1

@dylanwzgw Czytając twój opis umiejętności Diaza, myślałem, że piszesz o Raphinhi :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tarins Ja nie patrze na reprezentacje, bo Olmo w klubie, to zupełnie inny piłkarz. Nawet: Ferran Torres w reprezentacji, wygląda jak bardzo dobry skrzydłowy o dużych umiejętnościach. Co do kontuzjowanego średniaka, to tak właśnie wyglądał Olmo w Bundeslidze :)

0

@kuz No serio, Piotrek od lat to bardzo dobry pomocnik ligi Włoskiej, dlatego zdecydował sie na niego Inter.

0

Czy "darmowy" Piotr Zieliński byłby aż tyle gorszy od Olmo, że ten kosztował 60 mln euro?

0

@MesQueUnClub_87 Użytkownik z Twittera, który wstawia newsy na temat Barcelony :D

0

@MesQueUnClub_87 Jakiś farmazon, bo nawet Barcainfo tego nie wstawiła.

1

@MesQueUnClub_87 Pierwsze słyszę, że Raphinha chciał odejść.






0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 Identyczny przypadek byłby z Nico, gdzie na ławce usiadłby Raphinha, który kosztował mase pieniędzy. Jakoś to wam nie przeszkadzało.

0

@MesQueUnClub_87 A co jak Yamal czy Raphinha będą mieć dołek formy, lub kontuzje czy kartki? Kim mamy grać na skrzydłach? Fatim, Torresem? Co roku czytam, że Barcelona nie ma szerokiej kadry, a jak chcą wzmocnić skrzydła, to lament, że jeden będzie blokował drugiego. Spotkań w sezonie jest tak dużo, że trzech a nawet czterech skrzydłowych dostanie wystarczającą liczbe minut.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

12

Im więcej dostaje szans na boisku, tym bardziej jego cena spada.


0

Nie zabierajcie Diaza, bo to jedyna nadzieja Liverpoolu na dobry sezon.

1

@kuz To fenomen piłkarski, nie ma opcji coś takiego powtórzyć. Zobaczysz jak ich zweryfikuje nadchodzący sezon...

4

Czytam mnóstwo komentarzy, że Barcelona grała na stojąco, bez intensywnosci i zaangażowania. Mało kto bierze pod uwagę, że za nimi najcięższy pre-sezon pod względem przygotowania fizycznego od lat. Liczba jednostek treningowych była porównywalna do drużyny Luisa Enrique, gdzie Barcelona na początku sezonu też wyglądała mizernie. Nie da sie tego przeskoczyć, fizycznie musi być dołek, żeby można było sie rozpędzić i złapać formę na kluczową faze rozgrywek, tak jak robi to np Real. Zdecydowanie lepiej przegrywać mecze w pre-sezonie, niz spotkania o punkty, tak jak to było za Xaviego czy Koemana, gdzie na początku sezonu, była najlepsza forma, a z czasem wszystko uchodziło jak z przebitego materaca i kończyło sie kompromitacją w pucharach.

0

@soleslover Dlatego zmęczenie presezonem wyszło dzisiaj. Najbliższe dni będą regeneracyjne żeby wyjść "świeżym" na mecz ligowy.

1

@Faro Normalny trener publicznie milczy, a opierdoli zawodnika w szatni.

3

@pacior95 Większość to zwykli fifacze, którzy jedyne gdzie grali w piłkę, to na konsoli. Stąd tyle idiotycznych komentarzy po meczu.

1

Dorosłe chłopy a dramatyzują jak nastolatka przy pierwszym okresie. Dajcie na luz, bo waszym tokiem rozumowania Real Madryt co roku po pre-sezonie, powinien sie wypiąć, bo i tak nic nie wygra. Tego typu spotkania nie są żadnym wyznacznikiem i bardzo często zakłamują rzeczywistość.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Vegeta88 Każda wioska jest inna, tak samo jak i w Polsce. Odniosłem sie tylko do tych, które widziałem na własne oczy i tam rzeczywiście mieszkania były okradane. Wioski z lat 90, to normalna rzecz, nawet w Polsce idzie takie spotkać, ale to zdecydowana mniejszość, bo standardowe zycie na przestrzeni lat, poszło zdecydowanie do góry. Ale tak jak napisałes, są też wioski, z których nie ma co zabrać, podobnie zyje mój sąsiad alkoholik, który nawet nie wody w domu.

3

Gdy zaczniesz temat polityki na la rambli :D

https://x.com/ThebestFigen/status/1822748008209125524

0

@Vegeta88 No tak, bo dom, woda, prąd i samochód to rzeczy nieosiągalne. Normalne życie, zwykłych ludzi tak teraz wygląda. Jestem strażakiem, byłem tam wielokrotnie podczas wojny i wiem, że są wioski, które były okradane z urządzeń elektrycznych czy nawet rowerów, więc twoje pisanie, że nic takiego nie ma miejsca, bo sa biedni i nie mają podstawowych rzeczy to głupota straszna. Jedynie patologia nadal tak żyje, bo wszystko przepijają. Ktoś kto pracuje, to go stać na standardowe / normalne życie.

0

@nowy19pl Drewniany i nie pasujący stylem gry do Barcelony - Haaland.

0

@Vegeta88
Napisałem przecież pod miastami, nawet do 100km od Kijowa czy Odessy. Niczym to sie nie różniły od Polskich wsi, piękne domu, kostka na podwórkach, zadbane auta, szkoły, sklepy, stacja pkp czy apteki gminne. Nie było jedynie światłowodu, w porównaniu do np mojej wsi w której mieszkam.

0

@Vegeta88 Byłem pod Kijowem, Odessą czy Lwowem gdzie miesiącami trwała wojna. Nie brakuje tam pięknych mieszkań z nowoczesnym wykończeniem. U nas też do tej pory znajdziesz, wioski gdzie świat sie zatrzymał w latach 90, nie zmienia to tego, że standardem życia przewyższają Rosje, więc byli okradani przez wojskowych.

7

To rosyjscy uchodźcy gdzieś pod Kurskiem, którzy uciekli przed walkami w regionie.
Płaczą, są smutni, zmartwieni.

Gdzie były Twoje łzy przez ostatnie 29 miesięcy, kiedy Twoi synowie i mężowie mordowali, gwałcili i porywali na Ukrainie?
Czekałeś w domu na skradzioną pralkę lub toaletę z Ukrainy?

Wygoń swojego szaleńca z Kremla, jesteś na to zbyt ospały?

Zero współczucia dla ciebie.


6

I cyk do gabloty z pucharami.


1

@tristan87 Ja i tak 90% jego dyskusji omijam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?