Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd No to w takim razie, jak teraz wejście jest za darmo, to tym bardziej ceny za przewodnika są chore. Byłem przekonany, że tyle kosztuje bilet + przewodnik.
0
@Kidd A co zobaczysz z zewnątrz? Byłem tam za małolata i żeby poznać historie i szczegóły, musisz wejść do muzeum, za które trzeba zapłacić. Podobnie jest z przewodnikiem, jak zapłacisz to ci wszystko opowie ze szczegółami.
"W takim miejscu cena biletu powinna być symboliczna, tyle co wydrukowanie biletu, aby ten stanowił pamiątkę.
A utrzymanie muzeum powinno być finansowane z UE
Aby każdy mógł zobaczyć, do czego prowadzi nazizm" (komentarz z Twittera)
0
@Bunk420 Dadzą ci 800+ z pieniędzy których nie mają, więc muszą ci zabrać w inny sposób, żeby je dać.
0
@bstryyy @Toretto @norbi77 Moim zdaniem, w Polsce jest bardzo dużo rodzin, które nie stać, żeby wydać jednorazowo np 400 zł i pojechać tam całą rodziną. Bardzo duża część Polaków żyje od 1 do 1.
3
@MesQueUnClub_87 Zdecydowanie bardziej wolałbym oddać więcej pieniążków z podatków, na tego typu miejsca, żeby rodziny miały tańsze bilety, niz na jakieś idiotyczne rzeczy, które nie mają znaczenia w naszym życiu.
7
Co sądzicie o cenach, tego typu biletów? Moim zdaniem powinny być tańsze, żeby każdego Polaka było stać pojechać tam np z rodziną i dowiedzieć sie, co tam się działo, bo to bardzo ważna część naszej historii.
https://x.com/ArchiMed2020/status/1821607555552236007
5
@Culer9002 Oni piszą takie głupoty pod wyświetlenia i hajs z reklam. Nie wbijajcie na ten "notatnik" i nie dajcie zarabiać idiotom, którzy piszą tego typu artykułu, żeby zwrócić uwage na swoją ledwo żywą strone.
0
@4drian0 na temat każdego zawodnika, może zmienić sie zdanie - taki jest sport, tego sie nie uniknie.
10
Nie chce wiedzieć, co ten chłop ma w głowie.
14
No to już wiadomo, czemu olali transfer defensywnego pomocnika. Trzeba zaufać chłopakom i dać im minuty na boisku.
1
@MesQueUnClub96 To już wiemy, dlaczego robisz u nich na warsztacie za kobiete :)
2
@Luciano99 o ty niewdzięczniku, przecież ja wam wieże philipsa z komunii pożyczyłem, bo nawet nie mieliście na czym muzyki słuchać.
0
@jacobFCB Aktualnie leci: czego chcesz dziewczyno ja wiem- tarzana. To disco-polo?
2
Mieszkam sobie na wsi, od pewnego czasu mój sąsiad alkoholik, razem z kumplami robią codziennie nocne imprezy. Muzyka dudni najczęściej od 22 do rana, ale jak zamknę okna to jej tak głośno nie słychać. Przed chwilą wracałem od znajomego, spotykam go na drodze i mówię do niego: "chłopie, ja nie wiem jak wy tej muzyki całą noc słuchacie, mi to by głowa wybuchła", a on mi odpowiada: to u mnie tak grało? Nie wiem, co oni piją, że takich rzeczy nie ogarniają, ale chociaż poprawił mi humor przed snem. Dobrze, że jestem jedynym sąsiadem, bo chłopaki byliby co noc na izbie wytrzeźwień.
0
@MesQueUnClub96 to jaki jesteś z charakteru?
6
@MesQueUnClub96 Czy ty czasem nie jesteś tego typu kolegą z klasy? :)
0
@LjakRoberciik zgłosiłem leśniczemu, bo jest moim sąsiadem.
2
Brakowało z metr i bym sie wjebał w sidło przy leśnym spacerze. Musiałbym chyba sobie odgryźć nogę, żeby z niego wyjść. Można je zakładać, one są legalne?
2
@Danny Gaucho Jasne, że latały. Nawet mówił o Neymarze i Rivaldo, że to dwójka jego ulubionych piłkarzy, szybko chłop zmienia zdanie.
1
@AndresCuccittini kobiety, koks i tajski boks.
3
Skąd on ich wytrzasnął? Już nawet Neymara nie dał, bo przyszedł do Realu, a miał cały pokój w jego plakatach. Dzisiejsi piłkarze, nie mają swojego zdania, boją sie mówić prawdę i zmieniają zdanie jak wiatr zawieje. Brakuje charakternych sportowców, którzy nie gryzą sie w język i mówią po prostu prawde.
0
@gordon7155 Dlatego większość osób w moim otoczeniu jest normalna, niezły argument, nie ma co.
0
@Eric_Abidal_22 No akurat w moim otoczeniu, kibice Barcelony są normalni i da sie z nimi podyskutować na argumenty. W przeciwieństwie do kibiców Realu, którzy jak nie mają argumentów to mówią o Lidze Mistrzów lub Negreirze.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
27
Prawdziwy mem o większości kibicach Realu w moim otoczeniu.
0
@Traba727 Gdyby złota piłka była wręczana za takie rzeczy jakie napisałeś, to Busquets powinien co roku ją wygrywać.
34
Uwielbiam tego mema
https://x.com/PuyiFCB/status/1821326123843698811
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@on1977 Mało celnie o Gundoganie, który był jednym z najlepszych naszym zawodników w poprzednim sezonie.
7
Coraz więcej informacji, że chłop przez 3 lata ukrywał się na tej samej wsi, gdzie zabił trzy osoby.