@Boniek10 kiedyś może tak się wydarzyć . Jeśli nie wyjdziemy na prostą z finansami i będzie to skutkowało kompletnym bankructwem, oraz końcem klubu, to bez wątpienia nawet powinni go sprzedać . Nie muszą koniecznie Arabom, ale jak miałoby to uratować klub, to bym poparł to .
@MesQueUnClub_87 jak bronisz, to pamiętaj, żeby ŚO nie wychodzić do przodu . Najlepiej zaczynaj obronę od napastnika, później skrzydła pomocy, następnie ŚPD i boki obrony . ŚO niech zostają . Ustaw sobie wytyczne do zawodników pod taktykę . Zobacz sobie, jak LisekHD mówi o tym czy jakiś inny prosowy gracz .
@betonito Newcastle ma na wydatki 75 mln £ + to co otrzymają ze sprzedaży . Te petrodolary są szanowane w tym klubie i rozsądnie zarządzane . Ciekawi mnie ich projekt, bo nie chcą wydawać setek milionów jak inne kluby z takimi zasobami pieniędzy .
Przestańcie biadolić, że gdyby chciał, to by poczekał . Ile macie lat, że tak piszecie ? Rozumiecie, że na niektórzy wolą mieć sprawę jasną co do swojej przyszłości ? Stabilność to podstawa, a w pewnym wieku jest to bardzo ważne . Nie każdy chce czekać do ostatniej chwili . Messi też chcę wiedzieć na czym stoi, żeby planować pewne sprawy, chociażby przeprowadzka, szukanie szkoły dla dzieci itd . Czy to jest aż tak ciężkie do zrozumienia ? Nie przyszedł do Nas, bo nie ma tej gwarancji, że go zarejestrują . Dzień przed końcem okna transferowego powiedzą - Sorry Leo, głupia sprawa wiesz ... ? Postawcie się na jego miejscu, bo punkt widzenia, zmienia się wraz z punktem siedzenia . Bardzo boli to, że nie zostanie pożegnany jak chociażby Busi, czy Alba, ale niestety tak wyszło . Niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć . Jedyne co mogę napisać na podsumowanie moich wypocin to jest to, że życzę mu wszystkiego najlepszego i wyśrubowana rekordów w MLS .
0
@Boniek10 kiedyś może tak się wydarzyć . Jeśli nie wyjdziemy na prostą z finansami i będzie to skutkowało kompletnym bankructwem, oraz końcem klubu, to bez wątpienia nawet powinni go sprzedać . Nie muszą koniecznie Arabom, ale jak miałoby to uratować klub, to bym poparł to .
0
Czekałem na to Here We Go !! Super wzmocnienie !
4
@Emhyr chyba chłopie z byka spadłeś
2
@Sewren122 jak to będzie, to wtedy można mówić o transferze "przybitym" :)
0
@KibicBarcy84 to może mówić jedno - nic z tego nie wyjdzie ????
2
@MesQueUnClub_87 bez kitu . Sorry :)
2
@ArcziArtt dobrze jest się nauczyć też przełączania prawym analogiem . Ogólnie ustawienia pada sobie zrób też . Jest o tym poradnik .
2
@MesQueUnClub_87 jak bronisz, to pamiętaj, żeby ŚO nie wychodzić do przodu . Najlepiej zaczynaj obronę od napastnika, później skrzydła pomocy, następnie ŚPD i boki obrony . ŚO niech zostają . Ustaw sobie wytyczne do zawodników pod taktykę . Zobacz sobie, jak LisekHD mówi o tym czy jakiś inny prosowy gracz .
5
@thorin musisz zmienić swoje życie chłopie i częściej pić . Zaczyna się lato i warto mieć formę .
1
@Criss18Barca u mnie wczoraj szczęśliwy dzień był, no z tej paczki Pele 98, a z paczki 81 + Socrates .
0
Ktoś moze się wypowiedzieć o nim ? Ktoś widział go, oprócz kompilacji na YT ?
2
@MESSIah16 2-3 lata max i pójdzie do Realu .
0
@Pawci023x ja gram.
2
@betonito Newcastle ma na wydatki 75 mln £ + to co otrzymają ze sprzedaży . Te petrodolary są szanowane w tym klubie i rozsądnie zarządzane . Ciekawi mnie ich projekt, bo nie chcą wydawać setek milionów jak inne kluby z takimi zasobami pieniędzy .
9
@ZIBI88 podobno środkowa :D
0
To więcej niż 4 mln nie da się wyciągnąć za Umtitiego ?
6
My to jednak śmieszni jesteśmy ...
0
Samymi młodymi talentami Europy nie podbijemy .
0
@Sulimo Ty to pewnie ze Świdnika jesteś .
0
@Sulimo weź się schowaj, bo małpa dzieci szuka .
0
Był, będzie, jest - MOTOR RKS . Ależ emocje .
0
@Sulimo jako rodowity lubelak powinieneś wiedzieć, że u Nas nie pisze się - w rzyci
1
@Sulimo zobacz co zrobiliśmy w rundzie wiosennej chłopie . Z ostatniego miejsca awansowaliśmy do baraży .
3
RKS,RKS Robotniczy Klub Sportowy Motor z Lublina trójkolorowy !!
1
@Sulimo Banda Motor to My!! Był, będzie, jest - MOTOR RKS !!
0
@Nazio87 dolej whisky, będzie lepiej cola smakować :)
16
@wasacz jego mama wraca z pracy i mu obiad ugotuje .
0
@KrwawiaceoczyVEB niestety wszyscy wiedzą, że jesteśmy w czarnej dupie przez długi ... I można u Nas kupować za bezcen ...
3
@panczo ależ awantura !!
3
Przestańcie biadolić, że gdyby chciał, to by poczekał . Ile macie lat, że tak piszecie ? Rozumiecie, że na niektórzy wolą mieć sprawę jasną co do swojej przyszłości ? Stabilność to podstawa, a w pewnym wieku jest to bardzo ważne . Nie każdy chce czekać do ostatniej chwili . Messi też chcę wiedzieć na czym stoi, żeby planować pewne sprawy, chociażby przeprowadzka, szukanie szkoły dla dzieci itd . Czy to jest aż tak ciężkie do zrozumienia ? Nie przyszedł do Nas, bo nie ma tej gwarancji, że go zarejestrują . Dzień przed końcem okna transferowego powiedzą - Sorry Leo, głupia sprawa wiesz ... ? Postawcie się na jego miejscu, bo punkt widzenia, zmienia się wraz z punktem siedzenia . Bardzo boli to, że nie zostanie pożegnany jak chociażby Busi, czy Alba, ale niestety tak wyszło . Niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć . Jedyne co mogę napisać na podsumowanie moich wypocin to jest to, że życzę mu wszystkiego najlepszego i wyśrubowana rekordów w MLS .