0

@Who_you_mam To prawda, ta pozycja nie jest słabo obstawiona, ale z drugiej strony, skoro go chcą, to mają na niego pomysł.

3

Trump


0

@Who_you_mam Z drugiej strony, Gundogan ma 35 lat a Pedri ciągle w szpitalu.

3

Przez pomyłke, powiedział prawde na samym początku.


0

Trzeba przyznać, że właściciel wymagający.


5

Rok 2024 będzie 5 rokiem z rzędu, w którym liczba upadłości firm wzrośnie. W tym roku będzie ich 4700.


0

@AlexDark00 ale przecież ja napisałem, że to jest piękna oferta z naszej perspektywy.

0

Piekna oferta. Nie dziwię sie, że odrzucili.

Szczegóły oferty FC Barcelony za Olmo dla RB Lipska: 40M euro kwoty stałej + 20M euro zmiennych. [@sport]

- 40M euro kwoty stałej płatne w ratach co roku przez cztery lata po 10M euro. Pierwsza płatność w styczniu 2025 roku.

- 10M zmiennych za zdobycie dwóch tytułów La Liga w ciągu najbliższych 5 sezonów.

- 10M euro zmiennych za wygranie dwóch Lig Mistrzów w ciągu najbliższych 5 sezonów.

2

@konrad_124583 w Lidze jak najbardziej, wystarczy być regularnym w meczach ze średniakami, bo tym sie wygrywa Mistrzostwo.

0

1

@Kazragore Wystarczy jeść zdrowo i uprawiać jakiś sport, wtedy człowiek jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny. Nie trzeba być bogatym, żeby dobrze sie prowadzić.

1

@MesQueUnClub_87 Piękne wybrałeś, idealnie nadają sie np na tatuaż.

13

Jesteś nastolatkiem, a to twoja 55 letnia babcia.


0

@Barcasub to był fejk.

2

Jaki znacie najsłynniejszy cytat sportowca?

3

@tbas Jest przecież dużo wypowiedzi Flicka, w których mówi, że jest sporo rzeczy do poprawy. Co do publicznej krytyki piłkarzy, to najgorsze co może zrobić trener, od tego ma szatnie i prywatne rozmowy.


4

@usztafik i bardzo dobrze, z takim podejściem lepiej nie mieć dzieci, bo po prostu zostaną źle wychowane.

13

@usztafik Co ty gadasz haha, Żadna córka, która jest dobrze wychowana i ma kręgosłup moralny, nigdy w życiu nie założy only-fansa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@VeB 1899 Przecież mógł przyjechać tego samego dnia, co zginął.

0

@Arden Dobra Donaldzie, jeśli to prawda, to posypuje głowę popiołem i rób se tam co chcesz.


1

@Azi Jego sprawa, co robi.
Zamykamy dyskusje i koniec :D

0

@Azi a bo tak to zrozumiałem :D

0

@Azi Czyli nie możemy podyskutować na ten temat? :)

@FcPortoFan1999 Czyli wolałbyś grać bodajże w 3/4 Lidze Angielskiej, niz w Ekstraklasie? Skoro piszesz, że to kilka kroków wstecz.

0

@FcPortoFan1999 A mi sie wydaje, że bardziej boi sie weryfikacji i tego, że to może być ostatnia szansa na jakiś fajny kontrakt za granicą.

2

Co sądzicie? Mógł już dawno grać np w Ekstraklasie, miałby kilka tysięcy minut w seniorskim zespole. Zmarnował ostatnie lata, gdzie zagrał bodajże 500 minut w seniorach.


10

Balde i Araujo z zielonym światłem do gry od lekarzy.



1

0

@daniel32778 Poważnie? nazwałem go małolatem, a on mi mamuske zwyzywał. Jak dla ciebie to ten sam poziom, to współczuję.

0

@daniel32778 Ja tylko odpowiedziałem, w ten sam sposób jak on sie odzywa. Z tego typu ludźmi, trzeba rozmawiać w ich języku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?