Nie ma co jęczeć, dopóki oficjalnie nie będzie to potwierdzone . Natomiast jeżeli tak będzie, to niestety, ale dupy dał zarząd i może faktycznie to powiedzenie się potwierdzi, aby "nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki" - Panie Laporta .
@BARCA1899Messi De Jong pokazuje, że zasłużył na to by być w Barcelonie . Jego waleczność i umiejętności strasznie mi imponują . On nie odpuszcza żadnej piłki . On, Pedri i Araujo to obecnie moje top 3 w klubie .
@weyn123 a po to, bo wczoraj tak naprawdę Angole byli do ogrania . Byli słabsi niż na Camp Nou i bez absencji kluczowych zawodników, moglibyśmy wygrać .
@AmigoBlancos niestety, ale w Anglii mamy marne szanse. Mam nadzieję, że jak odpadniemy, to po ciężkim boju . Natomiast myślę, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba głęboko wierzyć . To nam tak naprawdę pozostało :)
@ChessInfo jak zobaczyłem tą akcję Balde, to byłem w szoku jak On zapier... I jakie ma przyspieszenie . To było Ferrari, a nie jakieś Twingo . A co do sytuacji z Balem, to ta z Balde była lepsza, biorąc pod uwagę to, że Carvalajal jest PO i z reguły są szybsi boczni obrońcy od środkowych .
1
Nie ma co jęczeć, dopóki oficjalnie nie będzie to potwierdzone . Natomiast jeżeli tak będzie, to niestety, ale dupy dał zarząd i może faktycznie to powiedzenie się potwierdzi, aby "nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki" - Panie Laporta .
0
@Kuba_1 Świecicki nie jest kibicem Realu, tylko Valenci i z tego co mówił, to woli Barce niż Real .
0
@xavi890 masz rację, ale ze względu na sytuację z tym opłacaniem arbitra będzie afera . Co tak na prawdę mało mnie interesuje, bo liczą się 3 pkt.
7
Powinien być karny dla Valencii .
0
Sergi Roberto ...
0
@Wiktoria13 toż to farbowany lis a nie marsylczyk
0
@Pawci023x ja już po FCH . 13:7 było.
1
@BARCA1899Messi De Jong pokazuje, że zasłużył na to by być w Barcelonie . Jego waleczność i umiejętności strasznie mi imponują . On nie odpuszcza żadnej piłki . On, Pedri i Araujo to obecnie moje top 3 w klubie .
16
Znowu Vini schowany do kieszeni :)
0
Jeszcze Fati strzeli i będziecie na rękach go nosić
0
@ricardo0705 w LE ? Chłopie graliśmy z drużyną potężną a nie jakimś Nantes
0
@weyn123 a po to, bo wczoraj tak naprawdę Angole byli do ogrania . Byli słabsi niż na Camp Nou i bez absencji kluczowych zawodników, moglibyśmy wygrać .
1
Sergi Roberto to jednak jest psi wentyl .
2
@AmigoBlancos niestety, ale w Anglii mamy marne szanse. Mam nadzieję, że jak odpadniemy, to po ciężkim boju . Natomiast myślę, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba głęboko wierzyć . To nam tak naprawdę pozostało :)
0
@Rewolucja123 a Busi zawali 5 bramek
0
@nowy19pl kurde, ale to dobrze powiedziałeś :D W punkt normalnie :)
0
@Kgorecki2500 która dywizja ?
0
Ktoś może być oglądał mecze w jego wykonaniu i mógłby się wypowiedzieć coś na jego temat ? Z góry dziękuję :)
0
@barcelonaLM ja za 10 miałem jakieś shit, a za 2 Mekambe
0
Ten syn Ronaldinho, to przez zasługi ojca jest tutaj, czy na serio będzie z Niego kawał piłkarza ?
1
Nie wygląda ten mecz dobrze, ale wszystko może się zmienić ! VeB
0
@Slazzy dokładnie tak jak kolega napisał . Nie musi być 33 zgrania . Ja mam 27 i jest git .
4
Busi MVP xD Jaja
2
Szkoda Fatiego, bo ta kontuzja może mu zepsuć karierę .
2
@robson8882 zawsze mają wygrywać 3:0 ? Lepszy taki wynik, niż do tyłu .
1
@Kgorecki2500 też ciekawią mnie te ikony :) Nazbierałem trochę paczek, więc może w końcu coś wypadnie ciekawego :D
3
@ChessInfo jak zobaczyłem tą akcję Balde, to byłem w szoku jak On zapier... I jakie ma przyspieszenie . To było Ferrari, a nie jakieś Twingo . A co do sytuacji z Balem, to ta z Balde była lepsza, biorąc pod uwagę to, że Carvalajal jest PO i z reguły są szybsi boczni obrońcy od środkowych .
2
Lewandowski z synem :
https://www.instagram.com/p/CndJlMpqM92/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
@Gaz ja mam jego kartę if i jest mega
1
W sumie dobrze nam idzie . Gramy jak równy z równym.