Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Bojan niezły psycholog ^^
4
@Sulimo i taki meczyk na nowym Camp Nou, to by było coś.
1
@A4ron To prawda, gdyby nie Olmo, to Hiszpania odpadłaby z Niemcami. Co chłopak wszedł bez kompleksów za Pedriego to jego, strzelił bramkę a później asystował 119 minucie, zagrywajac idealnie na głowę Merino.
4
@malicinho No to też o to chodzi, że nie ma tylu wybitnych piłkarzy co kiedyś. Co za czym idzie, piłkarsko są dużo gorsi a i tak najlepsi w Europie, to też średnio świadczy o innych reprezentacjach.
0
@John_Doe Dużo ich wymieniłeś, patrząc na fakt, że kadra ma ponad 20 zawodników. Musisz też nauczyć się czytać ze zrozumieniem, co znaczy większość. W tamtej reprezentacji siedział na ławce Xabi Alonso, a ty dajesz Olmo? Cucurella? Za kogo on miałby siedzieć chociaż na ławce?
2
Najlepsze jest to, że większość zawodników aktualnej Hiszpanii, nie siedziałoby nawet na ławce tej Hiszpanii w swoim najlepszym okresie. Niesamowity zjazd zaliczyła piłka reprezentacyjna, patrząc na całokształt turnieju.
0
@Hindus Gakpo też byłby przed Yamalem, gdyby awansowali do finału. Dyskutowaliśmy o tym przed meczem Holandii z Anglią.
19
To nie koniec, trzeba dokończyć robote.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Zoker Zrobił z dużo gorszym składem Półfinał Euro, przegrywając w karnych z Mistrzami i Finał Ligi Narodów. Więc to wróżenie z fusów, bo osiągnął wynik ponad stan za swojej kadencji.
0
@Domin7777 Został zawodnikiem turnieju, więc z tym brakiem medialnosci bym nie przesadzał. Euro jest ważniejsze od Ligi Mistrzów, a Liga Angielska zdecydowanie lepsza od Hiszpańskiej.
0
@Domin7777 Dlaczego? Wygrał Premier League i Euro.
0
@Hindus Mówiłem ci, że prędzej zawodnikiem turnieju, zostanie Rodri czy Olmo od Yamala, to sie kłóciłes :)
2
Rodri ze złotą piłką, to by była piękna historia.
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Cudowne uczucie gdy turniej wygrywa zespół najlepszy piłkarsko, po zwycięstwie Argentyny na Mistrzostwach Świata, dołączyła Hiszpania z Mistrzostwem Europy. Są to zdecydowanie dwie najlepsze reprezentacje na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zoker gdzie wy to oglądacie, że macie takie opóźnienie? :D
2
Jakieś te emocje, takie przeciętne. Nie przypomina to finału.
1
Popsute dwie bardzo dobre okazje przez Yamala. Jak sie zemści, to chłopak będzie bardzo długo to wspominał.
3
To powinna być bramka, wielka szkoda takich okazji w finale.
0
@BukmacherkaToNieTypy co sądzisz o grze Yamala w drugiej połowie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Michau98 To ja ci współczuję, że patrzysz na ich grę i ci sie podoba. Musisz być kibicem Chelsea albo United i po prostu sie przyzwyczaiłeś.
0
@JordiAlbion ponieważ jesteś Polakiem, to normalne.
10
Takie zespoły jak Anglia, zabijają piękno futbolu. Nie wiem, jak tragiczny trzeba mieć gust, żeby kibicować drużynie, która boi sie grać w piłkę, mając tak świetnych piłkarzy.
1
@BukmacherkaToNieTypy Przecież tego typu zawodnik, może cos wyczarować w każdej chwili. Kto ma wejść za niego? Torres?
0
@krol211 Ponieważ, to jeden z pomysłów trenera. Cały turniej tak próbują, więc to nie jest przypadek, tylko pomysł taktyczny.
3
Ten mecz bardzo przypomina rewanż City z Realem. Hiszpania gra w piłkę, Anglia tylko sie przygląda, bo boi się zaryzykować, żeby nie dostać gonga.
2
Brakuje zdrowego Gaviego w środku pola.