Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@konrad1661 czyli według ciebie, finał nie jest sukcesem dla naszej reprezentacji?
1
@Azi No akurat w tym przypadku, chodzi o to, bo nic innego nie ma. Poziom testosteronu genetycznie ma wysoki jak na kobiete ale dopuszczalny do turnieju.
@PatrychoO Nie dopuścili jej dopiero do finału, walczyła w tym turnieju, ale pod naciskiem innych zawodniczek ją wyrzucili. Ona genetycznie ma wysoki poziom testosteronu przez schorzenie, nie ma mowy o dopingu.
5
Współczuję tej bokserce Imane Khelif. Narracja poszła w świat, internet z brzydkiej kobiety zrobił faceta, tylko dlatego, że ma krótkie włosy, małe piersi i sporą mase mięśniową. Nie chce wiedzieć, jak ona sie czuje i kibice z Algerii, bo to tak jakby Iga Światek skróciła włosy i ludzie na całym świecie, by pisali, że jest facetem, tylko dlatego, że jest brzydka i nie ma cycków.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Obcokrajowcy są zachwyceni spokojem i bezpieczeństwem w Polsce.
6
Weź tu graj w takim stroju
0
@juarez za chwilę zostaniesz zagryziony, a twój post będzie w gorących dyskusjach.
8
Djokovic uwolnił Krakena w postaci Dodiego na la rambli. Współczuję wszystkim kibicom tenisa- najbliższych dni z małolatem :D
2
@Piotii16 wysiłek fizyczny, witamina d, cynk, magnez, sok i pestki granatu, odstawienie alkoholu i słodyczy.
10
Oby więcej takich sportowców, którzy nie gryzą sie w język i mówią po prostu prawde.
0
@poskus to jest potencjał na gorące dyskusje, zdecydowanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Wiedziałem, że wspólne zakupy z @Comentateiro to nie będzie dobry pomysł.
https://x.com/Julianxjj/status/1819444468564509092
2
@baster82 Tak, nie ma walki o brąz, dwie zawodniczki które przegrają półfinały, dostają brązowe medale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nadszedł dzień w którym @MesQueUnClub96 wygra najważniejszą wojne z kibicami Alcaraza.
1
Tyle lat minęło, a oni nadal mają ogromną widownie.
0
@sevs A moim zdaniem Deco jest tylko marionetką i to Laporta decyduje o transferach.
0
@sevs Póki co on zagrał tylko dwa towarzyskie spotkania, na których nawet rok temu Oriol Romeu wyglądał zajebiscie. Radzę podejść do tego chłopaka z dużym dystansem, żeby sie za bardzo nie rozczarować.
1
@Lucyfffer Mogliby jej zbić poziom testosteronu jakąś terapią i miałaby go na normalnym kobiecym poziomie. Problem w tym, że ona sie na to nie zgadza, bo przez to sie lepiej regeneruje, może ciężej trenerowac i fizycznie jest ponad innymi kobietami. Jeszcze tylko dodam, że pisanie o niej, że jest chłopem i ma penisa to farmazon straszny, ludzie nie zagłębili sie w sprawę, a wypisują takie głupoty bez jakiegokolwiek argumentu.
5
@Lucyfffer Urodziła sie kobietą, ale jej organizm przez jakiś schorzenie, produkuje testosteron na poziomie faceta. Ona wygląda identycznie, jak kobiety z siłowni, które biorą teścia w dużych ilościach.
3
@Lucyfffer jest to kobieta, która ma genetycznie bardzo wysoki poziom testosteronu.
1
@FcPortoFan1999 spróbuj wypić zimne piwo przed niedzielnym grillem, wtedy dopiero poczujesz przyjemność.
0
@sen Drużynie której nie zależy na wyniku, nie wysyła bramkarza w pole karne przeciwnika, proste i logiczne. Dla wielu zawodników tego typu mecz, to jedyna szansa na przebicie sie do pierwszego składu. Intensywność była jak w spotkaniu ligowym, nikt sie nie oszczędzał i nie odstawiał nogi.
@TheNekro94 Realowi zależało na wyniku i nie chcieli przegrac z Barceloną, bez względu jakie to jest spotkanie, o czym mówił ich bramkarz w wywiadzie po spotkaniu.
0
@DonAndresFCB Co zmienia jego wiek? skłamał czy co?
11
Przecież dla nich, to był tylko sparing...
https://x.com/USER91929297/status/1819911744451494027
8
@AlexDark00 twoje to konto?
1
@Kgorecki2500 Manchester United lub Chelsea :D tak zwani głupi i głupszy.
4
@Kwiatek67 Ludzie myślą, że to działa jak w Fifie. Wystawiasz na liste transferową, przychodzi oferta, akceptujesz i chłop sprzedany.
2
@patrykzmc2000 Dla mnie to jakiś farmazon z tą ofertą, nikt normalny nie kupi chłopa za 50 mln euro, który ma kontuzje do grudnia/stycznia.