Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam To prawda, ta pozycja nie jest słabo obstawiona, ale z drugiej strony, skoro go chcą, to mają na niego pomysł.
3
Trump
0
@Who_you_mam Z drugiej strony, Gundogan ma 35 lat a Pedri ciągle w szpitalu.
3
Przez pomyłke, powiedział prawde na samym początku.
0
Trzeba przyznać, że właściciel wymagający.
5
Rok 2024 będzie 5 rokiem z rzędu, w którym liczba upadłości firm wzrośnie. W tym roku będzie ich 4700.
0
@AlexDark00 ale przecież ja napisałem, że to jest piękna oferta z naszej perspektywy.
0
Piekna oferta. Nie dziwię sie, że odrzucili.
Szczegóły oferty FC Barcelony za Olmo dla RB Lipska: 40M euro kwoty stałej + 20M euro zmiennych. [@sport]
- 40M euro kwoty stałej płatne w ratach co roku przez cztery lata po 10M euro. Pierwsza płatność w styczniu 2025 roku.
- 10M zmiennych za zdobycie dwóch tytułów La Liga w ciągu najbliższych 5 sezonów.
- 10M euro zmiennych za wygranie dwóch Lig Mistrzów w ciągu najbliższych 5 sezonów.
2
@konrad_124583 w Lidze jak najbardziej, wystarczy być regularnym w meczach ze średniakami, bo tym sie wygrywa Mistrzostwo.
0
@Barcasub jak piszesz o tym, to mówisz o fejku.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5598642#comment-5598642
1
@Kazragore Wystarczy jeść zdrowo i uprawiać jakiś sport, wtedy człowiek jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny. Nie trzeba być bogatym, żeby dobrze sie prowadzić.
1
@MesQueUnClub_87 Piękne wybrałeś, idealnie nadają sie np na tatuaż.
13
Jesteś nastolatkiem, a to twoja 55 letnia babcia.
0
@Barcasub to był fejk.
2
Jaki znacie najsłynniejszy cytat sportowca?
3
@tbas Jest przecież dużo wypowiedzi Flicka, w których mówi, że jest sporo rzeczy do poprawy. Co do publicznej krytyki piłkarzy, to najgorsze co może zrobić trener, od tego ma szatnie i prywatne rozmowy.
4
@usztafik i bardzo dobrze, z takim podejściem lepiej nie mieć dzieci, bo po prostu zostaną źle wychowane.
13
@usztafik Co ty gadasz haha, Żadna córka, która jest dobrze wychowana i ma kręgosłup moralny, nigdy w życiu nie założy only-fansa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@VeB 1899 Przecież mógł przyjechać tego samego dnia, co zginął.
0
@Arden Dobra Donaldzie, jeśli to prawda, to posypuje głowę popiołem i rób se tam co chcesz.
1
@Azi Jego sprawa, co robi.
Zamykamy dyskusje i koniec :D
0
@Azi a bo tak to zrozumiałem :D
0
@Azi Czyli nie możemy podyskutować na ten temat? :)
@FcPortoFan1999 Czyli wolałbyś grać bodajże w 3/4 Lidze Angielskiej, niz w Ekstraklasie? Skoro piszesz, że to kilka kroków wstecz.
0
@FcPortoFan1999 A mi sie wydaje, że bardziej boi sie weryfikacji i tego, że to może być ostatnia szansa na jakiś fajny kontrakt za granicą.
2
Co sądzicie? Mógł już dawno grać np w Ekstraklasie, miałby kilka tysięcy minut w seniorskim zespole. Zmarnował ostatnie lata, gdzie zagrał bodajże 500 minut w seniorach.
10
Balde i Araujo z zielonym światłem do gry od lekarzy.
1
@mekston @FcPortoFan1999
0
@daniel32778 Poważnie? nazwałem go małolatem, a on mi mamuske zwyzywał. Jak dla ciebie to ten sam poziom, to współczuję.
0
@daniel32778 Ja tylko odpowiedziałem, w ten sam sposób jak on sie odzywa. Z tego typu ludźmi, trzeba rozmawiać w ich języku.