Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondzix2115 Mój ojciec byl alkoholikem, który nic nie robił, więc od dzieciaka, trzeba było wszystko na podwórku czy w domu robić za niego :D
14
Wszyscy śmieją sie z naszych byłych piłkarzy, jak nie Arthur czy Semedo to teraz Emerson.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Fajnie, że jest to kibic Barcelony. Chłopak ze świata internetu, ale widać, że nie jest popsuty i ma dobre serce, bo bardzo często pomaga też charytatywnie. Miły gest na Twitterku, gdzie 90% kibiców wyzywa sie od najgorszych i nie ma do nikogo szacunku.
0
Siedzę sobie w pracy i tak rozkminiam: Czemu czarnoskórzy bramkarze nie potrafią bronić? Kojarzycie jakiegoś, który jest lub był na wysokim poziomie sportowym?
17
wow, co za warunki.
https://x.com/srebrnanic/status/1830970405064188270
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Rodri o tym, dlaczego nie korzysta z social mediów:
„Decyzję o rezygnacji z social mediów podjąłem bardzo, bardzo wcześnie. To nie było normalne, aby dziecko w moim wieku miało na tyle silną osobowość, żeby powiedzieć ‘nie’, bo zazwyczaj robisz to, co inni. Pamiętam, że to były początki smartfonów; pomyślałem wtedy: ‘Nie potrzebuję tego, mam przyjaciół, mogę pójść do parku, spędzać z nimi czas’, nie muszę szukać nowych znajomych w internecie.”
„Dzisiejszy problem polega na tym, że społeczeństwo mówi ci: ‘potrzebujesz tego, potrzebujesz tego’, a potem zastanawiasz się: ‘Czy naprawdę tego wszystkiego potrzebuję? Nie, naprawdę tego nie potrzebuję’. Wolę żyć prawdziwym życiem - takim, jakie jest. Spotykam cię i spędzamy razem czas w realnym świecie, zamiast tylko pisać do siebie wiadomości. Relacje twarzą w twarz są tymi prawdziwymi”
1
@barteq
Wydaje mi się , że coraz szybciej chcą być dorosłe. Tracą też bardzo szybko dzieciństwo, które według mnie jest najlepszym okresem w życiu.
3
Ona ma 11 lat :o
https://x.com/Fryteczkaaaa/status/1830582275664425202
3
@barcanawieki ja tam najbardziej lubie bimber i szwedzki stół.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bernardo Silva:
Nie chodzę na siłownie, to miejsce dla zawodników, którzy nie wiedzą jak grać nogami.
0
@Kengo Weź nie kłam, to Kounde przed ślubem z Dembele.
0
@ArcziArtt wydaje ci się.
6
To jest wasz idol? ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lucca87 Przecież te same cechy Raphinha pokazywał, gdy trenerem byl Xavi.
8
Czyli oni ich produkują w jakimś laboratorium.
2
@Popitek12 przecież ty jesteś zakolak od małolata.
33
Swoją drogą, Pedri jest niesamowity pod tym względem, że on już tyle razy sie połamał, a i tak za każdym razem wraca do gry na najwyższym poziomie i pokazuje swoje najlepsze umiejętności.
8
Gortat :D
9
Ten Hag w dwa lata, wydał ponad 600 mln funtów na transfery.
0
@BorzyKrzys Cyganie bardzo nie lubią, gdy ktoś spoza ich otoczenia, mówi do nich "Rom".
7
Cos w tym jest, Norweg wszedł w ten sezon świeżutki, wypoczęty i widać efekty na boisku.
2
Robertowi Lewandowskiemu nie do końca podobała się intensywność pracy za Xaviego. Było za lekko, piłkarze Barcelony mieli po trzy dni wolnego w tygodniu. Hansi Flick dokręcił śrubę, naoliwił tę maszynę i na razie wygląda to świetnie. Zobaczymy, na ile starczy paliwa.
Tomasz Włodarczyk (Meczyki.pl)
0
@juarez Przecież osoba z depresją dostaje papier na to. Podobnie mial mój brat, który dzięki dokumentacji lekarskiej, dostał zwolnienie z pracy na czas nieokreślony. Sa dziesiątki przypadków, gdzie sportowiec z wykrytą depresją, jest zwolniony na jakiś czas z obowiązków i o tym informuje klub, lub sam zawodnik.
0
@Irmscher10 Co ty gadasz, to jak wytłumaczą jego nieobecność na treningach i meczach? Muszą dać informacje dla mediów i kibiców.
0
@Irmscher10 Klub przecież musi o tym wiedzieć, gdy depresja jest wykryta przez lekarzy. Są dziesiątki przypadków, że to właśnie klub wypuszcza oficjalne informacje do mediów, bo piłkarz musi brać leki i bardzo często nie jest w stanie trenować z zespołem. Tak właśnie było np z Iliciciem z Atalanty.