1

@TR3YWAY poczułem sie jak w podstawówce, gdy przeczytałem przekręcone nazwisko piłkarza :D

9

@tomek8756 Az mi sie przypomniała historia mojego sąsiada w podeszłym wieku. Żona mu ciągle truła gitarę, że mu już nie staje. Więc pewnego dnia kupiła mu viagre, chłop wziął i go karetka zabrała, bo prawie zawału dostał, tak mu ciśnienie podniosło.

0

Cubarsi już przecież dostał, bardzo długi kontrakt od Laporta. Wynagrodzenie będzie rosło, bez względu na minuty i forme, oby to sie źle nie skończyło.

0

@PIWOSZ89 możesz napisać, bo nie wiem.

5

@PIWOSZ89 Ale mi teraz obrzydziles jedzenie. Myślałem, że je sie gołębie a nie kapuste. Juz nigdy więcej tego nie zjem.

1

@Kapitan hawk dziękuję, nawet nie wiedziałem, że to dziś.

0

@Kapitan hawk a z kim i w co gra Uzbekistan?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kanver_ Ilu już takich było, którzy na tle tej słabiutkiej ligi wyglądali bardzo dobrze. Nigdy nie zrozumiem, co Barcelona miała w głowie, kupując takiego dzieciaka, za tak duże pieniądze, mając z tyłu głowy sytuację finansową klubu. Nie zdziwię sie jak za kilka lat, będzie afera z tym związana, bo Laporta prał brudne pieniądze w Brazylii.

0

@Who_you_mam Trenerzy zrobili mu indywidualny plan treningowy, żeby zniwelować możliwości złapania kontuzji, ma też jakąś specjalną rozgrzewkę, żeby dokładnie sie rozgrzać, a on i tak złapał kontuzje. Nic tylko współczuć sztabowi, takich przypadków.

0

@vangoor No to najwidoczniej źle zrozumiałem, skoro miał uraz stopy. W sumie mało to zmienia, chodziło o całokształt, że nadal nie trenuje z drużyną, po 2 miesiącach od wypowiedzi :D

0

@vangoor Da sie chodzić, bez możliwości postawienia stopy? Ciągle boli go stopa, dlatego nie może trenować z drużyną, tylko siedzi na siłowni.

0

@FCB_dimiC



De Jong

9

Niedługo zlecą 2 miesiące od tej jego wypowiedzi, a chłopak nawet nie trenuje z zespołem.


0

@priest9999 Xavi go ogarnął i chłopak zrozumiał, że musi prowadzić sie profesjonalnie, żeby ograniczyć kontuzje.

@BORO_12 Przecież to zaczęło sie w Barcelonie, po przyjściu Xaviego. O czym wspomniał kolega wyżej.

0

@BORO_12 Dembele łapał kontuzje przez mało profesjonalne podejście do regeneracji i sportu. On nawet sam przyznał, że nie stosował sie do diety i mało spał, bo wolał grać w gry.

@Szalik Leo nie miał takiej liczby urazów, co Pedri, Ansu czy De Jong. Warto też dodać, że Frenkie ma już 27 lat, więc młody już nie jest.

0

Kontuzja Fatiego, to coś normalnego i oczywistego. To samo będzie po powrocie Pedriego czy De Jonga, zdrowia nie da sie kupić, a oni po prostu genetycznie są słabsi i bardziej podatni na kontuzje od reszty zawodników.

1

@tristan87 o kim mówisz?

5

Bardzo ciekawe te gorące dyskusje, od srania za darmo na plaży, po nowoczesne zakrętki, które jak kogoś irytują, to jest idiotą :D

0

@TheNekro94 U mnie na wsiach, masa ludzi ma nowoczesne jak i stare studnie głębinowe. Po drugie, w takim przypadkach zawsze jest dostarczana woda w butelkach, są też agregaty na paliwo, które bez problemu uruchomią sieć wodociągową.

1

@Katalończyk 99 Dla mnie słowo zdycha po prostu nie pasuje, tak jakby ktoś chciał umniejszyc zwierzęciu po śmierci, które jest członkiem rodziny i czuje sie do niego przywiązanie, czy miłość. Dużo łatwiej miałbym tak powiedzieć, o np mordercy, pedofilu czy gwałcicielu niż np o psiaku, który żyje ze mną od 15 lat i wskoczyłby za mną w ogień.

3

Ciekawe, kto będzie "zbawcą" po nadchodzącym pre-sezonie.


0

@MesQueUnClub_87 Dla mnie to pojęcie nie chce odejść jest dziwne. Wiadomo, nikogo siłą sie nie pozbędziesz, ale wystarczy powiedzieć, że sie na niego nie liczy, posadzić go na ławce i mało który zawodnik zostanie. Masa klubow stosuje tego typu taktyke, gdy dany zawodnik zarabia za dużo, nie ma formy, można na nim zarobić, ale nie chce odejść.

0

Jak już Franciszek chce zostać, to trzeba trzymać kciuki, że odzyska forme, bo za Koemana miał bardzo dobre momenty.

https://x.com/mpaz12/status/1815600507244724478

3

@MOLESTA Coś co nie ma alkoholu, nie nazywa sie piwem :D

26

@DLFCB Poskakać to on co najwyżej może na penisie kolegi. Oni wszyscy tacy groźni w internecie, a w życiu realnym, własnego cienia się boją.

3

@July_6_BcN pracuje dla służb specjalnej troski :D

1

@MesQueUnClub96 Tak, zmęczyła mnie już ta polityka. Nigdy więcej nie porusze tego tematu na la rambli.

3

@MesQueUnClub96 Dodi, weź no się postaraj i wyrzuć moją dyskusje z gorących. Ty będziesz miał hattricka w gorących, a ja nie będę musiał usuwać powiadomień od ludzi, którzy piszą o tej Zajączkowskiej :D

5

@MesQueUnClub96 Tak, od kilku lat już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?