Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mientusek1407 A to nie jest tak, że trzeba zmieścić cały kontrakt Olmo na 5 lat w finansowym fair play? Czyli 30 mln netto przez cały kontrakt, pod warunkiem, że nie ma kontraktu rosnącego.
1
@Pawel13sz Ale chłopak zestresowany. Widać, że spięty strasznie, a wtedy najłatwiej o marnowanie tego typu sytuacji. Jak to mówią, głowa w sporcie jest najważniejsza. Świat sie nie kończy, bo nawet Ronaldo, marnował dziesiątki tego typu sytuacji w całej swojej karierze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Peciak Sukcesy sportowe nie zmienią tego, jaki syf jest w klubie przez kolesiostwo. Twoim tokiem rozumowania, Bartomeu też był dobry bo wygrał tryplet, a to, że oszukiwał na vacie, rozdawał wysokie kontrakty i prał brudne pieniądze np w Brazylii, nie ma znaczenia.
0
@Kondziubarca Chciał iść w zaparte i nie odchodzić. Po kilku dniach zmienił zdanie, odpuścił, bo nie chciał sie kłócić i chciał pomóc Barcelonie, o czym informowały media. Oni już chcieli go wywalić z klubu, gdy leciał do Turcji, wtedy Gundogan powiedział, że zostaje.
1
@norbi77 Pamiętam i ja, były też przyśpiewki o dymisji czy ciągłe gwiazdy. Teraz po tylu latach człowiek ma deja-vu, pewnie skończy sie głosowaniem socios w wotum nieufności, mam nadzieję, że tym razem udanym.
1
@norbi77 Dzieciaki, które oglądają mecze od kilku lat i o pierwszej jego kadencji czytali tylko na Wikipedii w zakładce "zdobyte puchary". Inaczej sie tego nie da wytłumaczyć.
0
@FCB_dimiC Chodzi o wybranie drugi raz chłopa, który byl złodziejem. Na logikę, jak raz cie pies ugryzie, to drugi raz mu zaufasz? Na tej stronie nie ma kibiców, którzy pamiętają jego pierwszą kadencję, czy co? Nawet jak ktoś nie oglądał wtedy Barcelony, to wystarczy sie zagłębić w temat, poświęcić 5 minut i wszystko jest czarno na białym. On oszukiwał kibiców Barcelony od pierwszego dnia, kiedy rzucił hasłem, że ściągnie Beckhama do Barcelony. Fart chciał, że kupił Ronaldinho, bo Anglik nam odmówił. On niczym sie nie różni od Bartomeu, zdobyte puchary przez piłkarzy, zakryły to jak niszczył klub dla własnych interesów.
1
@Zoker Tylko wiesz, on był złodziejem i działał na szkode klubu, a znów go wybrali. Chodzi o fakt, że ludzie nie uczą sie na błędach i myślą, że złodziej sie zmienił, nie będzie kradł i robił na klubie własnych interesów. Największy syf w klubie kolejny raz jest przez to, że zwalnia doświadczonych ludzi i zatrudnia rodzinę i znajomych, żeby dać im zarobić. Podobnie było w pierwszej jego kadencji, gdzie zwolnił 17 dyrektorów, a na końcu skończyło sie głosowaniem socios, bo chcieli go wywalić.
Jaume Llopis, jeden z najstarszych socios Barcelony i jej były dyrektor, który zrezygnował z pracy tuż po ogłoszeniu odejścia Leo Messiego.
– Joan zamienił klub w dyktaturę, do której pasują wyłącznie jego bliscy oraz znajomi, których sam wskazał.
0
@MesQueUnClub_87 identycznie miało być, słownik.
5
Gdyby człowiek miał trochę wiecej czas, to by odkopał komentarze użytkowników, którzy podniecali sie wyborem Laporta, a teraz po nim jadą. Najzabawniejsze jest to, ze jego pierwsza kadencja wyglądała identycznie, chłop sie nakradł tyle pieniędzy z klubu, dał zarobić rodzinie, znajomym i agentom piłkarzy, którzy byli jego przyjaciółmi to głowa mała. Bardzo często czytam narzekanie ludzi na socios, a kibice w większości przypadków, są jeszcze gorsi.
4
Teraz sobie wyobraźcie, gdzie Barcelona byłaby, gdyby nie wychowankowie a poziom naszej szkółki byłby na równi z innymi klubami. Prawie wszystkie transfery w ostatnich latach, to przepalanie kasy i najlepiej pokazują sie zawodnicy, którzy przychodzą za darmo. Chore jest to, jak ogromna ilość naszych wychowanków, którzy są dzieciakami, stanowią o sile naszego klubu, który od lat jest jednym z największych na świecie. Można tylko im współczuć grania na tak ogromnej presji, bo w Barcelonie każdy błąd zawodnika, jest komentowany na całym świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@escarabajo Chodzi o sam fakt, że odszedł do zespołu piłkarsko wcale nie lepszego, tylko dla kasy i najprawdopodobniej rok lub więcej przesadzi na ławce/trybunach.
0
@escarabajo Od kilku tygodni są informacje, że Enrique na niego nie liczy. W Interze grał na bardzo wysokim poziomie, ale najważniejsze dla niego były pieniążki.
0
Życie szybko zweryfikowało Skriniara. Dał słowo, że zostanie w Interze po czym, odwrócił kota ogonem i uciekł do Psg, bo zaoferowali wiecej pieniążków.
3
@Rust_Cohle grubasku, ty i rower?
1
@Zoker Nie zgodzę sie, ponad rok temu wygralismy Lige i Superpuchar Hiszpanii z Realem. Wszyscy byli podnieceni nowym projektem Xaviego. Mieliśmy jednych z najlepszych obrońców na świecie. Balde, Araujo, Christensen, Kounde i Ter Stegen wyglądali znakomicie. Bardzo dobry okres miał też De Jong. Caly świat jarał sie Pedrim i Gavim. Z przodu byl Raphinha, który zrobił Double-Double, świetny Dembele, który miał bodajże najwięcej asyst w Lidze i Lewandowski, który strzelił 23 bramki i został królem strzelców Ligi. Byliśmy najlepszym zespołem w Hiszpanii, w dodatku Real dostał straszne baty w Lidze Mistrzów od City. Wszyscy pisali, że wróciliśmy, bo progres był niesamowity w porównaniu do poprzednich sezonów. Więc ta równa pochyła od 7 lat, to farmazon.
1
@fart Miał też bardzo wysokie wymagania finansowe, żeby przedłużyć kontrakt. Głównie przez to został skreślony, bo oferte przedłużenia kontraktu dostał.
6
Zabierzcie internet adminowi, który prowadzi social-media Barcelony.
0
@Herato Moim zdaniem Lewandowski strzeli 20-25 bramek w Lidze, a to wystarczy, żeby zgarnąć króla strzelców.
11
Uwielbiam Borka odklejki.
1
@JimMorrisonFCB Merino też może grać wyżej, tak jak @KamQiX napisał. Dość uniwersalny chłopak, który zagra na 6 i 8.
7
Bardzo fajne pieniążki za defensywnego pomocnika, których brakuje na rynku transferowym. Swoją drogą bardzo przypomina Artete, wygląda jak jego młodszy brat.
0
@Popitek12 To już wiem, skąd masz nawyk zgłaszania komentarzy.
0
@Toretto Tylko zwróć uwagę na to, że za Xaviego i Koemana najwięcej kontuzji to mięśniówki, więc oni na swoich błędach sie nie uczyli. Teraz sztab Flicka wprowadził treningi neuromuskularne, których wcześniej nie było. Co do regeneracji to wprowadzili też krioterapie.
0
Czyli wcześniej nie było tego typu treningów? Przecież treningi zapobiegające urazom i kontuzjom, są nawet w niskich ligach.
Julio Tous: Trening, który wprowadziliśmy, powinien ograniczyć liczbę kontuzji o ponad 50%.
1
@PatrychoO Gdyby miało sie coś wydarzyć, to by sie wydarzyło po odejściu Messiego.
0
@PatrykBarca Przedstawiłem argumenty, dlaczego mógłby dostać pieniądze, a ty odwracasz kota ogonem. Nie masz żadnej wiedzy w tym temacie, więc bez sensu dyskutować na temat jego kontraktu.