2

@MesQueUnClub96 To nie pisz o tym, bo przerażająco sie to czyta.

@TheNekro94 szukanie atencji i chęć zwrócenia na siebie uwagi, to bardzo często wołanie o pomoc.

4

@MesQueUnClub96 "to forma terapii. Gdybym miał siedzieć sam ze sobą z tym to bym się poharatał"

19

Czy według was to jest normalne?, że użytkownik la rambli, piszę o tym, żeby sie pociął, skoczył z balkonu czy powiesił? Jest jakaś możliwość, znalezienia jego rodziców? Żeby ich uświadomić co ich syn pisze w internecie i w jakiś sposób może mu pomogli. Mozna sie śmiać z jego wpisów, ale pomyśleć głębiej to jest przerażające, że 18 latek, ciągle podkreśla o swoim złym stanie psychicznym i braku chęci do życia.

3

@graco14 Dlaczego? może chciał przytyć, bo jest za szczupły.

0

@Bulbulator to ile teraz na wadze?

7

super przemiana kobitki, to sie ceni.

https://x.com/caybennett/status/1814708099938189405

0

@jaras121 hahaha :D

0

Uli Hoenes oficjalnie mówi, że pozwolą Daviesowi odejść i nie dadzą mu więcej pieniędzy.


1

@KRISU77 już wolałbym Bożydar, chociaż jedno i drugie jest tragiczne :D

1

@TR3YWAY Yamal przecież od nowego sezonu, będzie grał z numerem 19

0

@Fake69 @JohnnyBarca Miał najwięcej wypracowanych sytuacji w Lidze, jak dobrze pamiętam :D

0

@TR3YWAY to prawda, tragiczna skuteczność, potrzebował średnio ponad 4 sytuacji, żeby strzelić bramke.

3

@AlexDark00 mam coś dla ciebie, żeby rosołek lepiej smakował.


0

@TheNekro94 Jasne, nikt ci nie zabronił przecież pytać, dałem luźną porade żeby pomóc, a wy szukacie dziury w całym.

0

@FCB_dimiC Ja sie nigdzie nie przyczepiłem, napisałem, że wolałbym wysłuchać specjaliste, a nie obcych ludzi, którzy mogą kłamać lub nie mieć wystarczającego doświadczenia w tym temacie, bo np stosowali to krótko. Żaden z nas nie wie, jakie są tego skutki uboczne po np kilkuletnim stosowaniu. Po drugie większość shotów ma całkowicie inny skład, więc dużo lepiej poczytać opinie pod zamówionym produktem.

0

@barteq No dziwne, gdyby po wysłuchaniu opinii specjalisty, pytał o to randomowych ludzi w internecie, nie sądzisz?

0

@TheNekro94 Wolałbym wpisać w YouTube i posłuchać porad specjalistów, a nie "ekspertów" z la rambli :D

5

@Popitek12 Gdybym to ja mógł decydować, to wolałbym mniej podatków niż socjale. Polski rząd nie ma własnych pieniędzy, więc musi zabrać, żeby dać. Polakom nie trzeba dawać, wystarczy nam nie zabierać, a sami sobie poradzimy.

0

@Rust_Cohle nie masz na kim sie wyżyć bidulku.

1

@Rust_Cohle Co ty znalazłeś nowego Dodiego?. Czemu mu tak ciągle dogryzasz i go zaczepiasz? Skąd te negatywne emocje między wami?

2

@Pawel13sz Aktualnie to wygląda jak ten mem z trzema smokami, gdzie ten środkowy jest upośledzony.

3

@PW27 Nie no w Ajaxie był kozakiem, ale nie zmienia to tego, że w Barcelonie bronią go ludzie tylko dlatego, że zagrał dobrze kilka miesięcy przed 5 sezonów.

2

PSG chce kupić Kobbiego Mainoo za 170 mln euro. Manchester United zaakceptuje taką kwotę, a decyzja należy już tylko do samego zawodnika.

[Le Parisien]

13

Mozna być zwolennikiem transfery Olmo lub nie, ale pisanie o nim, że jest "plackiem" to brak jakiejkolwiek wiedzy na temat piłki nożnej. Dawno nie widziałem, tak dobrze grającego zawodnika na krótkiej przestrzeni, ma dobre uderzenie z dystansu i kluczowe podanie na najwyższym poziomie. To nie jest przypadek, że interesują sie nim największe kluby na świecie, takie jak: Bayern, City czy Barcelona.

1

To jest właśnie tego typu filmik, pod którym są najlepsze komentarze.


20

Argentynczycy nie są rasistami:

Tymczasem płaczący Messi, bo jego kostka zrobiła sie czarna.


1

@Kgorecki2500 laski nie są stulejarzami :D

2

@MesQueUnClub96 Nie poznałem ciebie Dodi, od kiedy ty masz brode? Niesamowite jak ten czas leci.

0

@BoRoWieC Pewnie dlatego, że płatność za Olmo, będzie można rozłożyć w ratach na kilka lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?