Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla mnie osobiście półfinał jest sukcesem po 44 latach posuchy.
0
@Barcaa12 Co by to zmieniło?
0
@Kamiloza91 Przestańcie pieprzyć, mecz nie jest wygrany. Trzeba się podnieść!
0
Podnieść sie mentalnie, po takich batach, to graniczy z cudem.
1
W jaki sposób ludzie oglądają uważnie siatkówke i jednocześnie piszą dziesiątki komentarzy? Przecież tam ciągle coś sie dzieje.
0
@Litman Przecież my od 44 lat nie graliśmy w półfinale. Nikt normalny nie pompował balonika, bo wiedział, że Igrzyska nam nie leżą.
0
@lntrowertyk Araujo to nikt nie kupi, bo jest połamany do stycznia.
0
@bartas97 przewidziało ci sie, póki co jest przepłacony.
0
@tbas może dlatego, że walczą w kaskach.
5
Będą ciężary, ale kto jak nie Julka.
0
Komentarz usunięty
1
Ludzie kupują te psy,żeby sie dowartościować, bo groźnie wyglądają a wychować nie potrafią. Mogliby wprowadzić jakies badania, przed kupnem tak agresywnej rasy.
2
@DonAndrzejos Raphinha
0
@mleczkoo Ciekawe czy jakis wpływ astma ma na sprint, bo jak dobrze pamiętam Justyna często skarżyła sie na to, że np Bjoergen, dzięki temu, że ma astme zażywa jakieś leki, które zwiększają wydolność i powodują rozkurcz oskrzeli.
0
@mmaciass Dysleksja przeszkadzala mu w życiu codziennym. Opowiadał w wywiadzie, że przez to był szkalowany w szkole, co najprawdopodobniej odbiło sie na jego psychice.
0
@mmaciass Ale ty masz płytkie myślenie. Są alergie takie jak nietolerancja pokarmu, duszności, czy takie które powodują np bezsenność. Czy według ciebie to nie przeszkadza w życiu sportowca? Do add, depresji i stanów lękowych już sie nie odniosłeś, bo nie pasuje ci pod narracje.
1
@HarveySpecter No akurat w tym przypadku wróżysz z fusów, bo on już miał zdiagnozowaną depresje za czasów covida, po tym jak chciał sie zabić.
0
@Donnie_Darko To akurat prawda. Barcelona zdecydowanie lepiej wychowuje, dlatego powinna jak najczęściej sięgnąć do szkółki.
3
Noah Lyles:
Mam astme, alergie, dyslekcje, add, stany lękowe i depresje. Ale powiem ci, że to z czym sie zmagasz, nie definiuje tego, kim możesz sie stać.
0
@Maciej1078 Liczymy transfery Realu od 5 lat.
Tymczasem Barcelonie prawie od 10 lat, logiczne i to bardzo haha.
Kończę te idiotyczną dyskusje, bo nawet nie wiesz, kiedy Coutinho, Dembele, Gomes, Semedo przychodzili. Jeszcze dałeś tu Pjanicia, który spiął budżet i Barcelona na nim nic nie straciła. Mądre i logiczne, jak na kibica Realu przystało.
0
@Maciej1078 Barcelona wyszła na zero z Arthurem, więc jak tańszy? Skoro Real na Odriozoli stracił. Pjanic przyszedł za darmo + Juventus zapłacił 20 mln za Arthura. Ale ty masz ciężko to ogarnąć, bo nie ogarniasz prostej matematyki i dociąganie budżetu klubowego. 80-60=20. Jakie kary dostała, co ty bredzisz? Jedyna kara dla Barcelony, była bardzo dawno, za ściąganie nieletnich zawodników do szkółki.
0
@Maciej1078 Przecież tam był wymiana. Barcelona zapłaciła za Pjanicia 60 a Juventus za Arthura 80, żeby spiąć sie w budżecie. Sam Arthur przyszedł do Barcelony za 25, więc wychodzi praktycznie na zero.
0
@Maciej1078 Raphinha? Double-Double drugi sezon z rzędu w Barcelonie. Olmo? Nawet nie zadebiutował. Arthur? Pjanic? Barcelona zarobiła 20 mln na tej wymianie. De Jong? Śmiało można na nim zarobić, bo oferty z Anglii są bardzo wysokie.
W Realu (tylko ostatnie 5 lat) : Hazard + Jovic + Rainer + Mariano Diaz + Odriozola = ponad 300 mln ze zmiennymi. Nie chce mi sie cofać do 10-15 lat, bo wtedy już są transfery Mourinho, a tam dopiero są niewypały, patrząc na całokształt.
0
@Maciej1078 Przecież w tej dyskusji, chodziło tylko o to, ze podobnie jak Barcelona, Real w ostatnich latach przepalił podobna ilość milionów na zawodników, którzy nic nie dali zespołowi i odeszli za paczke gruszek. To wy zaczęliście odwracać kota ogonem i sugerować, że mogli tyle wydać, bo wygrywają puchary i sprzedawali zawodników, ale to nic sensownego nie wniosło do dyskusji, bo temat dyskusji jest całkiem inny. Zapomniałem o tych pucharach, więc rok temu cos wygrali, najważniejsze trofea im uciekły, po prostu.
0
@Maciej1078 Podobnie jak Hazard, co to zmienia? Skoro grali ogony, siedzieli na ławce lub leżeli w szpitalu, a zapłacili za nich ponad 200 mln euro ze zmiennymi. No było kilka sezonów, w ostatnich latach gdzie Real nic nie wygrał sensownego, np rok temu. Ligę przegrali z przeciętną Barceloną, a w Lidze Mistrzów zostali zniszczeni przez Manchester City 4:0.
0
@Maciej1078 Problem w tym, że oni nie grali w piłkę, w tym czasie, tylko siedzieli na ławce, więc dlatego są niewypałami. Ciężko zrozumieć?
0
@Maciej1078
Lata bez pucharów, są też wyznacznikiem, czy dane transfery, wniosły coś do drużyny i czy zakupieni piłkarze są tak zwanymi "niewypałami", o czym jest cała dyskusja. Masz przykłady Galacticos czy aktualnie United czy Chelsea. Gdzie utopili setki milionów euro, a piłkarze nie dali tyle, ile sie od nich wymagało.
2
@Traba727 Wiadomo to tylko rozmowa. Nudny byłby świat, gdyby każdy myślał tak samo. Zdrówka.
0
@Maciej1078 To ty piszesz o czymś innym, niz ja rozmawiam. To jak rozmowa z pijanym ziomkiem na imprezie, jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam, bo nie mówisz na konkretny temat o którym jest dyskusja.
co mają puchary do salda transferowego?
Za osiągnięcia sportowe, masz więcej pieniędzy do wydania na rynku transferowy, słyszałeś o tym?
0
@Traba727 Co 5 lat patrzyłem. Na przestrzeni 15 lat, znów to sie wyrównuje. A jeszcze wcześniej nie ma sensu tego podliczać, bo przepaść jest kolosalna, gdzie Real wydawał kilkukrotnie więcej, a pucharów zdobywał zdecydowanie mniej, niz w ostatnich 10 latach.