Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Who_you_mam Grywa na defensywnym pomocniku i jest do wzięcia za "darmo".
0
Dawać tego Rabiota na rok.
22
@Rust_Cohle Moim zdaniem Guler od Pedriego ma tylko lepszy strzał z dystansu i stałe fragmenty gry. Hiszpan jest lepszy w grze na małej przestrzeni, dryblingu, lepiej utrzymuje sie przy piłce, ma dokładniejsze ostatnie podanie, pracuje dużo lepiej w pressingu i ma boiskową inteligencje, można napisać też o odbiorach i przechwytach czy przebiegnietych kilometrach, gdzie Pedri pod tym względem jest jednym z najlepszych w Lidze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Patrykl145 Znam też takich, którzy za małolata mieli najlepszy okres, a później zjazd do bazy.
1
Komentarz usunięty
9
Obcokrajowcy są pod wrażeniem bezpieczeństwa i spokoju w Warszawce.
3
@Marian_Pazdzioch On już skleił, nie ma nawet opcji, że drużyna Xaviego by zdobyła 9 punktów, w tych trzech spotkaniach. Fizycznie i motorycznie jesteśmy dużo lepsi, głowie przez to nie straciliśmy punktów.
2
@KacperVEB Wyczarować to oni jedynie mogą kłopoty.
0
@KacperVEB Chłopaku, my nawet nie mamy miejsca na kontrakt sprzątaczki, a zostało kilka dni do zamknięcia okienka transferowego.
0
Sergi Roberto by ogarnął.
1
@Damian_Balde Nikt tego nie wie. Mial zagrać w meczu z Polską na Euro, to dzień przed meczem wysłali go do Barcelony. On to powinien dostać jakąś kare, bo ryzykował pogłębienie kontuzji, żeby zagrać dla reprezentancji, a teraz problem ma Barcelona.
5
Wolałbym chodzić na piechote, nawet kilkanaście kilometrów dziennie.
17
@SkN Oni wiedzą tyle samo, co my na la rambli.
0
@Who_you_mam No nie trenujesz tak samo, każda liga jest inna. Nie chce mi się wierzyć, że zawodnicy w tak słabej lidze, trenują tak samo ciężko jak w tych najlepszych.
9
@KrisVEB81 Czemu nie odpowiesz pod jego dyskusją? Jaki sens ma robienie nowej? Skoro ten komentarz, jest kilka postów niżej.
0
@Sh4ky Nie pamiętam, możesz podrzucić filmik z tej sytuacji, oczywiście jak masz.
0
@NorbiTBOB To sa pojedyncze przypadki. Yamal jest w takim wieku, że musi grać na wysokim poziomie, żeby sie rozwijać, a co poza pieniędzmi oferuje liga w Arabii? To tak jak odejść z Barcelony do Ekstraklasy, tylko dla pieniędzy.
1
@Who_you_mam Ale wracasz po 4 latach bez umiejętności. Nie da sie utrzymać forme tyle czasu, trenując i grając w tak tragicznej lidze. To są tylko pieniądze, marzeń sportowych i ambicji za to nie kupi.
10
Moim zdaniem, to też jest ewidentny karny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KrisVEB81 Dlaczego według ciebie, wiek ma tutaj znaczenie?
2
Czyli zainteresowanie Wojtkiem było duże.
11
Czyli kolega @PizzerMan miał rację, ale co sie ludzie przyczepili to ich.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14775397#comment-14775412
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
9
Po trzech kolejkach jest wynik ponad stan, patrząc na to z iloma problemami zmaga sie Barcelona.
0
Mecz z Rayo? Czyli kolejny raz, ten mały łysy skurwysynek zagra mecz życia.
35
To tak sie da?
1
Wygrana Barcelony, bramka Roberta i gorące dyskusje po meczu. Nic mi dzisiaj więcej nie potrzeba.
0
Szkoda, że tyle cierpliwości nie mieli np do Roque, co mają do Ferrana czy kiedyś Roberto.