Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@PatrykBarca Ile razy wam trzeba to samo tłumaczyć? Po pierwsze Gundogan miał klauzule w kontrakcie odnośnie minut, które jak zagra, to automatycznie uruchomi kontrakt na 2 i 3 sezon w Barcelonie, podobnie mial Szczęsny w Juventusie, gdzie odszedł z kartą zawodnika i pieniążkami do końca kontraktu, czyli jeszcze rok klub z Włoch będzie mu płacił. Po drugie, Barcelonie zależało, żeby go wypchnąć, żeby zarejestrować zawodników. Mógł postawić Barcelone pod ścianą i zażyczyć sobie części lub całości wynagrodzenia i Barcelona musiałaby mu to zapłacić, bo inaczej by np nie odszedł, jak to robią u nas piłkarze od lat. Wystarczy śledzić rynek transferowy, żeby wiedzieć, że tego typu metody są coraz częściej spotykane, ze względu na klauzule w kontakcie odnośnie minut, bramek, asyst czy nawet czystych kont. Messi odszedł z Barcelony a i tak do dzisiaj Laporta mu płaci, ze względu na premie lojalnościową, bo spełnił wymagania na kontrakcie w ostatnim sezonie gry i odroczone pieniądze przez Leo, nie mają nic wspólnego, bo to całkiem inny temat.
0
@FcPortoFan1999 Nie będzie, bo piłka klubowa nie ma nic wspólnego z grą dla reprezentancji. Jest mnóstwo przykładów, gdzie bardzo dobry piłkarz w klubie, nie ogarnia w reprezentacji, bo np nie ma kolegów na swoim poziomie.
0
@FcPortoFan1999 On od kilku lat gra w Ajaxie. Co ma polska myśl szkoleniowa do tego?
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego? mnóstwo piłkarzy gorszych jakościowo, przypomina w kilku aspektach tych najlepszych na świecie. Przykładów jest mnóstwo, od Isco który na boisku przypominał Inieste po Verrattiego czy Lobodke, którzy piłkarsko wyglądają jak podróbka Xaviego.
1
@Pnog37 No nie do końca, widać podobieństwo w ich grze. Różnica jest taka, że Yamalowi wszystko wychodzi.
0
Bardzo duży potencjał ma Janek Faberski (rocznik 2006). Jest w kadrze Ajaxu na dzisiejszy mecz z Jagiellonią.
6
@Popitek12 mam coś dla ciebie.
0
@XaviHernandezCoach Nie musisz tego pisać, wystarczy, że pójdziesz do pokoju obok, bo jesteście w tym samym psychiatryku.
0
@Popitek12 Kobieta która wie czego chce, potrzebuje stabilnego i kochającego faceta, który będzie budował z nią przyszłość. To o czym piszesz, to jakieś małolatki, które szukają atrakcji w życiu, a nie stałego związku.
5
@Kamiloza91 Ludziom na la rambli głównie chodzi o to, że na miejsce Gundogana ściągnęli piłkarza gorszego piłkarsko od niego i zapłacili za niego 60 mln euro w słabej sytuacji finansowej. Zdecydowanie lepszą opcją było zrezygnowanie z Olmo i zostawienie Gundogana, który swoją grą zasłużył na drugi sezon w Barcelonie i jest zdecydowanie pewniejszą opcją niż Hiszpan, który często łapie kontuzje i gra w kratke. Co do zarobków Niemca, skoro zdecydował sie odejść za darmo i nie robił Barcelonie pod górkę, to zgodziłby sie też na obniżenie wynagrodzenia, gdyby zarząd go o to poprosił, a to byłoby najlepszą opcją dla naszego klubu, bo byłoby 60 mln na wzmocnienie skrzydła i miejsce na rejestracje nowego zawodnika. Jestem przekonany, że za kilka miesięcy lub tygodni będzie płacz o Gundogana, bo np Pedri sie połamie, a Fermin piłkarsko nie będzie gotowy na najważniejsze mecze, bo ma za mało doświadczenia i szybko się podpala. Takich piłkarzy jak Gundogan nie wyrzuca sie z klubu, bo on może sie przydać w każdej chwili, patrząc na jego doświadczenie, wszechstronnosc i zaangażowanie. To nie jest przypadek, że City czyli jeden z najlepszych klubow na świecie podpisali go bez zawahania, ale skoro Ty nie potrafisz docenić jego jakości i to ile by nam dał w przyszłym sezonie, to już twój problem.
2
@Wronadlinho stawiaj wódke, bo chłopakom chce sie pić.
3
@Aragorn33 Odważny jesteś, skoro czerpiesz informacje od Zona Blaugrana :D
0
@kuz A ja osobiście bym w to nie uwierzył. Od lat wielkie klubu przewalają grube miliony na transfery, które nic nie dają. Przykład np Juventusu, który przed kilka lat wydał ponad 500 mln, jest też Chelsea, United,Arsenal, Psg czy Barcelona i nawet Real. Nam sie tylko wydaje, że to wszystko takie łatwe, a większość transferów na całym świecie, to niewypały. Podobnie jest z kontraktami zawodników, gdzie sprowadzając zawodnika płacisz mu za aktualna formę i nie możesz przewidzieć tego, jak będzie grał za np rok.
1
@D10SLEO No ja rozumiem, jednak obliczyłeś wydane pieniążki, więc napisałem, że sporą część Barcelona odzyskała, bo przy kilku transferach wyszła na zero.
2
@D10SLEO Raphinha robi double - double, Malcom odszedł za podobne pieniądze. Na wymianie Arthur-Pjanic, Barcelona zarobiła 20 mln, więc wyszło praktycznie na zero, bo Brazylijczyk przyszedł do nas za 30 mln. Semedo? Kolejny transfer na zero, bo odszedł do wilków za 40 mln euro. Podobnie jak Trincao.
1
@heniusss Najwięcej na przerabianiu ropy na paliwo, ale też na petrochemii, energetyce czy rafinerii.
https://www.google.com/amp/s/innpoland.pl/amp/180694,na-czym-zarabia-orlen-na-stacjach-grosze-w-rafineriach-miliony
0
Teraz sobie wyobraźcie, że przychodzi Chiesa za 15 mln i pokazuje na boisku, tylko swoje mocne strony.
1
@Kinginiesta Akurat paliwo, to tylko malutki procent przychodów Orlenu.
1
Kto za to odpowie? Chore kwoty, biorąc pod uwage fakt, że ponoć gorzej niz za Obajtka nie mogło być.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BTW Czyli według ciebie ocenianie zawodnika po 80 minutach w pre-sezonie jest normalne? Patrząc na całokształt, Gundoganowi drugi sezon należał sie jak psu buda, ponieważ piłkarsko sie obronił i dał nam dużo jakości.
0
@Encore Ja osobiście nie znam tego użytkownika, bo jestem tu z rok. Mocno mnie zaskoczyło tym co napisał na temat Gundogana, na Twitterze wydawał mi się ogarniętym chłopem :D
7
Co ty @BarcaInfo wypisujesz za głupoty? :D
0
@bartekvisca Ferran to jest skuteczny w porównaniu do Sterlinga :D
0
Teraz sobie wyobraźcie, że on przychodzi do Barcelony i marnuje takie okazje. Nie udźwignął bym tego psychicznie. Nie da się być spokojnym, patrząc na takich ananasów.
30
On już pewnie wszystkim dzieciakom w domu wmówił, że jak ich nie było na świecie to wygrał Mistrzostwo Świata :D
2
@Eto'o9 R10 No moim zdaniem, piłkarsko nie wyglądał źle. Później odszedł bodajże do Milanu i udało sie odzyskać większość wydanych na niego pieniążków.
8
To sie Panowie nazywa kulturka, możemy brać przykład od tego chłopaczka. Swoją drogą, niesamowita cierpliwość moderacji :)
https://zapodaj.net/plik-pUYsCvWyqd
11
@Nazio_87 Zambrotta. Włochów było tylko czterech lub pięciu w całej historii Barcelony, więc ciężko o kogoś więcej.
1
@DonCarletto Przecież Motta rozegrał bodajże tylko jeden mecz dla seniorskiej reprezentacji Brazylii. Jeśli chodzi o reprezentacje, to zdecydowanie bliżej mu do Włoch niz Brazylii.