2

@blakkudium Bojan niezły psycholog ^^

4

@Sulimo i taki meczyk na nowym Camp Nou, to by było coś.

1

@A4ron To prawda, gdyby nie Olmo, to Hiszpania odpadłaby z Niemcami. Co chłopak wszedł bez kompleksów za Pedriego to jego, strzelił bramkę a później asystował 119 minucie, zagrywajac idealnie na głowę Merino.

4

@malicinho No to też o to chodzi, że nie ma tylu wybitnych piłkarzy co kiedyś. Co za czym idzie, piłkarsko są dużo gorsi a i tak najlepsi w Europie, to też średnio świadczy o innych reprezentacjach.

0

@John_Doe Dużo ich wymieniłeś, patrząc na fakt, że kadra ma ponad 20 zawodników. Musisz też nauczyć się czytać ze zrozumieniem, co znaczy większość. W tamtej reprezentacji siedział na ławce Xabi Alonso, a ty dajesz Olmo? Cucurella? Za kogo on miałby siedzieć chociaż na ławce?

2

Najlepsze jest to, że większość zawodników aktualnej Hiszpanii, nie siedziałoby nawet na ławce tej Hiszpanii w swoim najlepszym okresie. Niesamowity zjazd zaliczyła piłka reprezentacyjna, patrząc na całokształt turnieju.

0

@Hindus Gakpo też byłby przed Yamalem, gdyby awansowali do finału. Dyskutowaliśmy o tym przed meczem Holandii z Anglią.

19

To nie koniec, trzeba dokończyć robote.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Zoker Zrobił z dużo gorszym składem Półfinał Euro, przegrywając w karnych z Mistrzami i Finał Ligi Narodów. Więc to wróżenie z fusów, bo osiągnął wynik ponad stan za swojej kadencji.

0

@Domin7777 Został zawodnikiem turnieju, więc z tym brakiem medialnosci bym nie przesadzał. Euro jest ważniejsze od Ligi Mistrzów, a Liga Angielska zdecydowanie lepsza od Hiszpańskiej.

0

@Domin7777 Dlaczego? Wygrał Premier League i Euro.

0

@Hindus Mówiłem ci, że prędzej zawodnikiem turnieju, zostanie Rodri czy Olmo od Yamala, to sie kłóciłes :)

2

Rodri ze złotą piłką, to by była piękna historia.

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Cudowne uczucie gdy turniej wygrywa zespół najlepszy piłkarsko, po zwycięstwie Argentyny na Mistrzostwach Świata, dołączyła Hiszpania z Mistrzostwem Europy. Są to zdecydowanie dwie najlepsze reprezentacje na świecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker gdzie wy to oglądacie, że macie takie opóźnienie? :D

2

Jakieś te emocje, takie przeciętne. Nie przypomina to finału.

1

Popsute dwie bardzo dobre okazje przez Yamala. Jak sie zemści, to chłopak będzie bardzo długo to wspominał.

3

To powinna być bramka, wielka szkoda takich okazji w finale.

0

@BukmacherkaToNieTypy co sądzisz o grze Yamala w drugiej połowie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Michau98 To ja ci współczuję, że patrzysz na ich grę i ci sie podoba. Musisz być kibicem Chelsea albo United i po prostu sie przyzwyczaiłeś.

0

@JordiAlbion ponieważ jesteś Polakiem, to normalne.

10

Takie zespoły jak Anglia, zabijają piękno futbolu. Nie wiem, jak tragiczny trzeba mieć gust, żeby kibicować drużynie, która boi sie grać w piłkę, mając tak świetnych piłkarzy.

1

@BukmacherkaToNieTypy Przecież tego typu zawodnik, może cos wyczarować w każdej chwili. Kto ma wejść za niego? Torres?

0

@krol211 Ponieważ, to jeden z pomysłów trenera. Cały turniej tak próbują, więc to nie jest przypadek, tylko pomysł taktyczny.

3

Ten mecz bardzo przypomina rewanż City z Realem. Hiszpania gra w piłkę, Anglia tylko sie przygląda, bo boi się zaryzykować, żeby nie dostać gonga.

2

Brakuje zdrowego Gaviego w środku pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?