0

@SelloutCrowd Podobnie pisaliście o Realu, gdy ponad rok temu przegrał Lige z przeciętną Barceloną i dostał baty 4:0 w Lidze Mistrzów od City.

2

@xvcWinterSoldier Mógł np robić zapasy + mieć znajomego, który dostarczał jedzenie np w nocy. On z tyłu podwórka, miał wyjście bezpośrednio do lasu, masa możliwości.

1

Coraz więcej informacji, że Jaworek ukrywał sie we własnym domu, gdzie zabił rodzinę. Mam nadzieję, że to nie jest prawda...

https://x.com/Rozglosnia3/status/1820825044051804659

1

@Rhaan Raphinha to nie skrzydłowy? To dlaczego ciągle grał w formacji 4-3-3?

9

@AduŚ07 Szkoda, że masz wakacje. Miałbyś mniej czasu na idiotyczne komentarze.

1

@kuz Ferran i Fati też minuty dostaną, bez względu czy sie ich lubi czy nie.

3

@Traba727 Nie tak drogie? Ponad 350 mln euro przed 5 lat. Ty nie rozumiesz bardzo prostej rzeczy. Real podobnie jak Barcelona, przepalił mnóstwo milionów na niewypały w ostatnich latach. Stracili mnóstwo milionów na zawodników, którzy nie byli wartością dodatnią do zespołu. Takie proste, a tak ciężko zrozumieć, już inaczej nie da sie tego wytłumaczyć.

0

@Traba727
"no dawaj wymień grube niewypały"

Wiec wymieniłem, że wydali w ostatnich latach, bardzo dużo pieniędzy na zawodników, którzy byli niepotrzebni, podobnie jak Barcelona.

2

Az człowiek by odkopał słowa Laporta, w których mówił, ze jak wychowanek ma wrócić to tylko za darmo. Mówił to bodajże na kontekście Bellerina, ale nie mogę znaleźć.

0

@EkspertzOrlikq @Salchent dla wielu kibiców jest przepłacony, nie liczyłem 80 mln, które za niego zapłacili, tylko jakieś 20-30. Można też go usunąć, bo dużej różnicy to nie robi, a weryfikacja przyjdzie w przyszłości.

6

@Salchent Raphinha drugi sezon robi Double-Double ale jest niewypałem, Kessie przyszedł za darmo, a na wymianie Arthur-Pjanic zarobiliśmy.

0

@Traba727 Bo mnie poprosił o niewypały? więc napisałem. Dla ciebie najwidoczniej, za ciężko to ogarnąć.

2

@BillyButcher Mi nie zamknie, bo wiem, że będzie zawodnikiem pierwszego składu i da zdecydowanie więcej np od Pedriego.

1

@MesQueUnClub96 Nudny już jesteś.

2

@Salchent Proszę bardzo, od sezonu 2019 : Hazard + Jovic + Rainer + Mariano Diaz + Odriozola + przepłacony Tchuameni = prawie 400 mln ze zmiennymi. Można tez dodać Edricka, skoro tak szybko został skreślony Roque. Chociaż jak dla mnie, zaden z nich nie dostał jeszcze czasu i szansy, żeby sie pokazać.

4

@Salchent Chociażby Jovic za 70 mln ze zmiennymi.

6

@Salchent Mam ci wymieniać niewypały Realu w ostatnich latach? Jest ich podobna ilość co w Barcelonie, ale nie pasuje to pod narracje, więc o tym nie napisałeś.

1

@Arczi87 Przecież Barcelona nie wróciła do zasady 1:1, a transfer Olmo będzie rozłożony w ratach na 4-5 lat.

0

@KrwawiaceoczyVEB Widać, że oglądałeś tylko Euro w jego wykonaniu, gdzie był niesamowity i na tej podstawie, oceniłeś jego umiejętności. W klubie on gra na słabszym poziomie, niz w reprezentacji. Cos jak np Ferran Torres.

0

Czy na De Jonga i Pedriego można liczyć?

0

@marcin62
Dobrze, że oglądam cały mecz bez telefonu.

1

Chore jest to, ilu tu jest dorosłych ludzi, którzy mentalnie są dziećmi. Czytając komentarze o transferze, przypomina sie gimnazjum i dyskusje dzieciaków.

4

Już możecie przestać płakać, przyszedł Olmo, jest zawodnikiem Barcelony. Zacznijcie go wspierać, jak na prawdziwych kibiców przystało, a jego wkład w drużynę, ocenicie dopiero po sezonie.

2

@krol211 Ale idiotyczna teza, chłopak nawet nie zadebiutował. Dajcie mu chociaż zagrać sezon i dopiero oceniajcie.

0

Laporta rozłoży płatność za Olmo na 5 lat :D Przyjdzie jego następca i będzie musiał spłacać transfer Hiszpana. Lapcio to cwana bestia.

0

@AlwaysBlaugrana Znajdź mi tych 5 goli i napisz które to, bo póki co można podpiąć dwie, w których był winny, ale inni zawodnicy też, więc w 100% to nie była jego wina, ale śmiało można napisać, że był jednym z winnych, przez których Barcelona straciła bramke.

0

@AlwaysBlaugrana Przez dłuższą chwilę, był najbliżej zawodnika Valencii, który strzelił bramkę. W tej sytuacji jest pokazana jego bierność w defensywie, bo mial kilka sekund, żeby zablokować jego strzał.

Co do kontry, to stracił głupio piłkę i nie mial chęci wracać, tylko człapał przez pół boiska, kolejna sytuacja, która pokazuje jego jak ma wywalone jajca na grę w defensywie.

0

@AlwaysBlaugrana Zobacz jak on wracał przy tej kontrze. Nawet nie udawał, że mu zależy i chce zdążyć wybić piłkę, przy ewentualnej dobitce.

20

Wszystkie błędy w defensywie De Jonga w poprzednim sezonie, po których straciliśmy bramki. W defensywie ogromna ilość błędów, w ofensywie tragiczne liczby. Tak zwany piłkarz widmo.


1

@DamianBarcaCule Skoro dla ciebie łapanie pedofili to głupota, to ty jesteś skrzywiony, a nie ja :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?