0

@Boniek10 kiedyś może tak się wydarzyć . Jeśli nie wyjdziemy na prostą z finansami i będzie to skutkowało kompletnym bankructwem, oraz końcem klubu, to bez wątpienia nawet powinni go sprzedać . Nie muszą koniecznie Arabom, ale jak miałoby to uratować klub, to bym poparł to .

0

Czekałem na to Here We Go !! Super wzmocnienie !

4

@Emhyr chyba chłopie z byka spadłeś

2

@Sewren122 jak to będzie, to wtedy można mówić o transferze "przybitym" :)

0

@KibicBarcy84 to może mówić jedno - nic z tego nie wyjdzie ????

2

@MesQueUnClub_87 bez kitu . Sorry :)

2

@ArcziArtt dobrze jest się nauczyć też przełączania prawym analogiem . Ogólnie ustawienia pada sobie zrób też . Jest o tym poradnik .

2

@MesQueUnClub_87 jak bronisz, to pamiętaj, żeby ŚO nie wychodzić do przodu . Najlepiej zaczynaj obronę od napastnika, później skrzydła pomocy, następnie ŚPD i boki obrony . ŚO niech zostają . Ustaw sobie wytyczne do zawodników pod taktykę . Zobacz sobie, jak LisekHD mówi o tym czy jakiś inny prosowy gracz .

5

@thorin musisz zmienić swoje życie chłopie i częściej pić . Zaczyna się lato i warto mieć formę .

1

@Criss18Barca u mnie wczoraj szczęśliwy dzień był, no z tej paczki Pele 98, a z paczki 81 + Socrates .

0

Ktoś moze się wypowiedzieć o nim ? Ktoś widział go, oprócz kompilacji na YT ?

2

@MESSIah16 2-3 lata max i pójdzie do Realu .

0

@Pawci023x ja gram.

2

@betonito Newcastle ma na wydatki 75 mln £ + to co otrzymają ze sprzedaży . Te petrodolary są szanowane w tym klubie i rozsądnie zarządzane . Ciekawi mnie ich projekt, bo nie chcą wydawać setek milionów jak inne kluby z takimi zasobami pieniędzy .

9

@ZIBI88 podobno środkowa :D

0

To więcej niż 4 mln nie da się wyciągnąć za Umtitiego ?

6

My to jednak śmieszni jesteśmy ...

0

Samymi młodymi talentami Europy nie podbijemy .

0

@Sulimo Ty to pewnie ze Świdnika jesteś .

0

@Sulimo weź się schowaj, bo małpa dzieci szuka .

0

Był, będzie, jest - MOTOR RKS . Ależ emocje .

0

@Sulimo jako rodowity lubelak powinieneś wiedzieć, że u Nas nie pisze się - w rzyci

1

@Sulimo zobacz co zrobiliśmy w rundzie wiosennej chłopie . Z ostatniego miejsca awansowaliśmy do baraży .

3

RKS,RKS Robotniczy Klub Sportowy Motor z Lublina trójkolorowy !!

1

@Sulimo Banda Motor to My!! Był, będzie, jest - MOTOR RKS !!

0

@Nazio87 dolej whisky, będzie lepiej cola smakować :)

16

@wasacz jego mama wraca z pracy i mu obiad ugotuje .

0

@KrwawiaceoczyVEB niestety wszyscy wiedzą, że jesteśmy w czarnej dupie przez długi ... I można u Nas kupować za bezcen ...

3

@panczo ależ awantura !!

3

Przestańcie biadolić, że gdyby chciał, to by poczekał . Ile macie lat, że tak piszecie ? Rozumiecie, że na niektórzy wolą mieć sprawę jasną co do swojej przyszłości ? Stabilność to podstawa, a w pewnym wieku jest to bardzo ważne . Nie każdy chce czekać do ostatniej chwili . Messi też chcę wiedzieć na czym stoi, żeby planować pewne sprawy, chociażby przeprowadzka, szukanie szkoły dla dzieci itd . Czy to jest aż tak ciężkie do zrozumienia ? Nie przyszedł do Nas, bo nie ma tej gwarancji, że go zarejestrują . Dzień przed końcem okna transferowego powiedzą - Sorry Leo, głupia sprawa wiesz ... ? Postawcie się na jego miejscu, bo punkt widzenia, zmienia się wraz z punktem siedzenia . Bardzo boli to, że nie zostanie pożegnany jak chociażby Busi, czy Alba, ale niestety tak wyszło . Niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć . Jedyne co mogę napisać na podsumowanie moich wypocin to jest to, że życzę mu wszystkiego najlepszego i wyśrubowana rekordów w MLS .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?