3

Mahrez czy to ty? Savinho wygląda identycznie, patrząc na umiejętności piłkarskie.


10

jakie to jest piękne i prawdziwe


2

@Kondziu_FCB Bardzo logiczne, patrząc na fakt, że Nico nagrał filmik, w którym zaprezentował swój nowy numer 10 i powiedział, że chce napisać historie w Bilbao.

0

@D10SLEO szkoda, że czarny.

0

@ferdas_rawa Tak, za Faye oficjalna ofertę złożyło kilka klubow z Francji, a Roque chce kupić Sporting.

1

@Kamiloza91 Trzeba zakładać, że sie połamie i nie będzie można na niego liczyć przez jakąś część sezonu. Wszystko zależy od tego, jakiego typu będzie to uraz czy kontuzja.

7

@Kamiloza91 Dlaczego według ciebie pisanie, że będzie sie łamał jest śmieszne? Przecież od kilku lat, rzeczywiście tak jest. Nagle będzie okazem zdrowia i wytrzyma obciążenia całego sezonu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker Co wiem? To, że przekroczyliśmy limit wynagrodzeń? Czy to, że kupili Olmo, więc część tej kwoty musieli zapłacić już teraz, więc jakieś pieniądze mają + negocjują sprzedaż kilku zawodników za gotówke.




0

@Zoker Wszystkie kluby na świecie płacą ratami. To żaden argument.

0

@Kazragore dopiero co przedłużył kontrakt, ciężko będzie.

1

@Zoker Mają jakieś pieniądze na transfery, ale nie mają miejsca w finansowym fair play, żeby zarejestrować nowych zawodników. Tyle czasu minęło, a ludzie nadal nie potrafią oddzielić tych dwóch kwestii.

0

@fart Dla mnie to wszystko jakieś dziwne, ciężko to logicznie wytłumaczyć.

0

@JordiAlbion Z tego co czytam, odejście Roque i Faye jest bardzo prawdopodobne. Negocjacje są zaawansowane, bo starają sie o nich klika klubów.

1

Wystarczy sprzedać Roque i Faye czy wypożyczyć Lengleta, żeby zarejestrować Olmo. Wyrzucenie Gundogana z klubu, to znak, że oni robią miejsce na jeszcze jeden transfer. Strach pomyśleć, kim będzie ten gagatek.

3

@BARCA1899Messi W takim bądź razie, nie jesteś kibicem Barcelony tylko zwykłym sezonowcem :D

0

@DLFCB Później ludzie sie dziwią, że w klubie jest źle, jak większość pracowników to rodzina, znajomi czy byli sportowcy.

0

@tbas według wszystkich źródeł: Olmo ma zarabiać 5/6 netto.

0

@tbas Nie zmienia to tego, że kontrakt Gundogana to z 3 kontrakty Olmo.

2

Janek Faberski (rocznik 2006) w kadrze Ajaxu na mecz z Jagiellonią Białystok.




1

@betonito rodzina, przyjaciele, znajomi.

14

Nie widziałem nigdy, drugiego pomocnika, który z taką łatwością wychodził spod pressingu. Niesamowite ile Sergio dawał spokoju i czasu.


0

@tbas Gundogan na wylocie...

1

"Grosze"


0

@Derean To samo co z Gundoganem? Nie powołać ich na spotkanie, powiedzieć, że sie na nich nie liczy i niech szukają nowego klubu.

1

@chavez Nie możemy mieć sentymentów dla najlepszego naszego zawodnika, ale możemy mieć sentyment dla np De Jonga, czy Ferrana. Jaki to ma sens?

2

@bari_94 Flick go wypycha z klubu, ale kilka dni temu daje taki wywiad, jaki to ma sens? Prawda jest taka, ze to decyzja Deco i Laporta, nic więcej.


4

@Lucyfffer Przecież to zawodnik musi dać zielone światło, co do odejścia. Juz to widzę, jak najbardziej ambitnym zawodnik Barcelony, odchodzi do Arabii. On chce wrócić do City i wygrywać puchary, a nie liczyć miliony z wielbłądami.

11

Czytając komentarze przez ostatnie dni na temat Laporta, przeraża mnie fakt jak kibice Barcelony mają krótką pamięć. Druga jego kadencja wygląda identycznie, jak ta pierwsza w latach (2003-2010), wtedy zwolnił 17 dyrektorów. Warto wspomnieć też o oszustwach podatkowych na ogromną skale, wyciąganie klubowych pieniążków dla własnych korzyści finansowych, zatrudnianie znajomych i rodziny w klubie bez żadnego doświadczenia i umiejętności zarządzania klubem, dał im też najwięcej podwyżek w swojej pierwszej kadencji i odszkodowań w przypadku zwolnienia czy odejścia, kupił najwięcej zawodników od agentów, którzy byli jego znajomymi, co za czym idzie - zapłacił im bardzo duże prowizje.


Jaume Llopis, jeden z najstarszych socios Barcelony i jej były dyrektor, który zrezygnował z pracy tuż po ogłoszeniu odejścia Leo Messiego.

– Joan zamienił klub w dyktaturę, do której pasują wyłącznie jego bliscy oraz znajomi, których sam wskazał.

https://weszlo.com/2023/05/13/joan-laporta-fc-barcelona-nepotyzm

https://www.rp.pl/plus-minus/art11599301-podatkowy-trup-w-szafie-barcelony

https://www.fcbarca.com/61710-laporta-nie-komentuje-oskarzenia-bartomeu,sortuj-najlepsze.html

https://prawosportowe.pl/a/afera-korupcyjna-w-hiszpanskiej-ekstraklasie

2

@Szklaner Już sie nie napinaj, kolega tylko grzecznej zapytał. Nie każdy musi o wszystkim wiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?