Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azazel_Pazuzu lub przy ewentualnej porażce, powiedziałby że byliśmy lepszym zespołem, a przegraliśmy np przed sędziego.
14
@PatrykBarca Przecież tutaj nie chodzi o wynik. Hansi nie ukrywa, co jest do poprawy i nad czym musimy pracować, to dobry znak.
16
Piękne podejście do piłki nożnej.
Hansi Flick: Zwycięstwo z Realem Madryt? Cóż, nie naciskaliśmy przez całe 90 minut. To jest problem.
1
@Pablit Liczenie na Fatiego i Ferrana w dłuższej perspektywie sezonu, to ogromny błąd i szukanie problemów.
0
Aktualnie Barcelona jest najlepszym klubem na świecie, taka jest po prostu prawda.
19
Przysięgam, że jeśli zamkniesz oczy, to usłyszysz Myszke Miki, która właśnie pobiła rekord świata Holandii w biegu na 400 metrów.
6
Byłem głodny, ale zobaczyłem Militao i mi sie odechciało.
5
Piękne to było.
1
@MesQueUnClub_87 nie jest to klasyfikowane jako doping? poziom testosteronu można obniżyć odpowiednią terapią.
4
Poszło w świat.
https://x.com/ViejoPau/status/1819448030577545629
0
Mozna na siłe ich tłumaczyć, że to mecz o nic, ale podnieść sie po ewentualnej porażce 3:0 i w kolejnym spotkaniu zagrać dobrze, to graniczy z cudem, bo mentalnie ciężko sie podnieść.
Będą ogromne ciężary, oj będą.
0
Jeszcze tylko jeden mecz siatkarzy i wakacje ^^
2
@Herato tutaj cały artykuł o tym
https://weszlo.com/2023/03/23/ben-lederman-historia-kariera-sylwetka-kim-jest-polska-rakow-usa-izrael-barcelona/
0
@Herato Jest też Ben Lederman, który grał w juniorach Barcelony, a teraz w Rakowie i to między innymi przez niego, Barcelona dostała słynny ban transferowy.
1
Co to jest za ryba?
2
Komentarz usunięty
7
Nie wiem co to za sport, ale podoba mi się.
0
@TR3YWAY Olmo przyjdzie, bo jego klauzula odejścia za rok będzie dużo mniejsza, niz oferuje Barcelona.
3
Komentarz usunięty
17
Komentarz usunięty
31
Powrót do przeszłości.
0
To niezła impreza
https://x.com/RadioGenoa/status/1819054580040159307
0
@PatrykBarca No nie do końca, bo te 55 mln to będzie płatność w kilku ratach rozłożonych w czasie.
9
@mekston czemu on sam sobie odpowiada?
7
Oni wyglądają jak ziomki z klasy, a chłop jest Mistrzem Europy. To jest chore, gdzie on jest w tak młodym wieku.
0
Na igrzyskach jest Mma? bo mam kandydatke z Ksw.
1
@MesQueUnClub96 Napisałem o emeryturze Igi, która jest milionerką. Nigdzie nie odniosłem sie do innych sportowców, a że ty lubisz podciągać narracje pod siebie, to twój problem.
1
@kanver_ cztery tysiące emerytury drogą nie chodzi :D
5
Nadszedł ten czas, żeby zacząć grypsowac na la rambli, wtedy moderacja nie będzie wiedziała o co chodzi i nie będą nas prześladować, usuwając normalne dyskusje. Oczywiście, ci co są konfidentami, nie mają możliwości dostania sie do kręgu sztywnych osób, bo za zgłaszanie komentarzy jest wiadomo co i gdzie.
2
@Arcybiskup Mało prawdopodobne żeby Lewandowski siedział na ławce u Flicka.