0

@escarabajo w jakim sensie wyrwane? oglądałem to na żywo i wyglądało dramatycznie, o czym pisało większość kibiców.

1

Przed państwem Kazio Węgrzyn


6

uwielbiam takie historie


0

@Lucyfffer Tak, awantury Polskich kibiców z Rosjanami, jest ich mnóstwo w ostatnich latach. Wystarczy wpisać w Google i będziesz czytał artykuły przez kilka godzin. Ambasador USA robił ankiety, które pokazują w publicznej telewizji Rosyjskiej i w Białorusi, ma to sens haha. Euro oglądasz? Nawet Polacy w spotkaniu z Francją i Austrią śpiewali: Ruska kurw*, co znajdziesz na YouTubie. Można też przytoczyć słowa polityków z Rosji, którzy otwarcie mówią, że Polska będzie kolejnym celem Rosji. Ale masz rację, Rosjanie lubię Polaków i na odwrót haha.

0

@Lucyfffer
To niezła wojna haha. Wystarczy sie cofnąć do Euro, które organizowała Polska, liczba zamieszek i awantur między Polakami a Rosjanami była ogromna + mecze w Europejskich pucharach, pomiędzy klubami z Rosji a Polskimi. Nie chce mi sie rozpisywać, bo tych sytuacji było mnóstwo w ostatnich latach. Co do twoich znajomych z Rosji, to niezły argument, patrząc na fakt, że w każdym kraju są normalni ludzie, jednak nie zmienia to tego, że nie przepadamy za sobą od setek lat. Wystarczy zagłębić sie ciut w historie, wiele nie trzeba i masz wszystko czarno na białym. Wiesz o tym, że 80% Rosjan, według ankiet jest za atakiem na Polskę? i trzymają kciuki, że to będzie kolejny kraj, który zdobędą.

0

@Barca_bwo Jest bardzo dużo Turków w Holandii, mieszkałem trochę w Rotterdamie i Amsterdamie, awantury między nimi to codzienność. Nie przepadają za sobą, tak jak my za Rosją.

1

Holandia z Turcją, trzeba tylko współczuć Policji, bo zamieszki będą ogromne.

1

To ja i mój ojciec za małolata.

https://zapodaj.net/plik-2egsZQcXaw

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCB_dimiC ja akurat mam pracę, którą kocham.

0

Skoro życie jest tak krótkie, to dlaczego robimy tyle rzeczy których nie lubimy?

12

Droga Ambasado Argentyny, mam dla was prezent w postaci tego filmiku.


4

przydałby już się ten reset


0

@derlysy1979 Jakimś youtuberek pewnie. Nie wiem dokładnie, bo widzę go drugi raz w życiu na filmiku :D

7

@Popitek12 Razem z Dodim, pasujecie tam idealnie :D

12

Przyszłość naszego kraju haha


0

Rabiot


6

Wiedziałem, że gdzieś to już widziałem.


7

Uwaga: Wszyscy którzy śmieją sie z tragicznej formy reprezentancji Portugalii, mają kompleks Ronaldo. Jedynie można żartować z Anglii i Francji, bo nie gra tam Ronaldo.

0

@brzucho Nie do końca, obie drużyny są słabe i zdecyduje lepsza dyspozycja dnia.

2

Sesko ty kasztanie

3

Jeszcze jak przegrają karne, bo nie strzelił chłop z depresją, to mu współczuję.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Popitek12 jak sie trzymasz?

1

Prawda jest taka, że jak ktoś ma klase i myśli o drużynie, to wie kiedy ze sceny zejść. Inaczej myślą tylko zawodnicy, którzy indywidualne osiągnięcia stawiają ponad zespół.

0

@FcPortoFan1999 myślałem, że może drugą do 22 :D

1

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 jak w pracy?

0

@NeroTFP1 Z drugiej strony, jaką masz pewność, że ci co sie z niego śmieją, to ci sami co pisali, że sie wypisał z poważnego futbolu? Znam też bardzo dużo osób, które go nie lubią ze względu na charakter i symulki ale potrafią docenić poziom sportowy i profesjonalizm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?