Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DamianBarcaCule Skoro dla ciebie łapanie pedofili to głupota, to ty jesteś skrzywiony, a nie ja :D
1
@DamianBarcaCule Po prostu wyskoczyło mi na głównej stronie Twittera. Co ma płytkość życia do tego? Jakiś gorszy dzień masz, że na siłę sie doczepiłes?
3
Ale to jest złoto haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Khajio Problem w tym, że on nie ma własnej działalnosci gospodarczej, chłopaki robią na "czarno".
0
@mientusek1407 dziwne masz skojarzenia, delikatnie mówiąc.
0
@Swistus172 Bez sensu, chłopak ne ma zdrowia. Będzie trzeba płacić za rehabilitacje a nie za gre na boisku. Piłkarsko też jest cieniem samego siebie, strasznie zniszczyły go kontuzje.
0
@Kondziubarca Co ma piernik do wiatraka? kolega nigdzie nie napisał o Olmo.
0
@reakwon co masz na myśli?
1
@EkspertzOrlikq Ja mówię o Nico, a ty o 10 innych rzeczach. Bardzo merytoryczna ta dyskusja, taka bez argumentów.
6
U nich to zaraz wybuchnie wojna domowa
1
@Zoker Ty nie rozumiesz bardzo prostej rzeczy. Laporta powiedział, że finansowo jesteśmy w stanie sprowadzić Nico i nie skłamał. Nigdzie nie powiedział, że Nico przyjdzie do Barcelony. Chwilę później odciął sie od tych plotek i powiedział, że od negocjacji jest Deco i nie chce więcej rozmawiać na ten temat.
https://weszlo.com/2024/07/08/laporta-barcelona-zdrowa-gospodarka-nico-williams/
https://www.fcbarca.com/119832-joan-laporta-ma-dosc-pytan-o-nico-williamsa.html
1
@Traba727 To poczytaj komentarze nizej, dobieracie narracje pod siebie, a najwięcej komentarzy jest z pretensjami, że Nico nie przyszedł przez Deco i Laporta.
1
@Zoker Tak, wszyscy dziennikarze na świecie pisali, że chce przyjść od Romano po Romero. Później spotkał sie z rodziną i wspólnie podjęli decyzję, żeby kolejny rok spędzić w Bilbao.
1
@Zoker Bo do pewnego czasu, wszyscy byli zgodni, że Nico chce tu przyjsc. Decyzje podjął po wakacjach. Nie wiem, co w tym takiego ciężkiego do zrozumienia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Matko boska, już nie chce sie nawet czytać tych idiotycznych komentarzy, w których ludzie zrzucają wine na Laporta i Deco w sprawie transfery Nico. Chłop nie chciał tu przyjść, podjął decyzję, żeby zostać w Bilbao, ale ludzie jak zawsze, całą winę muszą zgonić na zarząd Barcelony. Jak rozumiem pretensje przy ewentualnym transferze Olmo, to w przypadku Williamsa to zwykły idiotyzm, nić więcej.
0
Taka głupota i najprawdopodobniej po chłopie
https://x.com/IdiotsInCamera/status/1820306035942236533
2
Stonoga sam sie wypiął, więc Stanowski skorzystał.
https://x.com/GazetaStonoga/status/1819303500280475807
1
@MesQueUnClub96 Raz na jakiś czas trzeba ciebie sprowadzić na ziemię.
0
@MesQueUnClub96 Żeby mieć hejterów to trzeba być rozpoznawalnym. Ciebie znają tylko rodzice, bo siedzisz w piwnicy :D
3
@MesQueUnClub96 Nie nakręcaj sie tak. Żebyś pózniej znów nie beczał, jaki to ciężki rok u ciebie, jeśli chodzi o sport.
0
@Tasde Przecież kolejke wcześniej Jagiellonia mogła zostać mistrzem, przy porażce Śląska. Tak ciężko wziąć to pod uwagę?
0
@tristan87 Dlaczego autorytet? Widzowie bardzo go chcieli w kanał zero. Stanowski powiedział, że boi sie o bana i dlatego go nie zaprosi, a prawda jest taka, że dostałby po uszach od polityków, stąd tego typu wymówka.
1
No to już wiadomo, dlaczego Stanowski nie chciał Brauna w kanale zero. Chory i strasznie zakłamany jest ich ten świat internetu, zwykłe dziady bez kręgosłupa moralnego.
1
@marcin62 Nie wiem, nie korzystam. Wszystko jest dla mądrych ludzi, jak ktoś nie potrafi korzystać z danej aplikacji, to niech nie korzysta.
5
Najgorszy horror dla każdego faceta
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
44 lata czekania na półfinał, niesamowite...
1
@Prorokk bo to Iga, a nie zwykły zjadacz chleba.