0

@MichuZ44 ten sam post niżej :D

0

@Firestone To pewne, Holender jak zdecyduje sie na operację, to wypadnie na pół roku.

1

Pique jaki wariat:


Ludzie myślą, że bycie piłkarzem jest fajne, ale czasami po prostu nie masz na to ochoty. Pomyśl o tym, budzisz się o 9-10 rano, aby założyć szorty i trenować taktykę i strategię. To kłopot. Nie chcesz grać w piłkę nożną po 20 latach trenowania.


1

@Faro W każdym meczu są rasistowskie wyzwiska. Moim zdaniem tego typu rzeczy powinno załatwić sie poza boiskiem. Teraz będą przerywać większość spotkań, bo jakiś dzieciak uda małpe na trybunach.

0

Ale będą cyrki...

Oficjalnie: Hiszpańska Federacja Piłkarska i La Liga wprowadzają nowe zasady w walce z rasizmem. Jest to nowy sygnał dla sędziego głównego meczu. Może go uruchomić jeśli osobiście potwierdzi rasistowskie zachowanie na trybunach lub otrzyma informację od piłkarza lub koordynatora. Za pośrednictwem systemu nagłośnieniowego zostanie wydane powiadomienie informujące o powodach przerwania meczu i ostrzegające, że jeśli zachowanie nie ustanie, mecz zostanie tymczasowo lub na stałe zawieszony.

[@rfef]

0

@Lucyfffer Dla mnie osobiście psychopata zawsze będzie psychopatą, bez względu na religie. W Polsce mieszka tysiące Turków, którzy wierzą w Allaha, ale nie mordują innych ze względu na wiare, nie znęcają sie nad kobietami. Uciekają z tych krajów, tylko dlatego, że chcą żyć normalnie, gdzie najważniejsza jest rodzina a nie religia.

0

@Lucyfffer Kolejny raz wrzucasz wszystkich do jednego worka. Twoim tokiem rozumowania, każdy Polak to złodziej, a każdy Rosjanin to alkoholik.

5

@Lucyfffer W jakim sensie inny? Wczoraj tematem był ubiór kobiet. Odniosłem sie tylko do normalnych uchodźców, którzy pracują i nie szukają problemów. Na nagraniu wyżej uchodźcy zaczepiali dzieci i robili zdjęcia. Nikt normalny nie akceptuje takich zachowań. Nie widzisz różnicy w tych dwóch sytuacjach?

15

@Lucyfffer Chodzi o sam fakt, że Polakom nie podoba sie ich zachowanie, nie boją sie ich i reagują na patologiczne zachowania. Najgorsze co można zrobić, to nie reagować i pozwolić na tego typu incydenty.

9

W Zaniemyślu uchodźcy zaczepiali i robili zdjęcia małym dziewczynkom. Odwiedzili ich Polacy, którzy dali im do zrozumienia, żeby opuścili ich miejscowość.



https://x.com/Radoslaw2202/status/1833976028328255958

1

@draxidox Często słyszę opinie, że dziecko niczemu nie jest winne, a kobieta powinna urodzić takie dziecko i oddać np do okna życia czy dać możliwość adoptowania malucha innej rodzinnie, która nie może mieć dzieci.

1

@Lucyfffer A co miałes na myśli pisząc, ze muszą sie dostosować do Europy? Gdzie filmik, który dodałem odnosi sie do ubioru kobiet.

2

@Lucyfffer Jednak nie ma sensu wszystkich ludzi wrzucać do jednego worka. Spotkałem w swoim życiu bardzo normalnych Turków czy Marokanczyków, którzy od lat pracują w Polsce, odprowadzają tu podatki i żyją życiem rodzinnymi, bez szukania problemów. Dziewczyny z filmiku, nie robią nikomu krzywdy, więc nagrywanie ich z ukrycia i sugerowanie, że są "złe" ze względu na pochodzenie, nie ma sensu.

1

@Lucyfffer To skoro nie wierzysz, to czemu komuś narzucasz? Jaki to ma sens? :)

7

@Lucyfffer Ty jak wyjeżdżasz np na wakacje do obcego kraju, też sie dostosowywujesz do ich religii i kultury?. Twoim tokiem rozumowania, co wyjazd to trzeba sie pod kogoś dostosować, bo jeszcze ktoś sie obrazi lub zdenerwuje.

7

Chłop w szoku, bo widzi kobite w turbanie.


0

@bartekvisca spotykasz sie, rozmawiasz i imprezujesz z gwałcicielem = akceptujesz jego zachowanie.

0

@Katalończyk 99 Dostał wyrok, więc na co masz czekać? Każdy człowiek ma prawo sie odwołać, dlatego wyrok nie jest prawomocny.

7

@Katalończyk 99 Tak. Jest na to miliony dowodów, od spermy na ubraniach, siniaków na całym ciele, czy zeznania pracowników, którzy byli świadkami całej sytuacji. Można też dodać, że Alves 5 krotnie zmieniał zeznania, najpierw mówił, że nie wie kto to jest, później, że jej nie dotknął, następnie, przyznał się do stosunku, a na końcu powiedział, że był pijany i nic nie pamięta.

0

Dani Alves został skazany na 4.5 lata więzienia za gwałt. Wpłacił milion euro i odwołał sie od wyroku, dzięki czemu zyskał kilka miesięcy wolności, bo wyrok nie był prawomocny. Ostatnia rozprawa ma być pod koniec roku, gdzie Brazylijczyk, nie będzie mógł sie już odwołać.

W międzyczasie spotkał sie np z Depayem czy Neymarem, którym nie przeszkadza to, że skrzywdził kobiete.

4

@Transu96 Tak, był niewypałem transferowym, bo odszedł za ogromne pieniądze do Realu, gdzie był cieniem samego siebie.

0

@MesQueUnClub96 Myślisz, że ugrają więcej od złotego pokolenia?

6

Potencjał tej kadry był ogromny.


0

@Who_you_mam Chodzi bardziej o ilość godzin spędzonych. Średnio mnie obchodzi, co ogląda.

1

@AFA Ej, a słyszałeś, że Argentyna przegrała i ten Martinez pobił kamere?

2

@MesQueUnClub96
25, ten sam rocznik co i ja.

0

@MesQueUnClub96 Wszystkich tych popularnych, jeden stream sie kończy, to odpala drugi.

0

Mój znajomy z pracy, ciągle ogląda streamerów na Twitchu. Dzisiaj z ciekawości zapytałem go, ile godzin średnio przy tym spędza. On pokazuje mi jakiś wykres, a tam jednego streamera oglądał łącznej już 9 miesięcy. Dodając ich wszystkich do siebie, to tam było z 4 lata spędzone na tej platformie przeliczając na godziny. Przerażające jak on sie w to wciągnął, najgorsze jest to, że nie widzi w tym problemu, a za każdym razem jak go widzę, to on z telefonem w ręku, nawet jak je obiad w pracy to ogląda wariatów, którzy ciągle wyzywają sobie matki.

1

Jaką macie teorie na temat tej tragedii?


0

@MesQueUnClub96 nie trzeba szukać, żeby poruchać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?