Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo w jakim sensie wyrwane? oglądałem to na żywo i wyglądało dramatycznie, o czym pisało większość kibiców.
1
Przed państwem Kazio Węgrzyn
6
uwielbiam takie historie
0
@Lucyfffer Tak, awantury Polskich kibiców z Rosjanami, jest ich mnóstwo w ostatnich latach. Wystarczy wpisać w Google i będziesz czytał artykuły przez kilka godzin. Ambasador USA robił ankiety, które pokazują w publicznej telewizji Rosyjskiej i w Białorusi, ma to sens haha. Euro oglądasz? Nawet Polacy w spotkaniu z Francją i Austrią śpiewali: Ruska kurw*, co znajdziesz na YouTubie. Można też przytoczyć słowa polityków z Rosji, którzy otwarcie mówią, że Polska będzie kolejnym celem Rosji. Ale masz rację, Rosjanie lubię Polaków i na odwrót haha.
0
@Lucyfffer
To niezła wojna haha. Wystarczy sie cofnąć do Euro, które organizowała Polska, liczba zamieszek i awantur między Polakami a Rosjanami była ogromna + mecze w Europejskich pucharach, pomiędzy klubami z Rosji a Polskimi. Nie chce mi sie rozpisywać, bo tych sytuacji było mnóstwo w ostatnich latach. Co do twoich znajomych z Rosji, to niezły argument, patrząc na fakt, że w każdym kraju są normalni ludzie, jednak nie zmienia to tego, że nie przepadamy za sobą od setek lat. Wystarczy zagłębić sie ciut w historie, wiele nie trzeba i masz wszystko czarno na białym. Wiesz o tym, że 80% Rosjan, według ankiet jest za atakiem na Polskę? i trzymają kciuki, że to będzie kolejny kraj, który zdobędą.
0
@Barca_bwo Jest bardzo dużo Turków w Holandii, mieszkałem trochę w Rotterdamie i Amsterdamie, awantury między nimi to codzienność. Nie przepadają za sobą, tak jak my za Rosją.
1
Holandia z Turcją, trzeba tylko współczuć Policji, bo zamieszki będą ogromne.
1
To ja i mój ojciec za małolata.
https://zapodaj.net/plik-2egsZQcXaw
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCB_dimiC ja akurat mam pracę, którą kocham.
0
Skoro życie jest tak krótkie, to dlaczego robimy tyle rzeczy których nie lubimy?
12
Droga Ambasado Argentyny, mam dla was prezent w postaci tego filmiku.
4
przydałby już się ten reset
0
@derlysy1979 Jakimś youtuberek pewnie. Nie wiem dokładnie, bo widzę go drugi raz w życiu na filmiku :D
7
@Popitek12 Razem z Dodim, pasujecie tam idealnie :D
12
Przyszłość naszego kraju haha
0
Rabiot
6
Wiedziałem, że gdzieś to już widziałem.
7
Uwaga: Wszyscy którzy śmieją sie z tragicznej formy reprezentancji Portugalii, mają kompleks Ronaldo. Jedynie można żartować z Anglii i Francji, bo nie gra tam Ronaldo.
0
@brzucho Nie do końca, obie drużyny są słabe i zdecyduje lepsza dyspozycja dnia.
2
Sesko ty kasztanie
3
Jeszcze jak przegrają karne, bo nie strzelił chłop z depresją, to mu współczuję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Popitek12 jak sie trzymasz?
1
Prawda jest taka, że jak ktoś ma klase i myśli o drużynie, to wie kiedy ze sceny zejść. Inaczej myślą tylko zawodnicy, którzy indywidualne osiągnięcia stawiają ponad zespół.
0
@FcPortoFan1999 myślałem, że może drugą do 22 :D
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 jak w pracy?
0
@NeroTFP1 Z drugiej strony, jaką masz pewność, że ci co sie z niego śmieją, to ci sami co pisali, że sie wypisał z poważnego futbolu? Znam też bardzo dużo osób, które go nie lubią ze względu na charakter i symulki ale potrafią docenić poziom sportowy i profesjonalizm.