Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Traba727 W ostatnich 5 latach. Barcelona wydała mniej na transfery niz Real. Na przestrzeni 10 lat, przeważa Barcelona. Od 11 lat w górę, nie ma co porównywać, bo Real wydał setki milionów więcej, a wygrał mniej pucharów, bo to był najlepszy okres Barcelony w historii.
@Maciej1078 Przecież Real od kilku lat dobrze sprzedaje, wcześniej był co okienko potężnie na minusie, co bardzo łatwo można sprawdzić na transfermarkt.
0
@Maciej1078 No podobnie jak było z Galacticos i Realem za Mourinho, gdzie Real przez lata więcej wydawał na transfery niz zarabiał i wygrywał, ale tego już nie napiszecie, bo narracja sie nie zgadza.
0
@Traba727 Takim tokiem rozumowania to Coutinho i Dembele nie są złymi transferami, bo hajs byl z Neymara i Barcelona mogła ryzykować. Co za idiotyczny argument.
0
@Traba727 Ale co to zmienia? Przecież ja tylko odniosłem sie do niewypałów na których nie zarobili a kupili ich drogo. Kolejny raz pisze to samo, a mam wrażenie, że piszę do ściany. Mogą zarabiać i setki milionów na innych graczach, ale to nic nie zmienia w tej dyskusji, bo rozmawiamy o utopionych milionach na słabych zawodników, którzy nic nie dali zespołowi.
1
@Fenelon Cena Alvareza to coś około 100 mln ze zmiennymi.
3
@PIWOSZ89 Yamal miał najwięcej odbiorow ze skrzydłowych w La Lidze. Raphinha też był wysoko w tym zestawieniu, więc o to bym sie nie martwił, bo oni dobrze bronią.
2
@AndresCuccittini Oby tak było, bo zasługuje na to.
0
@Maciej1078 Nie chodzi o cała kadrę, a pojedynczych piłkarzy. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
0
@AndresCuccittini On ma przecież od lat firmę Weszło, gdzie zatrudnia 50 pracowników. Zarobiony to on jest od małolata, bo bardzo dobry z niego biznesmen.
0
@arasz1819 Skoro to kompilacja pod teze, to prosiłbym kompilację pod tą drugą teze, gdzie gra dobrze w defensywie i daje liczby. Pomogę ci, nie znajdziesz, bo nic konkretnego nie dał w poprzednim sezonie.
0
@Kgorecki2500 De Jong nie potrafi bronić + jest słaby fizycznie.
0
@soleslover Przecież każdy dobrze zna sytuację klubow. Cofnij sie rok wcześniej gdzie Real przegrał Lige z Barceloną i dostał baty 4:0 od City w Lidze Mistrzów. Pisałbys o niewypałach Realu a nie Barcelony, taka jest piłka nożna. Nie wiadomo co będzie za miesiąc i czy po sezonie, nie będziesz pisał, ze to Real utopił pieniędze na zawodników, bo nic nie wygrał.
Kurtyna, szkoda twojej klawiatury.
3
Mało kto mówi o tym, że Alvarez do City przyszedł za 20 mln euro. Teraz po dwóch latach odchodzi do Atletico za coś około 100 mln euro (licząc zmienne)
3
@KamQiX Umniejszanie Raphinhi na siłe bardzo mnie bawi. Chłopak drugi sezon z rzędu zrobił Double-Double, a tu narzekanie, że on nie zasługuje na gre w Barcelonie. Chciałbym więcej takich piłkarzy jak Brazylijczyk w Barcelonie, chociaż byłaby pewność, że będą walczyć i dawać liczby.
0
@VamosFCB11 To już po fakcie? Olmo jest niewypałem, który nic nie daje?
1
@Kamiloza91 Ponieważ wrócił do treningów i powiedział, że nie może sie doczekać kolejnego sezonu w Bilabo? Skoro dla was nie jest to wystarczający argument, to zazdroszczę optymizmu w życiu.
0
@Traba727 Bilans ma gorszy, bo mniej sprzedawała od Realu. Nie zmienia to tego, że obydwa klubu na przestrzeni X lat, wydały mnóstwo pieniędzy na idiotyczne transfery. Ale ty masz ciężko zrozumieć tak prostą rzecz, bo jesteś zaślepionym fanboyem :D
1
@cules100pro Bez szans. Nico to chłopaka z kręgosłupem moralnym i nie zrobi z mordy - dupe. Obiecał bratu, że zagra z nim w pucharach i spełnia obietnice. Jest to wychowanek Bilbao, widać u niego przywiązanie do tych barw i tradycji.
0
@vangoor a mi bardziej Paulinho.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Salchent Moze być i 10 :D albo najlepiej od Galacticos lub niewypałów jak np Kaka. Wtedy dopiero przejrzysz na oczy, bo póki co jesteś zaślepiony, jakąś idiotyczną tezą, że Barcelona jest dużo gorsza jest chodzi o niewypały transferowe. Co zmienia, że trafią kilka transferów za dużą kasę, jak nie trafia 5 transferów za średnią? Przecież koniec końców wychodzi na to samo, wystarczy logicznie pomyśleć.
0
@Salchent Nie przełącaja zawodników, których ściągają drogo, nic nie dają i odchodzą za czapke gruszek, ma to sens. Napisałem 350 mln przez 5 lat, a ty napisałem, że Barcelona wydała miliard. Wystarczy logicznie pomyśleć, zanim cos napiszesz.
0
@Salchent Gdzie my pisaliśmy o wydatkach? Co ty mi wmawiasz? Odniosłem sie tylko do niewypałów transferowych, a ty mi wmawiasz cos co nie napisałem. Co do miliarda w 5 lat sie nie odniesiesz?
0
@kodi77 Piłka nozna sie zmienila. Największe kluby na świecie, nie grają typowymi skrzydłowymi. W Bayernie najczęściej na skrzydle gra Musiala, w City Foden, w Realu nie ma typowych skrzydłowymi, bo Vinicius i Rodrygo, grają bardzo często w środku na pół pozycjach.
2
@Salchent Miliard przez 5 lat? Mam nadzieję, że ty sobie tylko trollujesz i piszesz te głupoty dla żartu, bo gdybym podliczył to nie zdziwię sie, jak wydaliśmy mniej przez ostatnie 5 sezonów.
0
@kodi77 Który najlepszy zespół na świecie, gra typowymi dwoma skrzydłowymi? Klub to nie jest Reprezentacja.
0
@BORO_12 Gdzie ja sie śmieje z niszczenia klubu? Co ty jakiś pijany jesteś? Po co ty mi wmawiasz, coś co nie napisałem. Twoim idiotycznym tokiem rozumowania, sam chciałeś zniszczyć klub, bo chciałeś na trenera De Zerbiego.
0
@Gall dziękuję bardzo, wstaw jego cytat na la rambli :D będzie zabawnie po dzisiejszym transferze.
0
@BORO_12 Bawią mnie te wasze teorie spiskowe. Ściągnęli chłopa, trener nic nie wiedział i jeszcze mu pistolet do głowy dostawili, żeby to zaakceptował po fakcie.
1
@ProMILs No co ty, musieli z nim rozmawiać o Olmo. Przecież on zostawił Bayern, bo chcieli mu ściągać zawodników, których Hansi nie chciał. Niektórzy mają bardzo krótką pamięć, skoro już zapomnieli, czemu odszedł z Monachium.