawodników, moglibyśmy wygrać .

1

Sergi Roberto to jednak jest psi wentyl .

2

@AmigoBlancos niestety, ale w Anglii mamy marne szanse. Mam nadzieję, że jak odpadniemy, to po ciężkim boju . Natomiast myślę, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba głęboko wierzyć . To nam tak naprawdę pozostało :)

0

@Rewolucja123 a Busi zawali 5 bramek

0

@nowy19pl kurde, ale to dobrze powiedziałeś :D W punkt normalnie :)

0

@Kgorecki2500 która dywizja ?

0

Ktoś może być oglądał mecze w jego wykonaniu i mógłby się wypowiedzieć coś na jego temat ? Z góry dziękuję :)

0

@barcelonaLM ja za 10 miałem jakieś shit, a za 2 Mekambe

0

Ten syn Ronaldinho, to przez zasługi ojca jest tutaj, czy na serio będzie z Niego kawał piłkarza ?

1

Nie wygląda ten mecz dobrze, ale wszystko może się zmienić ! VeB

0

@Slazzy dokładnie tak jak kolega napisał . Nie musi być 33 zgrania . Ja mam 27 i jest git .

4

Busi MVP xD Jaja

2

Szkoda Fatiego, bo ta kontuzja może mu zepsuć karierę .

2

@robson8882 zawsze mają wygrywać 3:0 ? Lepszy taki wynik, niż do tyłu .

1

@Kgorecki2500 też ciekawią mnie te ikony :) Nazbierałem trochę paczek, więc może w końcu coś wypadnie ciekawego :D

3

@ChessInfo jak zobaczyłem tą akcję Balde, to byłem w szoku jak On zapier... I jakie ma przyspieszenie . To było Ferrari, a nie jakieś Twingo . A co do sytuacji z Balem, to ta z Balde była lepsza, biorąc pod uwagę to, że Carvalajal jest PO i z reguły są szybsi boczni obrońcy od środkowych .

2

0

@Gaz ja mam jego kartę if i jest mega

1

W sumie dobrze nam idzie . Gramy jak równy z równym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?