Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To ja teraz haha
3
@jacobFCB To Romero napisze, że w tej klauzuli jest haczyk, który pozwolić mu odejść do Barcelony za 50 mln euro. Niesamowite ile on czasu pompuje upadły transfer i jak wiele osób to śledzi i udostępnia. Napisać, że zarabia hajs na idiotach, to po prostu napisać prawde.
1
Po słowach Nico nadal jest szansa na jego transfer, musi okazać sie przygłupem jak Neymar.
0
@HypeR No ja mam zupełnie inaczej. Nie potrafię ocenić wyglądu faceta i wybrać "najprzystojniejszego". Nie wiem, jakimi aspektami sie kierować, bo nie obchodzi mnie, jak wyglądają faceci.
4
@MesQueUnClub96 W taki, że normalny zdrowy facet, nie zwraca uwagi na wygląd drugiego chłopa i nie potrafi ocenić, który jest "najprzystojniejszy". Po drugie, widzisz jak ludzie reagują na tak idiotyczne pytania, to i tak ciągle je zadajesz, żeby zwrócić na siebie uwage.
4
Ale co wam Romero ponawijaj makaron na uszy to jest.
0
@cules100pro Dlatego najlepiej oceniać zawodnika po całym sezonie. Nie ma nic głupszego, niż skreślanie zawodnika po kilku gorszych spotkaniach. U nas ostatnio było tak np z Araujo czy Kounde.
11
Cos w tym jest. Młody zawodnik uczy się na błędach, więc narzucając, że trzeba grać młodymi, kibice muszą też akceptować jego błędy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sen Wywalone mam na jaką partie ona głosowała. Chodzi o sam fakt, że na kogoś głosuje a nie zna ich programu i nie potrafi obronić swojego wyboru jakimkolwiek argumentem.
27
Tacy ludzie mają prawo głosu w Polsce
0
Płonie elektrownia atomowa w Zaporożu.
0
@Kgorecki2500 jest też szansa, że nie znajdziesz.
0
@DonCarletto Myślałem, że para w sensie wiesz, kobieta i mężczyzna.
1
@DonCarletto Ustaw go do pionu, a Ukrainke bierz na chate.
6
Ale irytujący chłop, nie da sie mieć cierpliwości do tego typu ludzi.
0
@Rust_Cohle Nie wiedziałem, że ty mówisz po Angielsku.
6
Najlepsze co może spotkać piłke nożną.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nie można jej powiedzieć, że jest mało kreatywna.
0
@FCB24 To ty, gdy widzisz Zatorskiego.
https://x.com/Rozglosnia3/status/1822236425867178237
4
@Lucerfi Mają co turniej badania na poziom testosteronu. Przez lata boksowały, walczyły po całym świecie, zdobywały medale i nikt nie miał problemu.
3
@Popitek12 Masz rekord szkoły w skoku w dal?
@misterio Tak, były podciągnięcia i tak jak piszesz, nigdy tego nie trenowaliśmy, a trzeba było zaliczać. Technika była przy tym tak fatalna, że pamiętam jak mi barki strzelały przy podciąganiu haha.
4
@Bogan Pewnie jesteś z lat 90 lub wcześniej. Byłem ostatnio po siostrzeńca i ostatni mieli w-f więc zerknąłem. Przez kozła i skrzynie przeskoczyło może 1/3 chłopaków z klasy. Bardzo duża część, siedziała też na trybunach, bo mieli wypisane "zwolnienie"
@NeroTFP1 Miałem to samo, jeśli chodzi o nauczyciela w-f. U mnie był pijaczek, który mial bzika na punkcie piłki ręcznej, bardzo często ktoś kończył w szpitalu z wybitnym palcem czy złamanym nosem, bo nawet nie znaliśmy podstawowych zasad tego sportu i wszystko robiliśmy na szarpanego, a wtedy nie problem o zrobienie komuś krzywdy.
24
U was też, tylko ci najmniej wysportowani, najczęściej z nadwagą nie potrafili przeskoczyć?
0
@negreanu Kurde, nie dało sie wkleić tego normalnie. Nie wiem w czym jest problem, bo pierwszy raz tak mam.
1
@Kgorecki2500 wtedy link nie działa w ogóle :) nie wiem czy jest to spowodowane.
5
Tutaj w nitce macie wszystko wyjaśnione z dowodami i źródłami informacji. Dodaje to, bo już nie da sie czytać tych farmazonów o facetach walczących z kobietami.
https://x.com/kacperbart/status/1818527198111785436
0
@Prorokk a dla mnie zbudowanie domu jest sukcesem, a na to trzeba mieć sporo pieniążków.
0
Nie gadajcie tyle o kobietach z penisami, bo jeszcze wam sie przyśni, a to pewnie nie jest za ciekawy widok.