0

@DonCarletto To dlaczego po występach dla Brazylii, grał 5 lat dla reprezentacji Włoch?

1

@KrwawiaceoczyVEB Musi sie na nią zgodzić. Były informacje, że po sezonie chcą podpisać z nim nowy kontakt, bo na aktualnym za mało zarabia- patrząc na jego poziom sportowy.

1

@KrwawiaceoczyVEB Pierwsze słyszę.

6

@Arden Z tej strony Joan Laporta, zapomniałem przelogować.

3

Oddałbym Yamala za Chiese. Za rok Lamine, będzie mógł negocjować z nowym klubem, bo kończy mu się kontakt i w 2026 roku będzie mógł odejść za darmo.

0

@laikike1 ja tam nikogo na psach nie sprzedałem.

1

@JohnnySilverhand Minęło półtora roku od tego czasu. Żyjesz nadzieją kibica, nic więcej.

2

@JohnnySilverhand Piłkarsko też jest trupem, który przyciąga dramy i negatywne emocje w szatni.

14

@KrwawiaceoczyVEB Wierzycie w te wszystkie newsy, jak żona alkoholika, której chłop mowi, że od jutra nie pije.

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@Aragorn33 Najlepszy zawodnik Juventusu w poprzednim sezonie. Jako jedyny starał sie robić cos w ataku, nie grając na swojej nominalnej pozycji i mając trenera, który głównie skupia sie na defensywie, marnując potencjał zawodników ofensywnych. Jest to bardzo fajna opcja, patrząc na to, że na Ferrana i Fatiego nie ma co liczyć, bo piłkarsko nie mają podjazdu do Włocha. Nawet jak nie wypali, to dużo nie tracimy, bo przyjdzie za "grosze" + zgodzi sie na niski kontrakt.

0

@fart Poważnie? wierzysz w te wszystkie informacja z mediów? Większość tych nazwisk jest wymyślona i nie było nawet rozmów między klubami.

1

Komentarz usunięty

1

@Katalończyk 99 Flick go nie chciał, ale dwa dni temu w wywiadzie powiedział, że z nim rozmawiał i liczy że zostanie.

3

Bardzo ciężko będzie o minuty, nie zdziwię się jak rzeczywiście w styczniu odejdzie na wypożyczenie.


0

@FanKFC No nie koniecznie, bo Wojtek mowil, że ma mase ofert z Arabii i Kataru, gdzie oferują mu dużo większe pieniążki niż zarabiał w Juventusie.

1

Dobry?


0

@FanKFC Mi chodzi o samo odejście z klubu. Szczęsny rozstał sie z Juventusem w identyczny sposób, po przez rozwiązanie umowy. Różnica między nimi jest taka, że Gundogan zrezygnował z pieniążków, które mu sie należały, a Wojtek nie.

2

@FanKFC Najwidoczniej mało śledzisz rynek transferowy. Bardzo często zawodnik odchodzi z kartą zawodnika w ręku i pensją do końca kontraktu. Jest to coraz częściej spotykany przypadek, przez klauzule w kontrakcie np minuty, bramki, czyste konta, asysty, które uruchamiają kontrakt, jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Gundogan spełnił wszystkie wymagania i mógł uparcie iść po swoje, ale odpuścił, bo chciał nam pomóc. Bardzo dużo też zależy od indywidualnych wymagań agenta na kontrakcie o których my nie wiemy.

12

@Mitch_Atleta W taki, że przyszedł tu za darmo, zagrał świetny sezon i należał mu się drugi, a zrobili z niego kozła ofiarnego. Spełnił też klauzule w kontrakcie, odnośnie minut i aktywował go na drugi i trzeci sezon w naszych barwach. Barcelona musiałaby mu wypłacić pieniądze, gdyby się uparł, jak to zrobił np Szczęsny z Juventusem, gdzie klub z Włoch, będzie mu płacić jeszcze rok lub dwa, zależy jakie wymagania miał Wojtek.

37

Fabrizio potwierdza: Gundogan zrezygnował z pieniędzy za dwa sezony. Mógł postawić Barcelone przy ścianie i powiedzieć, że nie odejdzie jak nie zapłacą. Jak to robią nasi piłkarze od lat, mieliśmy nóż przy gardle w sprawie rejestracji, a chłopak zachował sie bardzo dobrze, pomimo tego, że go wykorzystali i wyrzucili z klubu.


0

@Faro De Zerbi też go chwalił na początku, im dalej w las, tym więcej kontuzji, słabych spotkań i mnie zaangażowania na treningach. To już trwa kilka lat...

1

@Faro Chciałbym być takim optymistą życiowym jak ty.

2

@Faro Nie dostawał szans, bo nie przykładał sie do treningów i regeneracji o czym oficjalnie powiedział trener.

De Zerbi:

Musi dać z siebie coś więcej na treningach, bo to, co teraz robi, nie wystarcza.

Oczekiwania wobec niego były zawsze bardzo wysokie. Jego pierwsza część kariery była trudna do zrozumienia, ale dla świetnych piłkarzy najważniejsza jest adaptacja do oczekiwań, jakie są

Pomagam mu, to wrażliwy chłopak. Jestem szczęśliwy, jeśli mogę mu pomóc.

2

@Faro Dlaczego De Zerbi wolał grać Moderem na skrzydle a nie Fatim? Czy dla ciebie to nie jest wystarczający argument? Patrząc na fakt, że aktualnie Moder siedzi na trybunach. Nie znam przypadku, w którym tak słaby piłkarz, nagle sie podniósł i wrócił do swojej najlepszej formy.

2

O@Faro Jaki sens jest zerkać Fatiemu daleko w przeszłość? Przecież on jest cieniem samego siebie. Ktoś jak myśli, że nagle po kilku latach, wróci prime Ansu, to żyje nadzieją kibica, nic więcej. Nie ma żadnych przesłanek, że tak będzie. De Zerbi oficjalnie na konferencji mówił, że Ansu jest za słaby na Brighton, bo jest mało ambitny i nie daje z siebie wszystkiego na treningach. Obudź sie z tego snu, bo on niedługo wyląduje gdzieś w Arabii, a ty nadal będziesz czekał na jego powrót. Nie bez powodu zarząd chce Chiese, bo wie, że na Ansu nie ma co liczyć, bo piłkarsko jest wrakiem nie ma zdrowia do gry na najwyższym poziomie.

0

@Faro
Jak dużo lepsze? Przecież Fati w poprzednim sezonie: zdobył 4 bramki i miał tylko 1 asyste, rozgrywać lekko ponad 1000 minut.

Chiesa 10 bramek, 3 asysty 2400 minut.

28

@D10SLEO Różnica między nimi jest taka, że Chiesa zagrał praktycznie cały sezon. Fati nie wytrzyma obciążeń całego sezonu i sie połamie, przy pierwszej lepszej okazji. Nawet Nico miał więcej urazów od Chiesy, a jakoś wszyscy kibice Barcelony go chcieli i nie zwracali na to uwagi. Niesamowite jest to, jak można dobrać narracje, pod danego zawodnika :D

1

@jerzychytrus w jaki dzień?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?