1

@Who_you_mam Grywa na defensywnym pomocniku i jest do wzięcia za "darmo".

0

Dawać tego Rabiota na rok.


22

@Rust_Cohle Moim zdaniem Guler od Pedriego ma tylko lepszy strzał z dystansu i stałe fragmenty gry. Hiszpan jest lepszy w grze na małej przestrzeni, dryblingu, lepiej utrzymuje sie przy piłce, ma dokładniejsze ostatnie podanie, pracuje dużo lepiej w pressingu i ma boiskową inteligencje, można napisać też o odbiorach i przechwytach czy przebiegnietych kilometrach, gdzie Pedri pod tym względem jest jednym z najlepszych w Lidze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Patrykl145 Znam też takich, którzy za małolata mieli najlepszy okres, a później zjazd do bazy.

1

Komentarz usunięty

9

Obcokrajowcy są pod wrażeniem bezpieczeństwa i spokoju w Warszawce.


3

@Marian_Pazdzioch On już skleił, nie ma nawet opcji, że drużyna Xaviego by zdobyła 9 punktów, w tych trzech spotkaniach. Fizycznie i motorycznie jesteśmy dużo lepsi, głowie przez to nie straciliśmy punktów.

2

@KacperVEB Wyczarować to oni jedynie mogą kłopoty.

0

@KacperVEB Chłopaku, my nawet nie mamy miejsca na kontrakt sprzątaczki, a zostało kilka dni do zamknięcia okienka transferowego.

0

Sergi Roberto by ogarnął.

1

@Damian_Balde Nikt tego nie wie. Mial zagrać w meczu z Polską na Euro, to dzień przed meczem wysłali go do Barcelony. On to powinien dostać jakąś kare, bo ryzykował pogłębienie kontuzji, żeby zagrać dla reprezentancji, a teraz problem ma Barcelona.

5

Wolałbym chodzić na piechote, nawet kilkanaście kilometrów dziennie.


17

@SkN Oni wiedzą tyle samo, co my na la rambli.

0

@Who_you_mam No nie trenujesz tak samo, każda liga jest inna. Nie chce mi się wierzyć, że zawodnicy w tak słabej lidze, trenują tak samo ciężko jak w tych najlepszych.

9

@KrisVEB81 Czemu nie odpowiesz pod jego dyskusją? Jaki sens ma robienie nowej? Skoro ten komentarz, jest kilka postów niżej.

0

@Sh4ky Nie pamiętam, możesz podrzucić filmik z tej sytuacji, oczywiście jak masz.

0

@NorbiTBOB To sa pojedyncze przypadki. Yamal jest w takim wieku, że musi grać na wysokim poziomie, żeby sie rozwijać, a co poza pieniędzmi oferuje liga w Arabii? To tak jak odejść z Barcelony do Ekstraklasy, tylko dla pieniędzy.

1

@Who_you_mam Ale wracasz po 4 latach bez umiejętności. Nie da sie utrzymać forme tyle czasu, trenując i grając w tak tragicznej lidze. To są tylko pieniądze, marzeń sportowych i ambicji za to nie kupi.

10

Moim zdaniem, to też jest ewidentny karny.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KrisVEB81 Dlaczego według ciebie, wiek ma tutaj znaczenie?

2

Czyli zainteresowanie Wojtkiem było duże.


11

Czyli kolega @PizzerMan miał rację, ale co sie ludzie przyczepili to ich.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14775397#comment-14775412

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

9

Po trzech kolejkach jest wynik ponad stan, patrząc na to z iloma problemami zmaga sie Barcelona.

0

Mecz z Rayo? Czyli kolejny raz, ten mały łysy skurwysynek zagra mecz życia.

35

To tak sie da?


1

Wygrana Barcelony, bramka Roberta i gorące dyskusje po meczu. Nic mi dzisiaj więcej nie potrzeba.

0

Szkoda, że tyle cierpliwości nie mieli np do Roque, co mają do Ferrana czy kiedyś Roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?