Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mahrez czy to ty? Savinho wygląda identycznie, patrząc na umiejętności piłkarskie.
10
jakie to jest piękne i prawdziwe
2
@Kondziu_FCB Bardzo logiczne, patrząc na fakt, że Nico nagrał filmik, w którym zaprezentował swój nowy numer 10 i powiedział, że chce napisać historie w Bilbao.
0
@D10SLEO szkoda, że czarny.
0
@ferdas_rawa Tak, za Faye oficjalna ofertę złożyło kilka klubow z Francji, a Roque chce kupić Sporting.
1
@Kamiloza91 Trzeba zakładać, że sie połamie i nie będzie można na niego liczyć przez jakąś część sezonu. Wszystko zależy od tego, jakiego typu będzie to uraz czy kontuzja.
7
@Kamiloza91 Dlaczego według ciebie pisanie, że będzie sie łamał jest śmieszne? Przecież od kilku lat, rzeczywiście tak jest. Nagle będzie okazem zdrowia i wytrzyma obciążenia całego sezonu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zoker Co wiem? To, że przekroczyliśmy limit wynagrodzeń? Czy to, że kupili Olmo, więc część tej kwoty musieli zapłacić już teraz, więc jakieś pieniądze mają + negocjują sprzedaż kilku zawodników za gotówke.
0
@Zoker Wszystkie kluby na świecie płacą ratami. To żaden argument.
0
@Kazragore dopiero co przedłużył kontrakt, ciężko będzie.
1
@Zoker Mają jakieś pieniądze na transfery, ale nie mają miejsca w finansowym fair play, żeby zarejestrować nowych zawodników. Tyle czasu minęło, a ludzie nadal nie potrafią oddzielić tych dwóch kwestii.
0
@fart Dla mnie to wszystko jakieś dziwne, ciężko to logicznie wytłumaczyć.
0
@JordiAlbion Z tego co czytam, odejście Roque i Faye jest bardzo prawdopodobne. Negocjacje są zaawansowane, bo starają sie o nich klika klubów.
1
Wystarczy sprzedać Roque i Faye czy wypożyczyć Lengleta, żeby zarejestrować Olmo. Wyrzucenie Gundogana z klubu, to znak, że oni robią miejsce na jeszcze jeden transfer. Strach pomyśleć, kim będzie ten gagatek.
3
@BARCA1899Messi W takim bądź razie, nie jesteś kibicem Barcelony tylko zwykłym sezonowcem :D
0
@DLFCB Później ludzie sie dziwią, że w klubie jest źle, jak większość pracowników to rodzina, znajomi czy byli sportowcy.
0
@tbas według wszystkich źródeł: Olmo ma zarabiać 5/6 netto.
0
@tbas Nie zmienia to tego, że kontrakt Gundogana to z 3 kontrakty Olmo.
2
Janek Faberski (rocznik 2006) w kadrze Ajaxu na mecz z Jagiellonią Białystok.
1
@betonito rodzina, przyjaciele, znajomi.
14
Nie widziałem nigdy, drugiego pomocnika, który z taką łatwością wychodził spod pressingu. Niesamowite ile Sergio dawał spokoju i czasu.
0
@tbas Gundogan na wylocie...
1
"Grosze"
0
@Derean To samo co z Gundoganem? Nie powołać ich na spotkanie, powiedzieć, że sie na nich nie liczy i niech szukają nowego klubu.
1
@chavez Nie możemy mieć sentymentów dla najlepszego naszego zawodnika, ale możemy mieć sentyment dla np De Jonga, czy Ferrana. Jaki to ma sens?
2
@bari_94 Flick go wypycha z klubu, ale kilka dni temu daje taki wywiad, jaki to ma sens? Prawda jest taka, ze to decyzja Deco i Laporta, nic więcej.
4
@Lucyfffer Przecież to zawodnik musi dać zielone światło, co do odejścia. Juz to widzę, jak najbardziej ambitnym zawodnik Barcelony, odchodzi do Arabii. On chce wrócić do City i wygrywać puchary, a nie liczyć miliony z wielbłądami.
11
Czytając komentarze przez ostatnie dni na temat Laporta, przeraża mnie fakt jak kibice Barcelony mają krótką pamięć. Druga jego kadencja wygląda identycznie, jak ta pierwsza w latach (2003-2010), wtedy zwolnił 17 dyrektorów. Warto wspomnieć też o oszustwach podatkowych na ogromną skale, wyciąganie klubowych pieniążków dla własnych korzyści finansowych, zatrudnianie znajomych i rodziny w klubie bez żadnego doświadczenia i umiejętności zarządzania klubem, dał im też najwięcej podwyżek w swojej pierwszej kadencji i odszkodowań w przypadku zwolnienia czy odejścia, kupił najwięcej zawodników od agentów, którzy byli jego znajomymi, co za czym idzie - zapłacił im bardzo duże prowizje.
Jaume Llopis, jeden z najstarszych socios Barcelony i jej były dyrektor, który zrezygnował z pracy tuż po ogłoszeniu odejścia Leo Messiego.
– Joan zamienił klub w dyktaturę, do której pasują wyłącznie jego bliscy oraz znajomi, których sam wskazał.
https://weszlo.com/2023/05/13/joan-laporta-fc-barcelona-nepotyzm
https://www.rp.pl/plus-minus/art11599301-podatkowy-trup-w-szafie-barcelony
https://www.fcbarca.com/61710-laporta-nie-komentuje-oskarzenia-bartomeu,sortuj-najlepsze.html
https://prawosportowe.pl/a/afera-korupcyjna-w-hiszpanskiej-ekstraklasie
2
@Szklaner Już sie nie napinaj, kolega tylko grzecznej zapytał. Nie każdy musi o wszystkim wiedzieć.