5

Poważnie? Widział ktoś to w sklepach?


0

@FCB_dimiC No widzę różnicę, każdy widzi. Ale w tej sytuacji, nie przekroczył granicy, a wy robicie afere. Kończę ten temat, bo nie obchodzi mnie Vinicius z Realu. Świat byłby nudny, gdyby wszyscy mieli takie samo zdanie, a po drugie ten sam temat i tak wisi w gorących, więc jak ktoś chce dyskutować, to najlepiej iść tam.

1

@MOLESTA To nie jest żadne wybielanie. Messi, Suarez, Alba, Pique też mieli tysiące tego typu sytuacji. To jest część futbolu, nikogo Brazylijczyk nie zwyzywał, tylko stwierdził fakty, żeby zdenerwować przeciwnika. Normalna zagrywka stosowana od lat w sporcie.

Messi dwa dni temu zwyzywał sędziego od skurwieli, bo nie dał karnego. Dla mnie to jest dużo gorsze zachowanie, ale nikt o tym nie pisze, bo nie potraficie być obiektywni, tylko macie klapki na oczach.

1

@FCB_dimiC Każdy kto grał gdziekolwiek, ten wie, że tego typu sytuacji zaczynają już sie w juniorach, a poziom sportowy nie ma żadnego znaczenia. Ale najwidoczniej ciężko masz to ogarnąć.

@mekston ja go nie bronię bo jest dziwnym chłopem, ale tutaj to już szukanie dziury w całym, bo każdy piłkarz robi tego typu rzeczy.

0

@FCB_dimiC Ale jakie to ma znaczenie? Kto w jakiej lidze grał?. W niskich ligach nie można sobie dogryzać, bo jest sie gorszym piłkarzem?

0

@MOLESTA Grałeś ty kiedyś w piłkę? Przecież to był zwykły trash-talk. Miliony tego typu sytuacji na boisku.

2

Śledzi ktoś gre tego chłopaka i mógłby napisać coś więcej?


6

@barcanawieki Dla mnie to zwykły farmazon, bo Wojtek wraca po 4 miesiącach wakacji. On potrzebuje treningu i czasu, żeby wrócić do formy.

1

Życie jak w GTA.


3

@HypeR W jaki sposób odbił sie od 4 ligowca? przecież jako jeden z nielicznych dostał szanse w pre-sezonie z pierwszym zespole United. Mógłby zostać w United i grac w rezerwach, ewentualnie siedzieć na ławce w pierwszym zespole, ale zdecydował sie wybrać ekstraklase, gdzie ma monopol na minuty, a to jest najważniejsze w jego wieku. Nie zdziw się tylko jak pogra z rok, dwa i wieku 20 lat wyląduje np w Serie A, Bundeslidze czy La Lidze.

11

@Sulimo Pizza z ananasem, to jak baba z kuta***.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas To samo źródło, więc dość dziwne.

9

Ale zajebiste informacje


0

Zobaczyłem taki post na jednej z grup i chciałem zapytać was o zdanie.

Co byście zrobili, gdyby wasz syn malował sie do szkoły? Chciałem tylko jeszcze dodać, że tego typu rzeczy są coraz częściej spotykane u nastolatków.

0

@Danny Gaucho ale ty lubisz łapać za słówka i czepiać sie o głupoty, to jakiś fetysz?

10

Niesamowite.

Chińczycy znaleźli w Mongolii nieznany minerał. Można z niego produkować baterie działające przez 30 lat.

Niobobaotyt został odnaleziony w złożu Bayan Obo w mieście Baotou w Mongolii Wewnętrznej. Do odkrycia doszło 3 października 2023 roku. Brązowo-czarna ruda jest 17. nowym typem znalezionym w złożu i jednym ze 150 nowych minerałów znalezionych w regionie – twierdzą specjaliści Chińskiej Narodowej Korporacji Jądrowej (CNNC).

Ruda niobu – nazwana niobobaotytem – otrzymała oficjalny numer zatwierdzenia od komitetu klasyfikacyjnego Międzynarodowego Stowarzyszenia Mineralogicznego. Niobobaotyt jest brązowo-czarnym minerałem. Składa się z niobu, baru, tytanu, żelaza i chloru.

Używane są w wielu technologiach wykorzystywanych zarówno do celów cywilnych, jak i militarnych. Budzą ogromne zainteresowania wszystkich globalnych graczy zaawansowanych technologii.

Naukowcy z Centrum Zaawansowanych Materiałów 2D (CA2DM) pracują nad bateriami niobowo-grafenowymi. W maju 2023 r. stwierdzili, że takie baterie mogą działać przez około 30 lat. Czyli 10 razy dłużej niż akumulatory litowo-jonowe. Mogą też w pełni naładować się w mniej niż 10 minut.

https://www.national-geographic.pl/nauka/chinczycy-znalezli-w-mongolii-nieznany-mineral-mozna-z-niego-produkowac-baterie-dzialajace-przez-30-lat-231016012851/

5

@clyde Chociaż by sie człowiek pośmiał :D

3

co za chłop hahaha


6

Real nie przegrał od 40 spotkań w La Lidze. Będą ogromne ciężary w tym sezonie, mam wrażenie, że to będzie rywalizacja o Mistrzostwo do ostatnich kolejek.

17

Czemu zawsze tego typu filmiki muszą być z nim?


1

@tomek8756 I weź tu daj pozwolenie na broń w Polsce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Pnog37 Oni już nie wiedzą do czego sie doczepić, szukają na siłe jakieś głupoty. Chłop oficjalnie mówi, że razem z klubem podjęli decyzję o braku operacji, a oni i tak za wszystko obwiniają Holendra i wierzą w jakieś farmazony, że klub nalegał na operację, a sam zawodnik odmówił.

1

@takisobiektos Czyli miał sie nie rehabilitować, bo mial traume? Przecież pojechał na kadre z kontuzją i tam pracował nad szybszym powrotem do zdrowia.

1

@Rhaan Mało co nie zostałem zjedzony gdy go broniłem, że nie chce operacji.

@takisobiektos Co ma piernik do wiatraka? na kadrze kontynuował rehabilitacje, bo liczył, że zdąży zagrać na Euro. Dopiero jak była pewność, że nie zdąży to wrócił do Barcelony. Czyli twoim tokiem rozumowania, jak był kontuzjowany, to nie mógł sie rehabilitować, bo mial traume?

3

Ale jak to? Przecież la rambla wydała wyrok i pisała, że operacja jest jedynym wyjściem i leczenie zapobiegawcze nic nie da.


2

@Messibestplayerintheworld Atletico nie liczy sie w wyścigu o Mistrzostwo. Jesteśmy tylko my i Real :)

0

Real dzisiaj przegrywa i nadal mamy 4 punkty przewagi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?