Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Jaki syf?
2
Cos czuje, że będzie to duże wzmocnienie. Stylem gry pasuje tam idealnie.
1
Znowu grają w tego ping-ponga, masakra.
5
ciekawe, jak on sobie radzi.
0
@DonCarletto Mam jakieś dziwne wrażenie, że dzisiaj już to wstawiałeś.
2
@RoberDzik Mówił też, że sympatią bliżej mu do Moskwy niz Kijowa.
73
Wszyscy sie tak przejmujemy zamachem na Trumpa, a Biden już pewnie zapomniał.
0
@MesQueUnClub96 Tak samo mówiłeś o reprezentacji Niemiec w meczu z Hiszpanią i Portugalii z Francją, daj już sobie spokój Dodi i zajmij sie ping-pongiem, bo piłka nożna to nie jest twoja mocna strona.
2
@norbi77 Czyli według ciebie nie było zamachu? to dlaczego nie żyją dwie osoby?
0
Czekali na strzał zamachowca?
0
@Lucyfffer jakieś źródło tej informacji jest?
1
@tbas Dlaczego teorie spiskowe? Gdyby był zwolennikiem Trumpa, to by do niego nie strzelał. Logiczne, że chodziło o polityke, skoro chciał go zabić.
1
Ale to trzeba mieć farta w życiu, żeby dostać w ucho a nie w czoło czy twarz. Wystarczył jakiś delikatny ruch głową w prawo i Trumpa by nie było.
0
@tristan87 Wystarczy wejść na Twittera. Jest tam masa nagrań, gdzie widać ciało zamachowca i postrzelonych ludzi na trybunach.
0
@Kamiloza91 w jakim sensie? Skoro Olmo na ten moment jest MVP turnieju.
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Danny Gaucho Widziałem jakieś artykuł o tym, czy dokument, że rodzina kłóci się o spadek. Więc za dobrych relacji, tam nie było. Dlatego sobie skojarzyłem, że robią to bez jego zgody. Po drugie, nawet jak wyraził zgodę, to dla mnie to jest mega słabiutkie.
0
@Danny Gaucho Jednak jest bardzo duża różnica jak żyje, a jak nie. Mało to eleganckie, gdy ktoś zarabia na śmierci bliskiego.
3
@Kgorecki2500 Rodzinka też dobra, chłop nie żyje, a oni zarabiają na jego postach w social-mediach. Dla mnie to mało eleganckie, ale czego można spodziewać się po ludziach. W dzisiejszych czasach zrobią prawie wszystko jak nie wszystko dla hajsu.
0
@Barcasub Oddaje, bo tam dałem przez przypadek. Mam nadzieję, że zrobi ci to dzień :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcasub @FCB_dimiC Idealnie pasujecie panowie do siebie, z takimi skojarzeniami. Nie popsujcie tego, bo może być ogień między wami.
0
Którego członka rodziny lubicie najbardziej? bo ja osobiście rodziców i wujasa.
0
@Barcasub Moim zdaniem odpadli by już w meczu z Niemcami, gdzie Dani pociągnął ten wózek.
0
Swoją drogą kontuzja Pedriego, Hiszpanii wyszła na "dobre". Olmo wszedł w jego miejsce i jest jednym z kandydatów to zawodnika turnieju.
0
@JarekS Ja doskonale wiem, co robić w tego typu sytuacjach, bo sporo przeszedłem w tym swoim życiu. Zapytałem was po prostu o zdanie i jak wygląda wasze podejście w sytuacji "kryzysowej".
0
@Danny Gaucho mówię o Polsce, gdzie raczej nikt bronią na ulicy nie strzela. U nas jak już są awantury, to głównie rękoczyny.
0
Czy według was, prawdziwy mężczyzna musi mieć umiejętności i charakter, żeby obronić swoją rodzinę i siebie przed ewentualnym agresorem? Co sądzicie o mężczyznach, którzy nie reagują w takich sytuacjach?
1
@Luciano99 Przecież na plaży jest masa wielorybów, więc po co mu zdjęcia Jowity?
0
@kamiVeB Małolat sie odkleił i tyle. Zobacz sobie co powiedział Rabiot, to zmienisz zdanie.