Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pierwsze oficjalne zdjęcia do nowego Gladiatora
8
Skoro już teraz możemy sobie pozwolić na transfer Nico. To strach pomyśleć, na kogo będzie nas stać za miesiąc. Laporta z takimi farmazonami, mógłby pracować jako polityk.
0
@usztafik Nie znasz kogoś kto płaci alimenty, bo zostawił rodzinę? Czy dużo imprezuje, olewając obowiązki? :D Ja przez całe swoje życie, spotkałem dużo takich osób.
1
@usztafik To, że np facet w wieku 25-30 lat jest na utrzymaniu rodziców, nie pracuje, nie ma żadnych obowiązków i babcia wychowuje jego dzieci. Jest też masa facetów którzy pracują, ale cały hajs przewalają na używki, olewając rachunki czy potrzeby dziecka. Można też wspomnieć, o tych którzy robią dzieciaki i uciekają, bo wolą płacić alimenty i mieć spokój.
0
@Hasszz Jest prawdziwy, bo są takie rodziny i dotyczy to tylko takich przypadków, nikogo więcej, proste i logiczne.
0
@Hasszz A ja znam sporo, gdzie to kobieta prawie wszystko ogarnia. Nie uderza to w normalnych facetów, którzy są prawdziwymi facetami, więc nie wiem w czym szukasz na siłe problemu, skoro jesteś "normalny", nie dotyczy to ciebie i twojej rodziny.
2
@MesQueUnClub96 Gdzie ja ciebie wyzywam? Co ty bredzisz? Mem jak mem, dużo takich przypadków w życiu realnym. Czytając twoje wypociny na tej stronie i to jakie masz problemy życiowe, to ten mem idealnie właśnie pasuje do ciebie, bo jesteś już dorosły a zachowujesz sie jak 15 latek :D
0
@vangoor to niezły argument na dorosłych chłopów, którzy są dziećmi :D
7
Komentarz usunięty
0
@icon3520 No nie do końca, znam przypadek gdzie chłop był bardzo odpowiedzalny. Wbiła mu 40stka na licznik i nagle olał obowiązki, prace, siedzi w chacie i nie ma ochoty żeby pomóc swojej kobiecie w utrzymaniu domu i wychowywaniu dzieci.
5
Nic tylko współczuć kobietom, które muszą niańczyć swojego chłopa, lub mamie która ma dorosłego syna, a on mentalnie jest 15 latkiem.
https://x.com/missyruthless/status/1809628759269507205
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
37
Bawi was krzywda ludzka? ^^
https://x.com/Troll_Futballl/status/1809807250791280684
0
Trzeba przyznać, że ludzie którzy tworzą tutaj konta, mają wyobraźnię, jeśli chodzi o nazwy użytkownika. Co wjeżdża jakieś nowe konto, to nick jeszcze lepszy.
1
Toni Kroos:
„Niemcy z powodu masowej migracji nie są już tym samym krajem co 10 lat temu . Problem masowej migracji stał się całkowicie niekontrolowany. Wszędzie są problemy."
Przyznał też, że zostanie w Hiszpanii, bo boi się wypuścić córkę wieczorową porą w dużym niemieckim mieście.
https://modernity.news/2024/07/06/toni-kroos-germany-is-no-longer-the-country-it-was-10-years-ago-thanks-to-mass-migration/
12
Le Pen odpowiada Mbappe:
Mbappe jest niewątpliwie bardzo dobrym piłkarzem, ale Francuzi mają dość pouczań na temat moralności i udzielania instrukcji dotyczących głosowania. Zwłaszcza gdy są to milionerzy/miliarderzy mieszkający za granicą, którzy próbują kierować ludźmi zarabiającymi 1300-1400 euro miesięcznie.
0
@ikar34 tylko on pisał o tym, że woli chłopców.
0
@Roobo Dwa sezonu? Przecież drugi pełny sezon Xaviego to był ten co dopiero sie skończył, gdzie De Jong przez większość był kontuzjowany i to Gundogan ciągnął zespół za uszy. Musiałeś chyba, jakieś inne mecze oglądać, bo on miał dobre 4-5 miesięcy przed 5 lat za Xaviego, nic więcej.
0
@Barcasub Przecież to ty go chwalisz za dobre kilka miesięcy przez 5 lat. Nie patrzysz na całokształt jego przygody w Barcelonie. Co do pozycji, to ciągle jest wymówka, jak nie to, że Messi go stopował i nie mógł pokazać atutów w ofensywie, to później, że Busquets gra na jego pozycji, stąd nie potrafi bronić. Leo i Sergio nie ma, a Frenkie gra jeszcze gorzej niż grał z nimi. Nie ma rzeczy za które można go pochwalić, jeśli chodzi o grę w Barcelonie, tylko ktoś ślepo w nim zaopatrzony, może stwierdzić inaczej. Chłopak jest niewypałem i nic nie daje w ofensywie, bronić też nie potrafi, przez niego straciliśmy mnóstwo bramek w tym sezonie. Zarabia tyle co największa gwiazda, a jedyne czym jest to uzupełnieniem składu a nie zawodnikiem, który robi różnicę na boisku.
2
@Barcasub Mecz z Irlandia byl w zeszłym roku. Nie ma co za co go pochwalić w Barcelonie i Holandii. Prawdziwy De Jong to został w Ajaxie, od tamtego momentu gra tylko dlatego, że zarabia ogromne pieniądze i kupili go bardzo drogo. Taki Fermin, który jest z 6 lat młodszy, w pół roku dał więcej niż on przez 5 sezonów. Żeby go obronić, musisz szukać na siłę argumentów, a chłop ma zaraz 27 lat i jest wielkim niewypałem w Barcelonie.
2
@Barcasub Kiedy wyglądała lepiej? W którym spotkaniu przed Euro? Podaj chociaż jedno w tym roku, gdzie dał coś drużynie w ofensywie i nie musieli po nim łatać dziur w obronie. Zobacz sobie co mówią o nim legendy Holenderskiej piłki, takie jak Sneijder, Seedorf czy Van Nistelrooy, wszyscy są zgodni, że jest hamulcowym w ofensywie i nie potrafi bronić.
7
De Jong jest tak słaby, że nawet nie widać różnicy kiedy gra, a kiedy nie. Tak zwany piłkarz Widmo, który leci na dobrych 4 miesiącach przez 5 lat.
1
@MesQueUnClub96 Przecież my przegraliśmy ostatnich 4 spotkania z Realem. Straciliśmy w nich az 13 bramek i strzeliliśmy zaledwie 4. Real jest zdecydowanie lepszą drużyną od nas, dodając fakt, że Liga Mistrzów to ich rozgrywki, to byśmy dostali po głowie. Po drugie najprawdopodobniej to pokonałaby nas nawet Borussia, która była w bardzo dobrej formie pod koniec sezonu.
0
@partymaker Przecież Guler to głównie ofensywny pomocnik.
19
Meczyki :D
1
@FCB24 Urazy mięśniowe, to głównie sprawa indywidualna danego organizmu i to jak szybko potrafi sie regenerować.
2
@FCB24 Wiesz o tym, że takie drużyny jak Bayern, Real, City, miały podobną liczbę kontuzji w poprzednim sezonie? Takim tokiem rozumowania, też mają amatorów w sztabie szkoleniowym. Prawda jest taka, że zawodnik który jest szklany to złapie kontuzje w drodze do łazienki.
2
@MesQueUnClub96 Ja tylko napisałem, że codziennie informujesz o swojej orientacji, żeby znaleźć sie w gorących dyskusjach. Pozdrawiam.
27
Copa America :D
3
Mbappe pomyślał, że jesteś Davidem Villą :D