8

Czyli w skrócie, chcą oszukać La Lige, że kontuzja Duńczyka jest długoterminowa, a po miesiącu magicznie wyzdrowieje. Oby to był fejk z tą rejestracją, biorąc pod uwagę fakt, że to przesunięcie problemu w czasie, a nie rozwiązanie.



FC Barcelona współpracuje z La Ligą, aby zaakceptować rejestrację Daniego Olmo w zamian za długoterminową nieobecność Andreasa Christensena. Innymi słowy chcą powtórzyć formułę, która pozwoliła na zarejestrowanie Iñigo Martíneza z powodu kontuzji Ronalda Araujo. Trudność polega na tym, że La Liga musi wziąć pod uwagę, że przerwa danego piłkarza wynosi co najmniej cztery miesiące, aby móc skorzystać z tego prawa. La Liga posiada już raport medyczny Christensena który wskazuje że przerwa Duńczyka jest długoterminowa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MOLESTA kilka źródeł pisze o tym, więc coś musi być na rzeczy.

1

Federico Chiesa zostanie nowym piłkarzem FC Barcelony. Oficjalne potwierdzenie może nastąpić w środę lub czwartek, pod warunkiem, że Blaugrana zrobi miejsce w FFP. Juventus otrzyma około 12M euro. Włoch ma podpisać umowę na trzy lata z opcją przedłużenia o kolejny. Wynagrodzenie: 4M euro kwoty stałej + 2M euro zmiennych łatwe do spełnienia.

[@tuttosport]

1

@PatrykBarca Żeby tylko po czasie sie nie okazało, że można było sprzedać go do Sportingu i odzyskać hajs, bo za rok czy dwa, już nikt sie na niego nie nabierze.

0

@regatta52 Za darmo miałby grać? Przecież nie ma miejsca, żeby zarejestrować jego kontrakt.

8

Ale to jest agentka haha


0

@partymaker zawsze można podpiąć myszke pod konsole.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Internet to zło.


3

@Lucerfi Może akurat nie miała z kim sie bawić? Ty nigdy sam sie nie bawiłeś? Co to w ogóle za argument, na sile szukasz kwadratowych jaj, żeby sie doczepić.

2

@Lucyfffer Dobrze, że nie nagrywa dzieci z lat 90, które udawały gąski, a za nimi biegał wilk, tak zwane "gąski, gąski do domu". Pewnie sam udawał, ale to już nie pasuje pod narracje.

3

@Faro No, ona ma z 8 lat maksymalnie. Patrząc na dzieciaki u mnie w rodzinie.

5

@Lucyfffer Coś w tym jest, u mnie dzieciaki z rodzinki jak przyjadą do mnie na wieś to bawią sie identycznie. Od udawania kotów, po tygrysy czy małpy, bawią sie w tak zwane Zoo. Nikt nigdy nie zwracał na to uwagi, teraz nagle komuś to przeszkadza, a to tylko małe dzieci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Antimadridista_WR Skoro ty nie widzisz różnicy między dorosłym a dzieckiem, to już twój problem.

17

@snupson Nawet w szkole były zabawy tego typu. Nie pamiętasz jak udawałeś niedźwiedzia? "Stary niedźwiedź, mocno śpi". Wtedy ci to nie przeszkadzało?

23

@Lucerfi Niezły argument, taki nic nie wnoszący w dyskusje.

19

Co w tym dziwnego, że dziecko sie bawi i udaje kota? Jeszcze to jakiś stary chłop nagrywa z ukrycia.

https://x.com/KonradBerkowicz/status/1827712731354628189

13

Mało kto mnie tak irytuje, jak ta kobita. Co to jest za klaun, to ja nie mam pytań.


2

@Faro widzisz Guler gra, a Modric na ławie. Nie ma co wierzyć w te farmazony dziennikarzy.


0

Ale mi sie marzy jakiś wychowanek, który jest bramkarzem i ma ogromny talent. Najlepiej taki psychopata z charakterem Victora Valdesa.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@lntrowertyk Nikt normalny, nie stawia Ansu nad Yamalem, jeśli chodzi o talent. To zupełnie inny poziom. Mógłbym wymieniać i wymieniać w czym Yamal jest lepszy.

2

@FcPortoFan1999 Znam mnóstwo Polaków, którzy go doceniają i mówią, że drugiego takiego za naszych czasów nie będzie. Wszystko zależy od mentalności człowieka, a nie jego pochodzenia.

2

@lntrowertyk Gdzie on do Yamala. Jedyne co miał lepsze od 17 latka to wykończenie, więc jaki on największy talent?

75

Niesamowite, jakiego Polska ma piłkarza.


7

Mam nadzieję, że w zimę nie będzie takich upałów. Nie wyobrażam sobie odśnieżać śnieg, gdzie w cieniu będzie 35 stopni.

0

@Kwiatek67 Przedłużył kontrakt, kilka dni temu. Za rok Roberta już nie będzie, a Lautaro zostanie w Interze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?