Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Dzisiaj byli lepsi od Holandii, zasłużenie awansowali do finału.
0
@Sysia11 Bellingham zawodnik sezonu w La Lidze + Liga Mistrzów. Moim zdaniem przeważy Euro i to, że zagra w finale. Vinicius odpadł z Copa America, na wczesnym etapie.
0
@Koorsik to niezły argument 12 latka.
0
@ACMaldini3 Mało to zmienia, Liga + Liga Mistrzów + Finał Euro. Anglik ma autostrade do złotej piłki.
0
Bellingham niestety ze złotą piłką.
2
Zasłużenie, bo Anglia jest lepsza w tym spotkaniu.
0
@Gaucho w jakim sensie?
10
Swięcicki to spoko ziomek
0
@FabianekMrozek @MesQueUnClub96 opinia?
0
@lucca87 Można wygrać 1:0 dominując lub murować całym zespołem we własnym polu karnym. Koniec, końców, wynik jest ten sam.
0
Anglia lepsza w pierwszej połowie, jak zagrają w drugiej połowie na podobnym poziomie i awansują do finału, to mało kto będzie pamiętał o stylu w poprzednich spotkaniach. Doświadczamy tego praktycznie co sezon w Lidze Mistrzów, gdy gra Real Madryt. Jak to mówią, historia nie pamięta o stylu, liczą sie puchary. Takie są niestety uroki piłki nożnej.
0
@Xxxbarca4ever dziwna decyzja :D
1
Czemu na Euro nie gra Luuk? Ulubieniec Koemana, który miał świetny sezon.
1
@adamek20151 Przecież on zrobił 30 G/A w tym sezonie :D
0
Identyczny :D
https://x.com/footbalIfights/status/1811081974221537374
12
Czyli jednak to był Yamal :D
9
Wzrok Konate to kibice Realu oglądający Yamala w akcji.
5
Rodzice Yamala nie są razem, dlatego właśnie nie mają wspólnych zdjęć z synem.
5
@blakkudium Pięknie. Thiago zna język Hiszpański, Niemiecki i Angielski. Będzie idealnym łącznik sztabu szkoleniowego z zawodnikami.
0
@Hindus Przecież Olmo jest wyżej oceniony za to spotkanie z Francją na flashscorze, który przytoczyłem i napisałeś, że wyżej ocenili Yamala. Jaki ty jesteś agent, to hit :D
0
@Hindus z Francją był lepszy od Olmo? On dostał mvp za piękną bramkę. Dani był zdecydowanie lepszy, jeśli chodzi o całokształt. Musiałeś oglądać po pijaku, żeby nie zauważyć takich rzeczy.
0
@Hindus No to kolejny raz sobie sam zaprzeczyłeś. Piszesz, że Olmo jest zawodnikiem fazy pucharowej i stawiasz Yamala ponad nim, jeśli chodzi o zawodnika turnieju. Gdzie Lamine, zagrał tylko lepiej w dwóch spotkaniach na sześć od Olmo, czyli z Chorwacją i Włochami, bo Dani siedział na ławce. Albania? Słaby mecz 16 latka, dobry mecz Olmo. W fazie pucharowej Dani był w każdym spotkaniu lepszy od Yamala, jeśli chodzi o całokształt, czyli na logikę, Dani dał zdecydowanie więcej jeśli chodzi o cały turnieju. W jaki sposób można dać Yamala nad nim? Jak bardzo trzeba być zaślepionym?
0
@Hindus Chociażby popsuta 100% okazja z Chorwacją, nie chce mi sie wszystkich przypominać, bo było ich kilka. Kończe ten temat, bo nie ma sensu dyskutować z kimś kto ma klapki na oczach i stawia Yamala wyżej np od Olmo, tylko dlatego,że jest to zawodnik Barcelony :D zdrówka.
0
@Antimadridista_WR Jaki to ma sens? Gundogan za rok, lub dwa odejdzie i będzie trzeba dać 10 komuś innemu. Moim zdaniem ten numer powinien dostać zawodnik, który jest przyszłością Barcelony i chce tu spędzić większość kariery.
0
@Hindus Nie tylko z Gruzją, widocznie nie widziałeś wszystkich spotkań Hiszpanów na Euro. Holandia jest w półfinale i takie wypominanie niewykorzystanych sytuacji jest idiotyczne, bo każdy z wymienionych je marnował.
0
@Hindus Za to Yamal nie marnował 100% okazji. Niezły argument panie Hindusie.
0
@TheCule Wiesz chodzi mi o to, że sie nie zapuścił jak przed ostatnim odejściem na wypożyczenie.
1
@Hindus Na Euro: Olmo, Gakpo czy Rodri zdecydowanie lepsi, jeśli chodzi o kandydata na zawodnika turnieju. Napisałem tylko, że nie jest najlepszym Hiszpanem na Euro, a gdzie dopiero zawodnikiem turnieju. Tylko ktoś ślepo zapatrzony w 16 latka, może stwierdzić inaczej.
1
@Janas11224 np Olmo, Gakpo czy Rodri. Mozna też sie zastanowić nad Nico czy Ruizem, którzy też dają bardzo dużo.
5
@Janas11224 W czym Yamal jest najlepszy na turnieju? :D On nawet nie jest najlepszym Hiszpanem na Euro. Ja rozumiem fascynacje 16 latkiem, bo w tym wieku jest niesamowity, ale nie odlatuj.