0

@ShawnC bardzo fajny wynik, mało który piłkarz tyle podniesie.

0

@Aragorn33 a do ciebie przyjdzie klient, z którym sie umówiłeś.

5

Kibice United nie mają łatwo, delikatnie mówiąc.


0

@DonCarletto czyli serie kończysz 70?

@Messibestplayerintheworld jak długo już ćwiczysz?

1

Jaki macie rekord na klate? U mnie przy wadze 82 kg do dnia dzisiejszego jest 130kg. Rekord stoi już ponad pół roku i nawet kg więcej nie mogę podnieść.

1

@blakkudium Panuje pesymizm ws. rejestracji Federico Chiesy w FC Barcelonie. Tak naprawdę wszystkie zaangażowane strony są przekonane co do braku rejestracji, w tym okienku.

[@DiMarzio]

16

Gdybyśmy mieli ogarnięty zarząd, ta dwójka dzisiaj zagrałaby razem dla Barcelony. Mam tylko nadzieję, że nie będą gwizdać na Nico.


13

Ponoć Tebas lubi chłopaków, jest tu jakiś chętny, który sie poświęci dla Barcelony?


0

Pożegnał ktoś Gundogana? Czy jednak informacje o tym, że spora część zawodników po jego słowach w meczu z Psg, sie na niego obraziła jest prawdą?

0

@Faro Nie jest to argument z dupy. Za każdym razem, próbujesz wmówić, że Guler sie nie rozwija. Następnie wierzysz w Fatiego, który od kilku lat, jest tragiczny. Jednego próbujesz skreślić po dobrym sezonie, w drugiego wierzysz po tragicznym. Tylko dlatego, że jest to zawodnik Barcelony i nie potrafisz spojrzeć na to "chłodną głową".

3

Zobaczymy, jak to sie skończy. Za dużo mniejsze zarzuty były już degradacje czy minusowe punkty, na starcie sezonu. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie podobnie, bo to co oni odwalają, jest straszne.


0

@Transu96 Nie zdążysz mrugać, a będzie 30 na plecach i kryzys wieku średniego.

0

@Transu96 ciężkie życie, prawie 30 letniego faceta :(

0

1

@Faro Dziwny tok rozumowania, bo w poprzednim sezonie, jego rozwój widać było gołym okiem. Teraz jesteśmy dopiero po pierwszej kolejce, a ty piszesz, że chłopak sie nie rozwija. Straszna hipokryzja, biorąc pod uwagę fakt, że Fatiego wyciągasz z "grobu" od kilku sezonów i żyjesz nadzieją, że sie odbuduje. Mam jakieś dziwne wrażenie, że ty masz kompleks tego Gulera, bo kiedy nie wejdę, to umniejszasz chłopakowi, który w wieku 18 lat w swoim pierwszym sezonie, dał fajne liczby w Realu i zagrał Euro na solidnym poziomie.

0

@Faro Swoje szanse na 100% dostanie, bo jak wchodzi to daje liczby, podobnie jak u nas Fermin.

16

@Faro Serio, porównałeś Juventus do Realu? Chłopak przyszedł do najlepszego klubu na świecie, więc o minuty duzo ciężej niż w jakimś przeciętnym Juventusie, który nie liczy sie w Europie.

0

@Sulimo Czemu ty ciągle jesteś agresywny? gdy tematem dyskusji jest tragiczna Ekstraklasa.

3

Świetny jest ten małolacik Barcola.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aureczek Laporta mówił też, że ściągnie Beckhama i że Messi zakończy kariere w Barcelonie. To jest farmazon, który mówi wszystko co chcą usłyszeć kibice.

7

@Xxxbarca4ever Raphinha najbardziej waleczny i ambitny zawodnik w poprzednim sezonie. Dziwi brak Gaviego, skoro jest De Jong czy Pedri.

0

@PIWOSZ89 to jest właśnie narzekanie na ruchy transferowe naszych ananasów.

1

@PIWOSZ89 Kto tu narzeka na piłkarzy po pierwszej kolejce?

1

@PIWOSZ89 Co mają piłkarze, do przygłupów, którzy rządzą tym klubem? Za Bartomeu też wygrywali puchary, ale nie zmienia to tego, że syf w klubie był ogromny.

1

@Trojanek23 Kolejny raz nagadał głupot przed wyborami. Tym razem poleciał na farmazonie, że Messi zostanie w Barcelonie do końca kariery. Za pierwszym razem obiecał Beckhama i tak to leci, a ludzie nadal nabierają sie na jego farmazony.

1

@Trojanek23 Kolejny który, jedyne co potrafi wymienić to sukcesy sportowe w jego pierwszej kadencji. Bartomeu też jest zajebisty, bo wygrywał puchary. Identyczny tok rozumowania, ludzi którzy nie mają wiedzy na temat oszustw na vacie, prania brudnych pieniędzy, premii dla rodziny i przyjaciół, którzy pracowali w klubie bez doświadczenia, ogromnych prowizji przy transferachdla agentów, którzy byli ich znajomymi, wysokie kontrakty dla słabych zawodników, przepalenia setki milionów na nietrafione transfery czy wypychanie legend z klubu, bez pożegnania. Mógłbym tak pół dnia wymieniać, ale co ja tam wiem.

0

@Majczel97 Wiesz, że tego typu ban transferowy jest też na zawodników odchodzących? W jaki sposób mieliby sie rozwijać zawodnicy ze szkółki, którzy nie grają w pierwszym składzie? Czy pierwszego zespołu, którzy nie mogą iść na wypożyczenie? To jest tragedia, dla młodych zawodników.

1

@Trojanek23 To nie zrozumiałeś. Chodziło o to, że nie rozumiem jak ktoś mógł głosować drugi raz i podchodzić optymistycznie do osoby, która wydymała Barcelone w pierwszej kadencji. Nie ma argumentu, dlaczego ktoś mógł sie cieszyć z jego wyboru na Prezydenta, jedyne co tłumaczy takie osoby to niewiedza, na temat pierwszej kadencji, więc nie wiem co w tym głupiego, wystarczy czytać ze zrozumieniem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?