5

Tusk jaki zboczuszek. Musiała sie bardzo dobrze wykazać, skoro awansowała z salonu urody na asystentke premiera :D


0

@MesQueUnClub96 Weź przykład z niego. Napal grilla, zaproś znajomych i korzystaj z wakacji, bo jak zacznie sie praca, to nie będziesz miał tyle wolnego.

1

@MesQueUnClub96 ambitnie, to sie ceni.

0

@MesQueUnClub96 Co dziś robiłeś cały dzień?

1

@FcPortoFan1999 Mi tam odpowiada. Nic złego nie robisz, jest chociaż co poczytać wieczorkami.

12

@Luciano99 zawziętość i wytrwałość w pisaniu postów od @FcPortoFan1999

6

W Singapurze nie ma śmieci

Ponad 2400 ciężarówek dziennie kolekcjonuje śmieci i wywozi je do bunkru.

Singapur jest w posiadaniu czterech ogromnych spalarni śmieci, które spalają je przez 24h, dzień w dzień.

Ciepło wytwarzane w trakcie spalania staje się elektrycznością oświetlającą miasta.

Toksyczny dym, jest tak filtrowany, że staje się super czysty.

Pozostały po spalaniu proch nazywany NewSand używany jest w budownictwie np. do budowy dróg czy chodników.

https://x.com/misss_kaaa/status/1816134754040995898

0

@Khajio to jakiś chłop od ciebie? znacie sie?

5

@Who_you_mam Po tym czteropaku to już w ogóle będziesz niezniszczalny i możliwa jest jakaś awantura pod żabką. Bardzo dobry trening przed spaniem.

1

@Khajio Wiem, że kiedyś jak ktoś popełnił samobójstwo, to rodzina prosiła, żeby w akcie zgonu wpisać inną przyczyne, żeby nie było "wstydu" przy sąsiadach.

1

@Lisek Akurat rozkład jazdy, jest wszystkim znany.

0

Później ludzie sie dziwią, dlaczego oni idą na wojnę z uśmiechem na twarzy. Weź tu mieszkaj w takich warunkach. Zacofanie niesamowite.


0

@PatrychoO zakończony mecz zostaniesz powtórzony przez błąd var:

https://sport.tvp.pl/75594349/zakonczony-mecz-zostanie-powtorzony-wykryto-blad-var

Masa tego typu spotkań, ale nie chce mi sie wszystkich wklejać. Co do skandalu, chodziło mi o oszustwo, bo gdyby to Argentyna wygrała w taki sposób, Messi siedziałby cicho, takie są fakty, które macie ciężko przyjąć do siebie.

0

@PatrychoO ale co ty mi piszesz? ile ty masz lat? ja nie jestem w tym waszym upośledzonym uniwersum :D

1

@PatrychoO To są po prostu fakty, a wy zmieniacie zdanie jak wiatr zawieje, wystarczy, że dotyczy to idola z dzieciństwa. Gdyby to napisał inny piłkarz, miałby cisniete, że jest płaczkiem, bo popiera oszustwo, a nie sprawiedliwy wynik.

0

@PatrychoO W jakim sensie nie widział? Kilkukrotnie w roku, są anulowane bramki po meczu lub powtarzane spotkania. Przecież to nie pierwszy taki przypadek. Wasza narracja, zależy od punkty siedzenia, na siłe szukanie wymówki, żeby usprawiedliwić piłkarza.

0

@PatrychoO Nie oglądałem tego meczu. Dla mnie po prostu chciał zwrócić uwagę na to, że Argentyna została oszukana, bo co innego miało to znaczyc? Nie chce wiedzieć, co tu by sie działo, gdyby Ronaldo wrzucił coś takiego na Instagrama. Większość osób nie potrafi, ocenić sytuacji na chłodno, tylko są zaślepieni swoimi idolami z dzieciństwa.

1

Ciekawe czy Messi napisałby o oszustwie, gdyby to Argentyna wygrała w taki sposób, a w jego rozumowaniu pokrzywdzoną drużyną byłoby Maroko a nie Argentyna.

0

@Rust_Cohle dobra koniec żartów. @Popitek12 @MesQueUnClub96 musicie wypowiedzieć sie na ten temat, żeby zakończyć dyskusje.

2

@Rust_Cohle To prawda. Ktokolwiek jest za oszustem, niech później nie robi z siebie hipokryty, gdy np Barcelona będzie oszukana przez złą decyzję sędziego.

0

@Stinger_ Ale on chyba, uznał bramke i wskazał palcem na środek boiska :D Gdzie byl wtedy Var?

0

@Rust_Cohle Ja tylko sie śmieje, bo to dość kontrowersyjny temat, biorąc pod uwage fakt, ile jest tu kibiców Argentyny i to w jaki sposób zakończył sie ten mecz. Przemyślenia na temat kontrowersji zawsze są podzielone.

7

@Rust_Cohle Ta twoja rozłąka z Dodim, źle na ciebie wpływa.

0

@Mocher ale jakiej operacji miałby sie poddać? jego ostatnie kontuzje to najczęściej tak zwane mięśniówki, czyli urazy mięśnia.

4

Takich piłkarzy musi ściągać ekstraklasa, chociaż nie ma nudy i można sie pośmiać.

2017 r. - Lamine Diaby-Fadiga kradnie zegarek Dolbergowi, przez co wylatuje z Niecei.

2024 r. - Lamine Diaby-Fadiga gra 1:6 z dzieciakami na białostockim "orliku" wołając razem z nimi "ku**a".



Kilka dni później:

https://x.com/MFifacz/status/1814394421645025326

7

Danny Drinkwater, który w 2017 roku trafił z Leicester City do Chelsea za blisko 40 mln euro, dziś jest już na piłkarskiej emeryturze i pracuje na budowie.




3

Komentarz usunięty

0

@Barca_bwo Wędka jest wtedy, kiedy zawodnik który wszedł na boisko z ławki rezerwowych, zostanie ściągnięty z boiska.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?