Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nie ma co sie dziwić, że oni mają tyle medali. Od dziecka trenują jak maszyny.
2
Fajne pieniążki za chłopaka, który ma zero minut w poważnym futbolu.
1
@Kuczek skąd mam wiedzieć, że w filmie będzie stosunek dwóch chłopów?
2
@Bzyczekk Dla mnie to brak kultury i chamstwo. Show potrafiła robić bardzo często w inny sposób, skoro wam to pasuje, to niech tak zostanie. Świat byłby nudny, gdyby wszyscy myśleli tak samo.
2
To ja, gdy widzę stosunek dwóch chłopów w filmie czy serialu.
https://x.com/blluelight/status/1821302173134655855
3
@Inko Pretensje za to, że nagrywali wywiad obok. Szkoda mi tej drugiej Polki, bo widać, że czuła sie niezręcznie i nie chciała w tym uczestniczyć.
0
@FanBarcy22 Dodała tez, że przeklinała, więc to trzeba wyciąć. Skoro dla ciebie jest to normalne zachowanie, to współczuję znajomym, bo wstyd z tobą gdzieś wyjść.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Nie no to już jest przesada. Kobicie przeszkadzało to, że inna telewizja obok przeprowadzała wywiad z Francuskami. Zero kultury i wyrozumiałości dla drugiego człowieka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak wiele trzeba mieć w sobie pasjii, determinacji, umiejętności i talentu? by w wieku prawie 42 lat zdobyć Mistrzostwo Olimpijskie w tak wymagającym sporcie, jak zapasy, w prestiżowej kategorii 130kg.
Mijain Lopez napisał historię światowego sportu. Jako pierwszy sportowiec w historii wygrał 5 złotych medali na 5 Igrzyskach z rzędu. Tego w konkurencjach indywidualnych nie dokonał nikt. W drodze po złoto odprawił świetnych zawodników, młodszych o kilka i kilkanaście lat. A po wszystkim ściągnął buty i dał światu znać, że na najważniejszej sportowej imprezie nie zobaczymy go już nigdy.
Kubańczyk to prawdziwy sportowy fenomen. Pojawiają się głosy, że to zapaśnik równy słynnemu Karelinowi z Rosji.
0
@AlwaysBlaugrana Ponoć chciał dużo więcej pieniążków, na nowym kontrakcie.
0
@Kgorecki2500 Wydaje mi się, że ambicje sportowe, to on jeszcze jakieś ma.
5
@TR3YWAY Wystarczy powiedzieć, że sie na niego nie liczy i posadzić go na trybunach. Bardzo szybko sie zdecyduje na odejście. Wszystkie kluby na świecie tak robią, a my dajemy sie dymać jakiemuś chłopaczkowi, który zarabia jak największe gwiazdy na świecie, a piłkarsko jest przeciętny.
1
@AlwaysBlaugrana On sam zdecydował sie odejść do Psg.
0
@Pnog37 Nawet jak to twoje 20 konto, to mi nie przeszkadza, bo dodajesz wartościowe wpisy. Oby tak dalej.
2
@Pnog37 Dawno nie widziałem, żeby nowy użytkownik, dodawał tyle wartościowych wpisów. Zaskakujesz i to bardzo.
0
@NeroTFP1 Coś w tym jest. Mieszkałem kilka lat w Warszawie, liczba tego typu kibiców była przerażająca. Nie wiem, czemu tak jest, ale piłka nożna przyciąga bardzo dużo patologii.
8
Typowy Legionista.
6
Olmo zagra z numerem 20, który wcześniej miał Roberto.
1
@A4ron Dlatego to usunęła po kilku minutach. Małolata wrzuciła głupotę, a najprawdopodobniej sztab trenerski ją sprawdził na ziemie.
3
@mmaciass Serio? przecież ten mem mówi, że musi wygrać z chłopem, żeby zdobyć złoto olimpijskie. Tylko ktoś ślepo zapatrzony, tego nie widzi.
"jesteś ostatnią kobietą w walce o złoto"
Bronisz tak idiotycznego zachowania, to czemu Julka to usunęła, kilka minut po publikacji? Skoro nie ma w tym nic złego i nie mogą sie przyczepić?
0
@Azi Były, bo widziałem je wcześniej. Pewnie usunęła, bo sztab trenerski zareagował.
@mmaciass A ty oglądasz Igrzyska i widziałes za co zawiesili np Brazylijke? Co ma Ufc do tego? gdzie gale są w ppv i organizatorzy, specjalnie podpuszczają zawodników, żeby wzbudzić większe zainteresowanie galą. Nie bez powodu Julka usunęła memy po kilku minutach, mam nadzieję, że nie poszły w świat, bo mogą sie doczepić.
0
@MesQueUnClub96 Ciężko to logicznie wytłumaczyć, a ty jak myślisz?
13
Nie zdziwię sie, jak jutro nie zawalczy o złoto.
0
@juarez Sporo w tym racji, patrząc na Pedriego i De Jonga, którzy są ciągle w szpitalu + 35 letni Gundogan, który musi częściej odpoczywać.
0
Czy dyskusja, która wisi od kilku dni, jest najdłuższą w historii tej strony?
1
@Kidd ok, dziękuję ci za dokładne wyjaśnienie tematu.
1
@pt9 Puchar króla, wyjście z grupy w Lidze Mistrzów i walka o Mistrzostwo Hiszpanii, bez składania broni po 20 kolejkach. Dla mnie to byłoby wystarczające.