5

To ja teraz haha


3

@jacobFCB To Romero napisze, że w tej klauzuli jest haczyk, który pozwolić mu odejść do Barcelony za 50 mln euro. Niesamowite ile on czasu pompuje upadły transfer i jak wiele osób to śledzi i udostępnia. Napisać, że zarabia hajs na idiotach, to po prostu napisać prawde.

1

Po słowach Nico nadal jest szansa na jego transfer, musi okazać sie przygłupem jak Neymar.

0

@HypeR No ja mam zupełnie inaczej. Nie potrafię ocenić wyglądu faceta i wybrać "najprzystojniejszego". Nie wiem, jakimi aspektami sie kierować, bo nie obchodzi mnie, jak wyglądają faceci.

4

@MesQueUnClub96 W taki, że normalny zdrowy facet, nie zwraca uwagi na wygląd drugiego chłopa i nie potrafi ocenić, który jest "najprzystojniejszy". Po drugie, widzisz jak ludzie reagują na tak idiotyczne pytania, to i tak ciągle je zadajesz, żeby zwrócić na siebie uwage.

4

Ale co wam Romero ponawijaj makaron na uszy to jest.

0

@cules100pro Dlatego najlepiej oceniać zawodnika po całym sezonie. Nie ma nic głupszego, niż skreślanie zawodnika po kilku gorszych spotkaniach. U nas ostatnio było tak np z Araujo czy Kounde.

11

Cos w tym jest. Młody zawodnik uczy się na błędach, więc narzucając, że trzeba grać młodymi, kibice muszą też akceptować jego błędy.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sen Wywalone mam na jaką partie ona głosowała. Chodzi o sam fakt, że na kogoś głosuje a nie zna ich programu i nie potrafi obronić swojego wyboru jakimkolwiek argumentem.

27

Tacy ludzie mają prawo głosu w Polsce


0

Płonie elektrownia atomowa w Zaporożu.


0

@Kgorecki2500 jest też szansa, że nie znajdziesz.

0

@DonCarletto Myślałem, że para w sensie wiesz, kobieta i mężczyzna.

1

@DonCarletto Ustaw go do pionu, a Ukrainke bierz na chate.

6

Ale irytujący chłop, nie da sie mieć cierpliwości do tego typu ludzi.


0

@Rust_Cohle Nie wiedziałem, że ty mówisz po Angielsku.

6

Najlepsze co może spotkać piłke nożną.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nie można jej powiedzieć, że jest mało kreatywna.


0

4

@Lucerfi Mają co turniej badania na poziom testosteronu. Przez lata boksowały, walczyły po całym świecie, zdobywały medale i nikt nie miał problemu.

3

@Popitek12 Masz rekord szkoły w skoku w dal?

@misterio Tak, były podciągnięcia i tak jak piszesz, nigdy tego nie trenowaliśmy, a trzeba było zaliczać. Technika była przy tym tak fatalna, że pamiętam jak mi barki strzelały przy podciąganiu haha.

4

@Bogan Pewnie jesteś z lat 90 lub wcześniej. Byłem ostatnio po siostrzeńca i ostatni mieli w-f więc zerknąłem. Przez kozła i skrzynie przeskoczyło może 1/3 chłopaków z klasy. Bardzo duża część, siedziała też na trybunach, bo mieli wypisane "zwolnienie"

@NeroTFP1 Miałem to samo, jeśli chodzi o nauczyciela w-f. U mnie był pijaczek, który mial bzika na punkcie piłki ręcznej, bardzo często ktoś kończył w szpitalu z wybitnym palcem czy złamanym nosem, bo nawet nie znaliśmy podstawowych zasad tego sportu i wszystko robiliśmy na szarpanego, a wtedy nie problem o zrobienie komuś krzywdy.

24

U was też, tylko ci najmniej wysportowani, najczęściej z nadwagą nie potrafili przeskoczyć?


0

@negreanu Kurde, nie dało sie wkleić tego normalnie. Nie wiem w czym jest problem, bo pierwszy raz tak mam.

1

@Kgorecki2500 wtedy link nie działa w ogóle :) nie wiem czy jest to spowodowane.

5

Tutaj w nitce macie wszystko wyjaśnione z dowodami i źródłami informacji. Dodaje to, bo już nie da sie czytać tych farmazonów o facetach walczących z kobietami.

https://x.com/kacperbart/status/1818527198111785436

0

@Prorokk a dla mnie zbudowanie domu jest sukcesem, a na to trzeba mieć sporo pieniążków.

0

Nie gadajcie tyle o kobietach z penisami, bo jeszcze wam sie przyśni, a to pewnie nie jest za ciekawy widok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?