Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dejvo To mało wiesz, bo widziałem skrót całego treningu, gdzie jest ta sytuacja.
2
@Kgorecki2500 Mam 25 lat, a nawet nie wiem o czym to dziecko pisze.
0
@nieprzysiadalnosc Tylko nie porównuję zwykłej pracy, gdzie zarabia sie grosze do pracy piłkarza. Oni i tak zarobią ogromne pieniądze, tylko w perspektywie dłuższego czasu. Człowiek żyje raz, więc skoro trenuje od dziecka, to musi mieć też ambicje sportowe i marzenia. Rozumiem, jak ktoś osiągnął to co osiągnął i chce dorobić na stare lata, ale odchodząc do takiej ligi w młodym wieku, tylko dlatego, że będzie mógł kupić zamiast 10 domów to 15, to płytkie myślenie, które może spowodować brak przyjemności z uprawiania sportu. To nie jest przypadek, że z 20 zawodników, otwarcie mówiło, że chce wrócić do Europy, bo żyje sie nie za ciekawie i najwidoczniej szybko zrozumieli, że pieniądze nie są najważniejsze.
2
@chavez Bez przesady z tym 10 razy więcej, tyle to oni płacą największym gwiazdom z Europy, a nie średnim zawodnikom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@chavez Prawda jest taka, że takiego zawodnika nie da sie zastąpić. Mogą jedynie zniwelować w jakimś stopniu jego brak, po przez dobranie odpowiedniej taktyki.
11
Walka bark w bark Cubarsiego z drugim zawodnikiem lub trenerem od przygotowania fizycznego. Jeszcze bardzo długa droga przed nim, żeby fizycznie był na poziomie seniorów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska To teraz nie ma jeszcze 5 ligi? Wydaje mi sie, że dodali i po awansie z okręgówki, zespół jest w 5 lidze a nie 4.
5
@VegetaPolska Myślałem, że wejściówki są darmowe, gdy zespół gra w tak niskiej lidze.
0
Która lepsza?
1
@Danny Gaucho Z tego pewnie z 35 bramek w Pucharze Francji w Lidze, gdzie poziom jest tragiczny. Te liczby nie są żadnym wyznacznikiem, bo Ben Yeder strzelał po 20-25 w samej Lidze + dokładał po kilka asyst. Co do Double-Double, ja mówię o tym z pamięci, bo sledze Lige a nie same statystyki, wiem, że miał sezon w którym strzelił ponad 30 bramek w Lidze i Pucharze Francji + dołożył kilka asyst, więc nawet taki przeciętniak jak Ben Yeder, robił chore liczby, bo drużyny są tragiczne. Ty patrzysz tylko na liczby, a nie zmienia to tego, że Kylian poprzedni sezon czysto piłkarsko, zagrał dużo słabszy. Napisałem ci też, że nie mówiłem o liczbach, a i tak je przytoczyłes, zabawne.
Także rozumiem powiedzieć, że ma gorszy okres, ale na pewno nie sezon pod względem cyferek :=]
Właśnie to napisałem wyżej...
0
@Rysiu Nie no gdzie Depay do Mbappe. Holender odbił sie od każdego dużego klubu i teraz jest bez klubu. Kylian ciągnął za uszy Psg w Lidze Mistrzów i Francje na wielkich turniejach.
@Danny Gaucho
Mówię o całokształcie od szybkości po drybling czy wykończenie, liczb jego nie sprawdzałem, bo nawet Ben Yeder potrafił robić double-double w tej słabiutkiej Lidze.
1
Jeszcze wracając na chwilę do Kyliana, warto wspomnieć, że on od dłuższego czasu gra słabo, to nie jest tak, że on przyszedł do Realu i nagle dołek formy. Poprzedni sezon miał słabiutki + tragiczne euro, w ostatnich 20 meczach, strzelił bodajże tylko 6 bramek. Cos się dzieje z nim nie tak, bo od czasów Monaco, nigdy nie miał tak długo słabej formy.
2
@Zoker Nie interesuje mnie jakieś "oranie", za stary jestem na takie głupoty. Chodziło mi o sam fakt, że spora część ludzi na tej stronie, sama sobie zaprzecza pod naciskiem emocji.
2
@Zoker Nie pomyślałeś o tym, że są ludzie, którzy go nie chcieli, naśmiewali sie, że szybko wyleci, a teraz nagle są jego wielkimi zwolennikami, którzy zawsze w niego wierzyli. Ja osobiście kilku już takich spotkałem, co zmieniają zdanie jak wiatr zawieje.
0
@Comentateiro Pewnie piszesz o @takisobiektos
1
@Tuc mozna tytuł piosenki? ciekawi mnie, jaki to jest rodzaj muzyki.
0
@MesQueUnClub_87 A nie Prezydent miasta?, chyba wszystko zależy od niego, czy wyrazi zgodę na impreze masową.
2
@abram3k Gratulacje, masz sie czym chwalić chłopaku.
16
@ShawnC Można też - cieszyć sie, ze straty punktów przez największego rywala i grac swoje.
0
@FcPortoFan1999
Weź no rozbujaj jakiś temat, żeby ktoś sie pokłócił.
0
Ale jesteście dzisiaj zamuleni. Obudźcie sie panowie, bo nawet nie ma nic ciekawego do poczytania.
0
@FCB24 @Linnox Nikt wam nie każe wyciągać wniosków po tym filmiku. Chodziło mi tylko o przybliżenie jego sylwetki i tego jak sie zachowuje w danych sytuacjach. Jestem w szoku, że takie coś trzeba tłumaczyć. A co do przyjęcia i wyprowadzenia piłki, od tego jest defensywny pomocnik, niby takie łatwe, a tak mało dobrych zawodników na tej pozycji.
0
Tutaj macie skrót gry tego małolacika z Liverpoolu.
1
@Derean On w sezonie 2023-2024, spędził prawie 200 dni na leczeniu kontuzji, nie wygląda to za dobrze, patrząc na fakt, że poprzednie sezony były podobne.
2
@mkord Nie obchodzi mnie to zbytnio. Chodzi o całokształt, bo sytuacja jest tragiczna. Wy to zawsze musicie sie kłócić, kto was lżej wykorzystuje, delikatnie mówiąc. Nie zmienia to tego, że z roku na rok jesteśmy coraz bardziej okradani.
@mekston Deficyt
4
To jest chore, my zaraz dogonimy najgorszą Grecje.
1
@Who_you_mam To zobacz ile zarabiał w Juventusie. Wszędzie chciał ogrom kasy a we Włoszech grał za przeciętne pieniądze. Bawi mnie ta narracja, bez jakiegokolwiek argumentu.