Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Nie mam pojęcia. Widziałem tylko ich mecz z Realem.
0
@Encore Ponoć Bayernowi bardzo zależało, żeby sie go pozbyć.
2
po chłopie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@Szklaner Po każdej tego typu wypowiedzi, biały dom gasi pożar i wszystko zgania na pomyłkę, to nic nowego. Po drugie nie obchodzi mnie polityka, wrzuciłem to dla śmiechu. Po trzecie nie ubliżaj, bo ja zachowuje sie normalnie, w kierunku twojej osoby. Dużo zdrówka tego psychicznego, bo ewidentnie coś jest nie tak, skoro nie potrafisz zachować kultury i szacunku do drugiego człowieka w internecie.
0
@Szklaner Wyjaśnił haha. Wyjdź z domu i zacznij wyjaśniać życie, a nie czepiasz sie na siłę, bo masz ciężki życie, więc musisz sie wyżyć na użytkownikach la rambli.
0
@Szklaner Przecież 5 razy to sprowadziłem, przed napisaniem. Zapomniałem dodać, ile siedział na ławce, a czytałem o tym przed napisaniem tego komentarza. Więc co ty możesz wiedzieć, ale jak wiemy ty bardzo dobrze wróżysz z fusów.
3
@MesQueUnClub96 Coś was łączy, bo Ty masz 18 lat i bombardujesz ludzi głupotami na la rambli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ShawnC Normalne pieniądze za przeciętnego zawodnika, który miał ciężko nawet w Las Palmas. U nas nawet by nie powąchał boiska, zdecydowanie lepiej zarobić 10 mln euro, niz ma siedzieć na ławce, bo Flick na niego nie liczy.
@Szklaner Dodaj jeszcze mecze gdzie siedział na ławce, lub wchodzić na końcówki.
2
@ShawnC Jak sie sprawdził? Przecież w Las Palmas, więcej czasy spędził w szpitalu lub na ławce niż na boisku.
7
Patrząc na naszych siatkarzy na tym turnieju, to zrobili wynik ponad stan. Tyle wyciągnąć nie będąc w najlepszej formie, potrafią tylko najwięksi, coś jak Real Madryt w Lidze Mistrzów.
0
@Nieznajomy Dużo słabsze kadrowo reprezentacji, potrafią robić wynik ponad stan. My mamy dobrych piłkarzy, ale nie mają ambicji, żeby godnie reprezentować naszą reprezentacje.
0
@MarFan Ma to sens, pisać o reprezentacji piłki nożnej, która jak zdobyła medal to mnie na świecie nie było. Siatkarze odnoszą sukcesy, na większości turniejów w ostatnich latach.
1
A nasi piłkarze cieszą sie po tym jak dobrze zagrali z Francją, ale nie wyszli z grupy i odpadli jako pierwsi na turnieju. Może i siatkówka jest mniejszym sportem niz piłka nożna, ale siatkarze mają milion razy więcej ambicji i motywacji. Dziękuję za medal, bo kolejny raz zapisaliście sie w historii.
0
@Prorokk Tak, ma własną firmę i pracuje u niego z 50 osób, a to już jest duży sukces w życiu.
5
@Roobo Przez dwa sezonu, najlepszym naszym zawodnikiem? Musiałeś, chyba co 5 mecz Barcelony oglądać, bo dawno nie czytałem tak naciągniętej narracji w stronę Holendra.
4
@Barcanajlepszyteam A skąd wiesz, że kolega nic nie osiągnął w życiu? Znam milionera, który wyzywa wszystkich np na Facebooku :D
2
Mój sąsiad właśnie kupił nowy ciągnik, już tylko porażka Siatkarzy i Szeremety, może uratować ten dzień.
0
@Janosik Zapytaj pyzdry albo kwiczoła.
0
@Szklaner Aha, czyli nie masz dowodów na to, że sie pomyliła i to tylko twoje domysły. Tak właśnie myślałem.
2
@Szklaner Skąd masz pewność, że sie przejęzyczyła? nic o tym nie wspomniała. Wróżysz z fusów, nic więcej.
4
Co ona gada...
0
@Rhaan Różnica między nimi jest taka, że Pedri jest 5 lat młodszy i zarabia z 5 razy mniej. Gdyby De Jong zarabiał dużo mniejsze pieniądze, to nikt nie miałby do niego, tak dużych pretensji. On z takim kontraktem powinien być najważniejszym ogniwem w drużynie, a nawet nie jest najlepszym pomocnikiem w zespole.
1
@Rhaan No to porównałeś ofensywe, gdzie Pedri jest lepszy tak jak napisałem. Chociaż jak widziałem ostatnio na innej stronie, to De Jong miał jeszcze mniejsze niż podałeś. Co do obrony: przechwytów i odbiorów na własnej połowie, Pedri też miał więcej,licząc wszystkie rozgrywki, a grał zdecydowanie wyżej i miał mniej zadań defensywnych. Jeszcze sprawdź sobie wszystkie rozgrywki, jeśli chodzi o ofensywe. Pedri tam też statystyki ma zdecydowanie lepsze.
4
@Rhaan Pedri jak gra ma mnóstwo kluczowych podań, przechwytów, odbiorow, udanych dryblingów, celnych podań do przodu. Co ty w ogóle porównujesz. Hiszpan jak jest na boisku, to jest dużo lepszy od Holendra w każdej statystyce, bez znaczenia czy to jest defensywa czy ofensywa. Kilometrów Pedri też biega najwięcej z naszych pomocników.
5
@arasz1819 Porównywanie Busquetsa do De Jonga to głupota. Holender ma całkiem inne obowiązki na boisku. Piszesz o mało widocznej pracy Holendra? więc co on takiego robi? Odbiorów miał bardzo mało w poprzednim sezonie, podobnie jak przechwytów. W grze ofensywnej zero konkretów, kluczowych podań, bramek i asyst. Za celne podania chcesz go chwalić? Gdzie większość jest do tyłu, co bardzo łatwo można sprawdzić na heatmapie. Wiem, że inna pozycja, ale Fermin miał o wiele więcej przechwytów, odbiorów, kluczowych podań, bramek, asyst, a ma 20 lat, był to jego pierwszy sezon w Barcelonie i zarabia z 20 razy mniej od Holendra. Od lat czytam, że De Jong gra słabo, bo nie gra na swojej pozycji. Gdy grał z Busquetsem, tłumaczyli, że to przez Sergio, bo gra na pozycji Holendra, jak był Messi to ludzie pisali, że nie daje mu rozgrywać i kreować w ataku. Teraz nie ma Busiego i Messiego, a on wygląda jeszcze gorzej, niz grał z nimi. Nie ma za co go pochwalić, żeby coś znaleźć trzeba szukać na siłę. To nie jest normalne, ze 27 latek, który od lat ma monopol na minuty, daje tak mało drużynie. Co było widać, jak go nie było, czy na Euro w wykonaniu Holendrów. Zbędny zawodnik, który utonie w swojej przeciętnosci, a jedynymi frajerami, którzy mogą sie na niego nabrać są Czerwone Diabły, bo jest tam jego były trener.
5
@arasz1819 Ty po prostu żyjesz nadzieją kibica, że on nagle odpali i pokaże potencjał z Ajaxu.
Na tą chwile, chłopak piłkarsko jest przeciętny, zarabia za duzo, nie ma zdrowia i ma krótki kontrakt. On nie daje żadnego argumentu na boisku, żeby było można go bronić. Ja rozumiem, gdyby zarabiał mało i miał 20 lat, wtedy mógłby dostać czas i zaufanie, ale on zaliczyl potężny regres, patrząc na to jakim był kozakiem w Ajaxie. Nawet sam w wywiadach mowi, że musi dawać więcej na boisku.
23
@arasz1819 Nie, że tak kazali, tylko ma kontrakt jak najlepsi zawodnicy na świecie, a piłkarsko jest przeciętny. Zeby go pochwalić, trzeba wyciągnąć dobre pół roku, przed 5 lat jego występów w Barcelonie. Tylko ktoś ślepo zapatrzony, może stwierdzić inaczej. Ten chłopak ma 27 lat, a jest statystą na boisku, zamiast kluczowym zawodnikiem drużyny. Warto też dodać, ze nie ma zdrowia i ma krótki kontrakt, to może być ostatnia szansa, żeby na nim zarobić, ale twoim tokiem rozumowania, lepiej dać sie dymać Holendrowi, bo miły chłopak z niego i może za 3 lata odpali.