0

@kondzix2115 Mój ojciec byl alkoholikem, który nic nie robił, więc od dzieciaka, trzeba było wszystko na podwórku czy w domu robić za niego :D

14

Wszyscy śmieją sie z naszych byłych piłkarzy, jak nie Arthur czy Semedo to teraz Emerson.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Fajnie, że jest to kibic Barcelony. Chłopak ze świata internetu, ale widać, że nie jest popsuty i ma dobre serce, bo bardzo często pomaga też charytatywnie. Miły gest na Twitterku, gdzie 90% kibiców wyzywa sie od najgorszych i nie ma do nikogo szacunku.


0

Siedzę sobie w pracy i tak rozkminiam: Czemu czarnoskórzy bramkarze nie potrafią bronić? Kojarzycie jakiegoś, który jest lub był na wysokim poziomie sportowym?

17

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Rodri o tym, dlaczego nie korzysta z social mediów:

„Decyzję o rezygnacji z social mediów podjąłem bardzo, bardzo wcześnie. To nie było normalne, aby dziecko w moim wieku miało na tyle silną osobowość, żeby powiedzieć ‘nie’, bo zazwyczaj robisz to, co inni. Pamiętam, że to były początki smartfonów; pomyślałem wtedy: ‘Nie potrzebuję tego, mam przyjaciół, mogę pójść do parku, spędzać z nimi czas’, nie muszę szukać nowych znajomych w internecie.”

„Dzisiejszy problem polega na tym, że społeczeństwo mówi ci: ‘potrzebujesz tego, potrzebujesz tego’, a potem zastanawiasz się: ‘Czy naprawdę tego wszystkiego potrzebuję? Nie, naprawdę tego nie potrzebuję’. Wolę żyć prawdziwym życiem - takim, jakie jest. Spotykam cię i spędzamy razem czas w realnym świecie, zamiast tylko pisać do siebie wiadomości. Relacje twarzą w twarz są tymi prawdziwymi”


1

@barteq
Wydaje mi się , że coraz szybciej chcą być dorosłe. Tracą też bardzo szybko dzieciństwo, które według mnie jest najlepszym okresem w życiu.

3

3

@barcanawieki ja tam najbardziej lubie bimber i szwedzki stół.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bernardo Silva:

Nie chodzę na siłownie, to miejsce dla zawodników, którzy nie wiedzą jak grać nogami.




0

@Kengo Weź nie kłam, to Kounde przed ślubem z Dembele.

0

@ArcziArtt wydaje ci się.

6

To jest wasz idol? ^^


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lucca87 Przecież te same cechy Raphinha pokazywał, gdy trenerem byl Xavi.

8

Czyli oni ich produkują w jakimś laboratorium.


2

@Popitek12 przecież ty jesteś zakolak od małolata.

33

Swoją drogą, Pedri jest niesamowity pod tym względem, że on już tyle razy sie połamał, a i tak za każdym razem wraca do gry na najwyższym poziomie i pokazuje swoje najlepsze umiejętności.

8

Gortat :D


9

Ten Hag w dwa lata, wydał ponad 600 mln funtów na transfery.


0

@BorzyKrzys Cyganie bardzo nie lubią, gdy ktoś spoza ich otoczenia, mówi do nich "Rom".

7

Cos w tym jest, Norweg wszedł w ten sezon świeżutki, wypoczęty i widać efekty na boisku.


2

Robertowi Lewandowskiemu nie do końca podobała się intensywność pracy za Xaviego. Było za lekko, piłkarze Barcelony mieli po trzy dni wolnego w tygodniu. Hansi Flick dokręcił śrubę, naoliwił tę maszynę i na razie wygląda to świetnie. Zobaczymy, na ile starczy paliwa.

Tomasz Włodarczyk (Meczyki.pl)

0

@juarez Przecież osoba z depresją dostaje papier na to. Podobnie mial mój brat, który dzięki dokumentacji lekarskiej, dostał zwolnienie z pracy na czas nieokreślony. Sa dziesiątki przypadków, gdzie sportowiec z wykrytą depresją, jest zwolniony na jakiś czas z obowiązków i o tym informuje klub, lub sam zawodnik.

0

@Irmscher10 Co ty gadasz, to jak wytłumaczą jego nieobecność na treningach i meczach? Muszą dać informacje dla mediów i kibiców.

0

@Irmscher10 Klub przecież musi o tym wiedzieć, gdy depresja jest wykryta przez lekarzy. Są dziesiątki przypadków, że to właśnie klub wypuszcza oficjalne informacje do mediów, bo piłkarz musi brać leki i bardzo często nie jest w stanie trenować z zespołem. Tak właśnie było np z Iliciciem z Atalanty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?