Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dajta spokój z tym płaczkiem, mógłby z Ronaldo sobie piątki przybijac ^^
0
@Faro Przyjaźnić można sie też poza swoją pracą.
1
@Luciano99 a co jak ktoś lubi w dupe? też jest wtedy biedny, skoro to lubi?
0
@Hosh Nie wiem do końca jak to jest, ale wiele razy spotkałem sie z tym stwierdzeniem, że ludzie dzwonili dopiero po 22.
@Safrani czyli mogą zakazać komuś wynajmowania domku? brzmi to abstrakcyjnie.
0
@capoN Dlaczego miałby zamykać działalność? Przecież to ludzie, którzy wynajmują, zachowują sie chamsko a nie on. Wynajmujący są odpowiedzialni za hałas i to oni będą dostawać mandaty po 22, a nie właściciel, który udostępnił mieszkanie. Co do imprez w dzień, nikt im nie zabroni, muzyka może lecieć cały dzień, bo są na "swojej" działce, którą udostępnił właściciel.
2
@BORO_12 Tymczasem Antony kupiony za 100 mln z Ajaxu :D Chelsea nie może kupić, bo muszą zacząć sprzedawać, przez problemy z finansowych fair play. Arsenal? Pierwsze słyszę.
0
@BORO_12 Przecież sporo zawodników piłkarsko słabszych od Nico, przychodziło w ostatnich latach do Premier League za ogromnego pieniądze.
1
Niesamowity fart z Nico, że ma klauzule. Po takim sezonie, on by poszedł za ponad 100 milionów euro do Premier League.
2
Zemdleje człowiek od takich zawrotów? Nie wygląda to za przyjemnie, delikatnie mówiąc.
0
@clyde Ciężko być wielkim, mając 169cm wzrostu. Od pucharów, nie urośnie ^^
1
@don'T.R.I.P.e No moim zdaniem, jeśli chodzi o strzał i wykończenie to Nico jest zdecydowanie lepszy.
0
@MesQueUnClub96 Wszystkie w życiu to kwestia podejścia, będzie ci sie zdecydowanie lepiej żyło, gdy je zmienisz.
0
@MesQueUnClub96 musisz nauczyć sie dystansu do życia, to dużo ci pomoże.
0
@betonito To już nawet Yamal, Olmo czy Nico bardziej zasłużyli od Leo :D
3
@MesQueUnClub96 Serio? przez pixele twoje zdrowie psychiczne cierpi? Strach pomyśleć, jak ty sobie Dodi poradzisz w życiu realnym, gdy pojawią sie problemy życia dorosłego.
1
Czy według was, Nico Williams jest lepszym piłkarzem od Yamala?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mekston Tak, to prawda. Oglądałem ten mecz i pomyliłem :D
@Kalipso Musiale też można było śmiało wcisnąć.
2
@mekston Tylko wiesz, Holandia odpadła dopiero w półfinale z Anglią. Gakpo był ich najlepszym zawodnikiem na Euro i głównie dzięki niemu zrobili wynik ponad stan.
2
@mekston Gakpo też miał asyste na Euro. Patrząc na całokształt turnieju, to Holender zdecydowanie bardziej zasłużył od Anglika.
5
"Eksperci" wybrali Bellinghama do 11 turnieju, kosztem takiego zawodnika jak np Gakpo.
2
@Amidamaru Nie wszyscy muszą grać w pierwszym składzie od jutra. Balde to małolat, który ma mnóstwo czasu.
0
@Amidamaru Swoją drogą za jakiś czas, niesamowicie może wyglądać Hiszpania pod względem piłkarzy Barcelony. Gavi, Cubarsi, Balde, Yamal, Pedri, Fermin, Ferran i Nico (po transferze). Wszyscy maja papiery na niesamowitą przyszłość w tej reprezentacji.
12
@GeneralXavi
Jego ojciec, bo nie będzie musiał dorywczo pracować na budowie i spać na ulicy.
0
@J4no Daj spokój, straciłbym kilka godzin, zanim bym sie dokopał. Co do ciekawości, to nie jestem, bo sporą część widzialem na bieżąco.
0
Ja tylko czekam, aż ktoś powycina wszystkie typowania Dodiego na tym Euro i wstawi w jednym miejscu. Niesamowite jest to, jak wszystko było na odwrót, od fazy grupowej po sam finał. Specjalista i analityk na którego nie zasługujemy.
12
Przecież to nikt inny, jak świętej pamięci Major.
3
@Aragorn33 Oby tylko nie był problemem Yamala w życiu, jak to było dotychczas. Przebywanie z takim ojcem, może nie być dobrym pomysłem.
12
@Aragorn33 Strasznie dziwny jest ten chłop, od bycia bezdomnym, po alkoholizm i dorywcze prace na budowie. Nie dziwię sie, że mama Yamala go zostawiła i wychowywała go sama, bo taki chłop to jak kula u nogi. Swoją drogą miał niesamowite szczęście w życiu, robiąc takiego syna, który zmienił mu całe życie i wyciągnął go z bagna, będąc jeszcze dzieckiem.
0
@michal26 Miałby złotą piłkę, gdyby wygrali z Argentyną w karnych :D Ten sezon miał tragiczny, jeśli chodzi o puchary.