3

@Reviven Jakosci na ławce możemy mieć bardzo dużo, tylko trzeba uporać sie z kontuzjami. W Bayernie z ławki wchodzili Choupo- Moting, Perisic, Coutinho czy Tolisso, to byli piłkarsko - średniacy.

1

@clyde Ludzie są straszni. Nawet jak nie mieli jak zabrać tych zwierząt, to wystarczyło otworzyć kojec czy zdjąć łańcuch. Psiaki miałyby zdecydowanie większe szanse na przeżycie.

0

@FCB_dimiC Tak, zostaliśmy wysłani, bo brakowało rąk do pracy.

1

@FCB_dimiC Moje, nie pisze jakoś bardzo poprawnie, żeby uznać to za cytat.

4

W Głuchołazach woda już częściowo opada, mamy dostęp do zdecydowanie większość miejsc, niz np wczoraj wieczorem. Dopiero teraz widać, ile tu będzie pracy, mnóstwo złamanych drzew, części samochodów i domów, które trzeba sprzątać. Najbardziej przeraża liczba utopionych zwierząt najwięcej psiaków, które były zostawione na łańcuchach, lub w kojcach, gdzie nie miały możliwości przeżycia.

1

@clyde Póki co Biedronka najwięcej pomaga. Wystawiają palety z żywnością, które ciężarówkami i busami są dostarczane do Głuchołazów, tam je odbieramy i roznosimy po ludziach, którzy przebywają w miejscach, gdzie można sie dostać.

1

@PatrykBarca Nie ma nic głupszego, niż dopisywanie sobie punktów po błędach sędziego/var. Nigdy nie ma pewności czy np rzut karny zostałby wykorzystany lub czy dany zespół nie strzeliby kolejnej bramki i jak dane spotkanie by sie zakończyło.

1

@Fake69 rzeczywiście, jest na co narzekać.

0

I weź tu zaufaj takiemu Ferranowi, daj mu szanse w jakimś ważnym meczu, a on wchodzi marnuje setke albo dostaje czerwoną kartke. Tykająca bomba, która najczęściej przynosi problemy, nic więcej.

0

@macio_944 W tamtej sytuacji zawodnik Girony trafił w Ter Stegena :D

1

No ale przecież, trener nie ma dużego wpływu na drużynę, to wina piłkarzy, a Xavi jest tego ofiarą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@tristan87
OSP - utrzymuje gmina

PSP - utrzymuje miasto.

Czyli tego typu rzeczy, jak np rachunek za paliwo - płaci sie z budżetu państwa.

19

@tristan87 Pierwszy raz słyszę, żebyśmy my strażacy płacili za tankowane paliwo :)

13

A my za kilka godzin wyruszamy do Głuchołazów w województwie Opolskim, żeby walczyć z żywiołem. Wczoraj mieliśmy sprzątanie po trąbie powietrznej, bo tak to byśmy tam byli od wczoraj. Człowiek zmęczony, bo był 24h w pracy, ale jest niesamowita motywacja i chęć pomocy. Mam nadzieję, że ten koszmar dla mieszkańców szybko sie skończy, bo wygląda to strasznie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Sulimo w 97 roku było dużo więcej zieleni, nic to nie pomogło.

2

@kanver_ Każdy logicznie myślący kibic wiedział, że to kwestia czasu, kiedy on zacznie strzelać bramki. Ma za dużo jakości i umiejętności, to świetny piłkarz.

3

potwierdził się najgorszy scenariusz


1

Dobry wariacik.


4

Pamiętam jak wiele osób pisało, że oferta 250 mln euro to fejk news.


2

Jak mieszkacie blisko to warto pomóc. Ja jestem w pracy już 24h, bo u nas w rejonie trąba powietrzna łamała drzewa jak zapałki i zrywała dachy.


7

Masakra...


1

Weź tam mieszkaj, nic tylko współczuć.


1

Matko boska, jaki to jest żywioł.




1

@bartas97 dziękuję :)

3

Co gdzieś wejdę poczytać informacje o powodzi to większość idiotycznych komentarzy i memów. Ludzie to w ogóle nie mają wyczucia, ciekawe co by pisali, gdyby to im groziła ewakuacja, a cały dobytek życia, mógłby zostać zalany wodą.

0

@zuang1995 No nie do końca. Na samym początku urazu, nikt nie przewidywał komplikacji operacji. Najgorszą decyzją było pojechanie z kadrą na Euro, gdzie pogłębił uraz i skomplikował sobie sytuację, bo robił sie stan zapalny, przez to, że zaryzykował i trenował z urazem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?