Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 przepraszam, źle ciebie zrozumiałem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najprawdopodobniej jest to Jaworek.
28
Matko boska haha
5
Może ktoś z was, ma do wynajęcia jakąś tanią kawalerke dla Flicka?
3
@Tatazolwinia Za to na wsiach, topią psy w studniach i beczkach czy trują trutką na szczury. Tysiące takich artykułów z interwencji w internecie.
4
@maroon Masz mnóstwo wyników badań, jak zachowują sie psy uwięzione na łańcuchach. Wystarczy wpisać w Google i jest wszystko czarno na białym:
https://www.polskieradio.pl/10/4339/artykul/1888819,cierpienie-i-frustracja-co-czuja-psy-na-lancuchach
Tego typu badania, przeprowadzili też na psach, które nie są na łańcuchach, tylko np w kojcach i nie zauważono podobnych objawów. Dlatego właśnie jednym z powodów, dlaczego psy w schroniskach nie są na łańcuchach a w kojcach jest to, że dbają o zdrowie psychiczne i fizyczne zwierząt.
0
@pluszek @TheCule potraficie czytać ze zrozumieniem? Przecież ja nigdzie nie napisałem o wypuszczaniu psów, tylko o zamianie łańcuchów na kojce.
3
@maroon Ale taki kojec można bardzo tanio zrobić samemu, wystarczy wmurować 4 słupki, owinąć to najtańszą siatką z Castoramy, kupić kilka desek na dach i pomalować impregnatem od deszczu lub obić np gontem. Prawda jest taka, że na tego typu wydatek stać każdego, bo to są grosze. Największym problemem jest to, że bardzo często ludzie mają w dupie dobro zwierzaka, a uwiązanie na łańcuchu jest najłatwiejszym wyjściem, bo nie trzeba nic robić.
29
@maroon W jakim sensie było dobrze? jest przecież udowodnione badaniami, że psy na łańcuchach cierpią psychicznie i fizycznie, takie właśnie psy najczęściej atakują ludzi, bo są najbardziej agresywne. Chodzi tylko i wyłącznie o zamiane łańcuchów na kojce, więc w jaki sposób mają atakować ludzi? przecież kojec można bez problemu zamknąć.
2
Dla mnie osobiście śmierdzi odejściem Raphinhi i przyjściem Olmo. Na skrzydłach będą biegać Yamal, Nico, Ferran i Fati.
45
Bardzo dobry pomysł, psy nigdy nie powinny być uwięzione na łańcuchach.
0
@FcPortoFan1999 Nie chce nic mówiąc, ale mało brakuje do tego, żebyś dostał pierwszego bana w życiu. Sprawdź, kogo odznaczyłes :D
0
@Zoker a nasz Dodi jakie ma poglądu? nie czytałem nigdy jego spostrzeżeń o polityce.
1
@MesQueUnClub96 Ten @FabianekMrozek to jakaś twoja rodzina? Widzę, że podobnie irytuje, denerwuje i wyprowadza ludzi z równowagi jak ty :D
29
Ludzie na Twitterze są niesamowici, ciekawe ile osób wzięło to na serio :D
4
@Luciano99 czyli @Kessie na robocie, może robić za łyżeczke do zupy.
3
@Yamal_Williams Po czym stwierdziłeś, że Alvarez jest przeciętny?
0
@JordiAlbion albo z kamieniem 50kg, gdzie stwarzał niebezpieczeństwo wszystkim turystom którzy byli na szlaku.
0
@Peciak A mnie bawią osoby, które chwalą sie swoją 60 kg sylwetką. Co do Sobierajskiego, odniosłem się tylko do dziwnych dyscyplin, tam gdzie robił cos wymagającego i normalnego to chwaliłem.
6
Coraz bardziej bawią mnie te jego rekordy. Wymyślanie na siłe dyscyplin, żeby podbić sobie ego. Jak na samym początku, wyglądało to dobrze, bo starał sie bić ustalony przez kogoś rekord, więc była ta sportowa rywalizacja i ambicje. To teraz wygląda to komicznie, niedługo będzie jeździł kosiarką i kosił trawę przez 24h bez snu. Dziwią mnie tylko organizatorzy Guinnessa, że pozwalają robić tam dosłownie wszystko. Każdy z nas może, wymyślec sobie jakąś głupotę i zostać prawdziwym rekordzistą, ale co to za rekordzista jak nie ma przeciwników w danej dyscyplinie?
0
Nie kupicie nowej koszulki, to nie będzie na transfery ^^
12
Reprezentacja Hiszpanii w Barcelonie :D
13
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy kupują dostęp do tego typu treści. Oni muszą być chorzy psychicznie, innego wytłumaczenie na to nie ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Faro Byczku, chodzi o to, że nie da sie widzieć efektów po tygodniowym treningu. Jak robi fizycznie na tobie wrażenie, to musiał już tak wyglądać wcześniej i treningi Flicka nie mają nic do tego, bo jest w klubie dopiero kilka dni.
2
@mekston Ja to mam wrażenie, że tych nicków w stylu yamalek, yamal w ostatnich czasie były dziesiątki. Co jakiś sie pojawia, to zaraz zostaje zbanowany za multi-konta.
4
@Faro Czyli w tydzień zbudował mase mięśniową? :D
0
@FcPortoFan1999 Ponoć Kuba na tym zdjęciu miał 14, a Janusz lekko ponad 19. Niesamowite, bo wyglądał jak 40 latek.
13
Na zdjęciu młody Kuba Błaszczykowski ze swoim kuzynem Januszem Wojnarowiczem, 6-krotnym medalistą mistrzostw Europy w judo, uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz Londynie.
https://zapodaj.net/plik-32dyGcGOjT
Różnica wieku między nimi wynosi... 5,5 roku.
Co ciekawe, kiedy obaj panowie byli u szczytu swoich karier sportowych, potężny fizycznie Wojnarowicz ważył o 100 kilogramów więcej niż Błaszczykowski.
(Usiądź, opowiem ci o piłce)