0

Szkoda, że tyle cierpliwości nie mieli np do Roque, co mają do Ferrana czy kiedyś Roberto.

2

@Luciano99 ojciec zwyrol, trochę inaczej tłumaczył :D

2

W Niemczech uczą uchodźców, jak założyć prezerwatywe. Tłumaczą im też, że nie mogą gwałcić kobiet, tylko muszą je adorować i szanować.


https://x.com/RadioGenoa/status/1828199575707939232

0

@LukaszFan Też sie o to martwie.

0

Arsenal zablokował odejście Kiwiora


9

Szczery chłopak


4

Ważne, że Olmo udało sie zarejestrować.


0

@Linnox Flick go nie dobrał, on przyszedł specjalnie dla Xaviego, przed informacją, że Hiszpan zostanie zwolniony.

0

@ranger3120 Wystarczy jej zapytać, gdzie lubi spędzać czas.

49

Thomas Muller:

Bądźmy realistami, Barcelona nie skorzystała na Messim przez ostatnie 8 lat. Masz najlepszego zawodnika na świecie, grasz dla dużego klubu i pozyskujesz zawodników, którzy nie są na poziomie rywalizacji? On zmarnował swój wysiłek. Za każdym razem, gdy gramy przeciwko Barcelonie, widzę jednego zawodnika walczącego, jest to Messi i mówię sobie: dlaczego ten talent jest tak marnowany?

Gdyby był w Bayernie, zdobywalibyśmy wszystkie tytuły każdego roku, ponieważ zarząd pozyskiwał zawodników z wysokiego poziomu, a z Messim bylibyśmy zespołem marzeń. Mimo to, Messi nie odszedł i dalej niósł Barcelonę sam, aż w końcu zarząd go porzucił.
Wielka szkoda, że ​​tak potraktowali największą legende.



1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM Jak ten czas leci, niesamowite.

2

Jak tam Dodi? Wyprawka do szkoły gotowa? Kupiłeś nowy plecak i te długopisy świecące, o których marzyłeś?

1

@Janas11224
Wy to naprawdę musicie mieć penisa w uszach, że tego słuchacie i wam to nie przeszkadza. Nie ma większego syfu w internecie, niz freakowe konferencje. Ale jak to mówią patologia, przyciąga patologie.

0

@AmigoBlancos Nie mówię o tobie, wielu kibiców Realu, próbuje nawiązać do tej trójki, szukając na siłe jakiś skrótów.

6

@AmigoBlancos Powiedz, że masz kompleks MSN, nie mówiąc o tym wprost.

4

Mam wrażenie, że sprzedaż takich Laysów byłaby gigantyczna.



9

Poczułem sie staro, delikatnie mówiąc.


0

@MarFan Ja osobiście nie odniosłem sie do ciebie. Nie znam ciebie i twojego zdania na ten temat. Napisałem o użytkownikach, którzy bronią Laporta, tylko dlatego, że wygrywał puchary.

1

@norbi77 Jesteś kibicem, który jako jeden z niewielu, pamięta co wtedy sie działo. 90% kibiców z la rambli, odnosi się tylko do pucharów. Podobnie będzie z Bartomeu za X lat, bo przeciez wygrał tryplet.

4

Ale przecież to ogórek, którego nikt nie chce poza Barceloną, Liverpoolem, United, Newcastle, Romą i Napoli.


2

@fcbarcafan19 Według ciebie są aż tak ogarnięci? Moim zdaniem, oddali Niemca, bo myśleli, że to wystarczy, żeby zarejestrować Olmo. Jednak sie przeliczyli, więc kombinują, żeby zarejestrować go za kontuzjowanego zawodnika.

0

@barteq Jasne, że lewe papiery. Magiczne wyzdrowieje dużo szybciej, niz 4 miesiące.

1

@heniusss Normalny, spokojny chłop, który testuje jedzenie. Z czego tu sie cieszyć?

17

Matko boska, ja bym coś napisał, ale mi nie wypada.


0

@Hajny Teraz już 220 kg na wadze, więc coś zaczął robić.

@Lanosss Nie wiem, oglądam tylko jego recenzje jedzenia :D

0

Na pierwszym zdjęciu 110kg, na drugim 240kg. Progres :)


1

@SzwejkGT Jakąś kase na transfery mają, nie mogą rejestrować zawodników, bo kolejny raz przekroczyli limit wynagrodzeń, z czym ma problem 90% ligi.

0

@aspr1me Jasne, że tak. Bartomeu dał takie kontrakty, że Barcelona była 700 mln euro ponad limitem. Barcelona zarabiała mniej niż płaciła zawodnikom, więc zaciągał ogromne kredyty, żeby im zapłacić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?