8

Najlepsza prezentacja w historii piłki nożnej. Niesamowity klimacik.


7

Lamine Yamal o swojej miłości życia:

"Młodzi piłkarze, chodzą na kluby lub imprezują i umawiają się z setkami kobiet i to niszczy ich kariery.

Ja miałem szczęście poznać moją miłość tak szybko i to pomaga mi skupić się w 100% na piłce.

Niektórzy śmieją się z nas, że mamy po 16 lat a zachowujmy się jak bylibyśmy ze sobą co najmniej 10 lat.

Jeśli się na coś deklaruję oddaję się w całości tak samo w miłości jak i w sporcie."

[Meczyki]

2

@Kamiloza91 Grał w juniorach Monaco, bo w seniorach zadebiutował chwilę po 17 urodzinach.

0

@Pedri16Future To też byłoby dziwne. Mogliby dać 17 Yamalowi, bez kombinowania.

2

@Encore Znam mnóstwo takich osób, bardzo często mają tak zwany słomiany zapał. Ciekawe czym to jest spowodowane.

3

Roque nie przekonał Flicka i odejdzie?


2

@Lucyfffer @Rust_Cohle kto tam będzie grał u was?

0

@Sysia11 Liczba gejów w zespole Realu, musi sie zgadzać :D

4

@bartas97 Alemany strasznie zgłupiał, dając mu rosnący kontrakt w takim wieku, bez względu na minuty, osiągnięcia czy forme.

7

@Amidamaru Ale co to zmienia? Musiałeś odwrócić kota ogonem, bo zabolało, czy co? Chodzi o sam fakt, że gada farmazony bez pokrycia.

20

Neymar czyta i sie śmieje.

Florentino Perez:

"Piłkarz, którego chciałem, a nie mogłem sprowadzić do Realu? Podpisałem kontrakt z graczem, jakiego kiedykolwiek chciałem. Powtarzam- z każdym!"

(Marca)

0

@ObiektywnyKibic121 Boże, co to za idiotyczny argument, aż się odechciewa dyskutować.

10

@against_modern_football A jak ktoś przykładowo: nazwie twoją otyłą kobiete grubaską, to sie obrazisz? czy szczerze sie uśmiechniesz i podziękujesz za prawdę? Miej chłopie trochę empatii w sobie, bo strasznie sie czyta te twoje głupoty.

0

@mientusek1407 Śpiewanie tego typu piosenki, miało na celu zwrócenie uwagi na to, że nie są Francuzami, tylko ludźmi z Afryki. Gdzie tak naprawdę, mają rodziców z tamtych krajów, a sami piłkarze reprezentacji Francji, są rodowitymi Francuzami, którzy urodzili i wychowali sie w kraju, który reprezentują.

2

@MesQueUnClub_87 Dokładnie, można jeść wszystko, a jak człowiek sie rusza, to po prostu spali ten syf i sie nie zaleje tłuszczem.

1

@Bykunn Bardziej wydaje mi sie, że to przez większą aktywność fizyczną w ciągu dnia.

1

Oglądam sobie zdjęcia z lat 60-70-80 i lekko sie zaskoczyłem. Widziałem na tych zdjęciach, łącznie kilka tysięcy osób i na palcach jednej ręki można było policzyć tych z nadwagą. Cos w tym jest, że większość ludzi kiedyś jadło by żyć, a nie żyli by jeść.

8

@ObiektywnyKibic121 Ciężko prowadzić konwersacje z samym sobą, bo najbardziej w tej dyskusji odleciałeś ty. Piłkarze Argentyny są profesjonalistami, którzy mają miliony fanów na całym świecie, w tym głowie młodzież, która bierze z nich przykład. Wymaga sie od nich szacunku do drugiego człowieka, bez względu na kolor skóry i pochodzenie. Przerażające, że w dzisiejszych czasach, trzeba tłumaczy komuś podstawowe zasady kultury osobistej i szacunku do drugiego człowieka. Jeszcze jak komuś oglądanie tego filmiku sprawiało przyjemność i uśmiech, to współczuję, bo to było żenujące strasznie.

2

@Kubsoleon Dla mnie po prostu próba odcięcia sie od internetu, to nie siedzenie codziennie w nim, wstawianie relacji, zdjęć, robienie wywiadów i filmików promujacych gale.

1

@arasz1819 Często w takich sytuacjach, wszyscy są wrzuceni do jednego worka.

0

@Danny Gaucho O problemach z uzaleznieniem, mówił już dawno w programie "dzień dobry tvn" gdzie był prowadzącym, nawet odszedł z niego, na czas leczenia.

@Kubsoleon Tak sie odcina, że codziennie coś wstawia i poszedł walczyć do freaków, gdzie ma wymagania sponsorkie i wszystko kręci sie wokół internetu.

1

@Danny Gaucho Ciężko uwierzyć mi w kreacje człowieka, który kilkukrotnie był zamykany po odwykach i oficjalne w wywiadach mowi, że latami ćpał kokainę i mefedron :D Dla mnie on po prostu jest chory psychicznie, przez używki. Ćpuny bardzo często sobie zaprzeczają i są strasznymi hipokrytami.

@KamQiX Z tego co widziałem codziennie nagrywa relacje i ma obowiązki sponsorkie, przez podpisanie kontraktu we freakach. Codziennie musi być w internecie, więc co to za odcięcie? :)

0

@Kubsoleon Słuchasz ze zrozumieniem? :) Powiedział, że sie odciął od internetu, dlatego kupił stary telefon. Po drugie, poszedł walczyć do freaków, gdzie wszystko kręci sie wokół internetu, bardzo dobry pomysł na odpoczynek od social-mediów.

14

Zobaczcie co narkotyki robią z mózgiem


3

@IronSanHybrid co ty wstawiasz za glupoty, wariaciku drogi.

0

@KamQiX Tak myślałem, warto go naprawiać? Czy lepiej nowy zakupić?

0

Była burza, a mi telewizor nie chce sie włączyć i brzęczy, jaka może być tego przyczyna?

0

Tusk jaki agencik


2

@Arden

Oficjalnie: Francuska Federacja Piłkarska pozywa Argentyńską Federację Piłkarską za „rasistowskie i dyskryminacyjne uwagi” śpiewane przez kibiców oraz samą drużynę.

Zawodnicy Argentyny po wygraniu Copa America śpiewali rasistowską piosenkę o Mbappé i francuskich zawodnikach.


0

@takisobiektos W sensie, ciężko mam zrozumieć, co trzeba mieć w głowie, żeby śpiewać coś takiego i ściągać na siebie kłopoty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?