Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ryoumen To nieźle sie tam odwaliło. Dzięki za informację, bo nawet nie wiedziałem o tym.
7
Luis Enrique
6
Jeszcze dwa miesiące temu, większość kibiców chciało im oddać puchary bez rywalizacji. Pisali, że po przyjściu Mbappe, Barcelona nie ma żadnego podjazdu i nie może z nimi rywalizować. Teraz ich trener nie ma marginesu błędu, kazda strata punktów, może być jego ostatnią, bo zarząd stracił do niego cierpliwość. To tylko pokazuje jak piłka nożna uczy pokory i jak wszystko może sie zmienić z dnia na dzień. My jako kibice Barcelony, wiemy to najlepiej.
0
@siuuu Nie wiedzą, ale się dowiedzą, że będzie to największa umowa w historii piłki nożnej.
3
Takie tam informacje z rana.
1
@Bocheno1 Wczoraj to był cień Bayernu, muszę posypać głowę popiołem :D Ale zastanawia mnie jeden fakt, po co mnie trzeci raz odznaczasz pod tym samym? :)
17
Matko boska, jak to chodzi. Niesamowita łatwość w zdobywaniu bramek.
https://x.com/seegourta/status/1841426792193642846
35
Pięknie zgaszony prowokator. Z tego typu ludźmi, trzeba rozmawiać ich językiem, to ich najbardziej boli.
0
Ile udało się zarobić na Realu? który zawsze wyciąga takie mecze i wygrywa w końcówce.
0
@Cobra303 czytasz komentarze? większość pisze, że oni ten mecz wygrają.
0
Nie róbcie z tego Realu nie wiadomo kogo. Przecież oni już kilka razy w tym sezonie stracili punkty, a wy ich traktujecie jak jakiś bogów, którzy wszystko będą wygrywać.
1
@clyde Ja znów mam na odwrót. Mógłbym wymieniać z pół dnia zawodników, którzy nie są czarnoskórzy, a nie da sie na nich patrzeć :)
0
Współczuję Martinezowi dzisiaj, Bayern to maszyna, a on będzie największą ofiarą :D
1
Mogliby odpuścić i nie robić z nim wywiadów. Chłopak tak sie stresuje, że mało co zawału nie dostał.
7
Niesamowite.
8
Wystarczysz spojrzeć na Raphinhe i człowiek wie, że chłop mentalnie jest na samym szczycie.
9
@KrychaFCB Mogliby wstawić jego zdjęcie lub filmik jak pali szluge na stadionie.
0
@Hawajczyk Na boisku ratował go talent. Ale tym swoim malo profesjonalnym prowadzeniem, wypisał sie z piłki nożnej w wieku 30 lat. Identycznie było np z Ronaldinho.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hawajczyk Problem w tym, że Neymar nigdy nie chciał ciężko pracować i często imprezował. Jego nie da się upilnować. Odszedł do Arabii, bo nie chciał już grać na wysokim poziomie i sie pilnować. Nie ma podjazdu do Raphinhi i Yamala, jedynie mógłby być rezerwowym, ale on takiej roli nie zaakceptuje, bo jest gwiazdorem z ego w kosmosie.
1
@Hawajczyk Mamy prawie 2025 rok, a ludzie nadal chcą Neymara który wypisał sie z poważnego futbolu, to jest chore.
0
@Trojanek23 Dlaczego według ciebie jest to dobry kandydat na prezydenta Polski?
@Bobo25 @Luciano99 a wy Panowie, na kogo będziecie głosować?
1
@Popitek12 a dlaczego nie fantą? :)
1
Czy Barcelona nadal współpracuje z bukmacherem z Rosji i firmami z Izraelu? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
0
@K1ngKong7 No dokładnie, pisać możemy o wszystkim. Jednak decyzję o powrocie po kontuzji, trzeba zostawić profesjonalistom w danej dziedzinie :)
0
@FCB_dimiC Mam nadzieję, że to ostatnia nasza dyskusja, bo ja tobie nawet w życiu pierwszy nie napisałem pod postem,zawsze to ty do mnie piszesz i zaczepiasz. Chcę mieć po prostu spokój od toksycznych użytkowników, więc mam nadzieję, że pójdziesz sobie i będziesz prowokował kogoś innego. Zdrówka.
0
@FCB_dimiC Tak myślałem, czepiasz sie na siłę i nie wiesz dlaczego. Chłopakowi którego zapytałem o ty czy grał w piłkę nie przeszkadzało, a tobie wszystko przeszkadza, bo tego typu zaczepki lubisz. Nie odpowiadają ci moje komentarze, to mi nie odpisuj, a nie szukasz dziury w całym, żeby kogoś sprowokować. Na mnie to nie działa, bo od roku próbujesz, ale ci nie wychodzi. Czekam tylko, az ci się znudzi i wejdziesz na kogoś innego, kto będzie reagował na twoje idiotyczne zaczepki. Póki co muszę niestety się do tego przyzwyczaić i czytać twoje komentarze w moją stronę :D
0
@FCB_dimiC Ale co ty znów chcesz ode mnie? Grałeś kiedyś w piłkę, miało znaczenie pod tym względem, że trash-talk jest w każdej lidze i jak ktoś gdzieś grał, to o tym wie. Nikt nikomu tym krzywdy nie zrobił, a ty sie doczepiłes i powtarzasz to w kółko. Daj mi żyć chłopaku :D bo na każdym kroku sie mnie czepiasz, jak nie sugerowanie, że multi-konto, to jakieś dziecinne zaczepki. Co ja ci kanapki w szkole kradłem, czy co? :)
0
@K1ngKong7 Nikt nie napisał, żeby się nie wypowiadał. Chodziło o to, że my nie wiemy wszystkiego, bo jesteśmy amatorami w tej dziedzinie.
0
@mrboom To oceniaj aktualny sztab po powrocie zawodników, którzy mają teraz kontuzje. To nie jest w porządku przypisywać im zawodników, którzy byli leczeni przez innych ludzi i innymi metodami.